iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

1 2 3
Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd.
Fabrika Fabrika Şirket

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MKing
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
Contact: Mking@mkingbio.com
Firmamız steroid, peptidler, HGH ve ilaç hammaddeleri ihraç konusunda zengin deneyime sahiptir .

Firmamız steroid tozları, oral steroidler, enjektabl steroidler, polipeptitler, ilaç hammaddeleri ve ara ürünleri, kimyasal hammaddeler ve veteriner ilaçları üretmektedir. Dünyanın her yerinden kendi ekibimizi ve sadakat müşterilerimizi oluşturduk. Özellikle küresel pazarlardan halk arasında çok popüler olan steroid hormonları.

Bu arada, yeni ve düzenli müşterilerimiz için çaba göstermeye ve onlara hizmet etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Tabii ki, düşük fiyat ve en kaliteli müşterilerimize daha fazla ürün tedarik etmek için sadık olacak!

Başlangıçta E-Ticaret platformu lideri olarak, şimdi Çin'in merkezinde en büyük üreticiler ve steroidler ham toz tedarikçileri var. "Önce Müşteri, Kalite odaklı" felsefesinin rehberliğini takip ederek, dünya pazarını genişletmeye çalışıyoruz.

Şirketimiz şu onursal unvanları başarıyla kazandı: Yeni Yüksek Teknoloji Şirketi, En İyi On Yenilikçi Şirket, Kamu Dışı Bilim ve Teknoloji İşletmesi, AAA Düzey Kredi İşletme Sözleşmeleri, İl Uygarlığı Birimi. Ayrıca SGS Onayı, Kosher Uluslararası Yahudi Kartı, Erişim Tescili ve ISO9001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi'ni de geçtik. Güçlü bir Ar-Ge ekibine sahibiz ve pazara adapte olmak için daha fazla yeni steroid tozu, anabolik steroidler, enjektabl steroid ve yarı mamul steroid ürünü üretmek için büyük miktarlarda para yatırıp yerli üniversitelerle güç birliği yapacağız.

Şu ana kadar 20'den fazla ürün patentimiz var. Ayrıca, yıllık olarak yatırım yaptığımız araştırma fonu beş milyon dolardan fazla. Şu anda, tüm personelin sayısı, işçiler hariç 380 kişiden fazladır.

Anabolik steroid tozları ile ilgili araştırma ve bilgi birikimimizle, büyüyen bir dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için daha güvenli, daha iyi performans gösteren ve daha yüksek kaliteli steroidler üretiyoruz. Çin'de sayısız önde gelen kimya ve ilaç şirketi ile sağlam işbirliği kurduk. Bizim işimiz spor alanı, klinik, kurum, ilaç endüstrisi vb. Gibi birçok alana yayılmıştır. Dünya çapındaki müşterilerle uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı umuyoruz.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Andy

Tel: 86-132-64710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)