Ana sayfa Ürünlerİnsan büyüme hormonu Steroid

Kas Büyümesi için GenSci Jintropin 10IU İnsan Büyüme Hormonu

iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Kas Büyümesi için GenSci Jintropin 10IU İnsan Büyüme Hormonu

Çin Kas Büyümesi için GenSci Jintropin 10IU İnsan Büyüme Hormonu Tedarikçi

Büyük resim :  Kas Büyümesi için GenSci Jintropin 10IU İnsan Büyüme Hormonu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Mkingbio
Sertifika: GMP, ISO 9001, USP
Model numarası: Jintropin

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 set, 100iu
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 800Kits / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Kurutulmuş toz Adı: İnsan Büyüme Hormonu
İlaç Sınıfı: peptit hormonu Politika: Yeniden Nakliye Politikası
Paket: Sağduyulu veya gerektiği gibi Dozaj: 4-10 IU / gün
Ekspres: EMS, DHL, FedEx, güvenli ve hızlı Teslimat: 7 gün kapı kapı

Kas Büyümesi için GenSci Jintropin 10IU İnsan Büyüme Hormonu

Steroidler Bildirimi:

Steroidleri satın almadan ve kullanmadan önce, kesin steroid faydalarını bilmenin yanı sıra yan etkilerinin farkında olmanız da çok önemlidir. Mkingbio, özel vücut geliştirme forumlarında anabolik steroidler hakkında daha fazla bilgi bulmanızı ve daha sonra bir satın alma işlemi yapmanızı önerir.

İlk kez steroid kullanıcıları için dikkat! 21 yaşından büyük olmanız gerekir. Bölgenizdeki uyuşturucuların internet üzerinden satın alınmasının yerel yasalara göre yasaklanıp yasaklanmadığını bilmelisiniz.

Bu nedenle, Mkingbio sizi bu çevrimiçi vücut geliştirme steroidleri platformunda karşılar ve en güvenli teslimatı garanti eder. Lütfen Mkingbio'dan çevrimiçi steroid alırken reçete gerek olmadığını unutmayın. Güvenilir kaynaklardan sadece yasal steroidler satıyoruz.

Stokta Yeterli: jintropin, ansomone, hygetropin, kigtropin, igtropin, riptropin, getropin, taitropin, angtropin.

Jintropin Giriş:

Jintropin tarafından GenSci, 191 amino asitlerden oluşan ve doğal insan hormonu ile hemen hemen aynı olan bir rekombinant insan büyüme hormonudur. İlaç tıbbi amaçlarla, gecikmelerde ve büyüme hormonu eksikliği için kullanılır. İlaç güçlü bir yağ yakma aracıdır. İlaç kas büyümesini ve yeni kas hücrelerinin oluşumunu uyarmak için kas liflerinin etkili bir şekilde geri kazanımı için sporda kullanılır. İlaç, fiziksel güç ve dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur. Jintropin'i web sitemizden harika bir fiyata satın alabilirsiniz.

Jintropin Endikasyonları:

Daha büyük kardiyak output
Üstün bağışıklık fonksiyonu
Gelişmiş insan cinsel performansı
İndirimli kan basıncı
Geliştirilmiş kolesterol profili
Azaltılmış vücut yağ
Daha yüksek enerji seviyeleri
Artan egzersiz performansı
Takviyesi daha güçlü kemikler
Daha genç, daha sıkı, daha kalın bir cilt
Saç uzaması
Kırışıklık kaldırma
Artan kas kütlesi
Yaş Jintropin ve Lily'nin Humatrope ile birlikte küçülen majör organların yeniden üretilmesi, 191 amino asit sekans büyüme hormonu üreten, daha az E.coli protein kontaminasyonu ve kırmızı ağrılı kaynaklar gibi enjeksiyonla ilişkili yan etkilere neden olmayan sekresyon teknolojisini kullanır. Bu teknoloji ayrıca, salgılama teknolojisi kullanılarak üretilen büyüme hormonunun çok stabil olması avantajına sahiptir, 30 gün boyunca 37 ° C'de (98F derece) stabil kalır (bir hafta boyunca 45 ° C derece). 192 amino asit sekansına sahip büyüme hormonu, sadece birkaç gün boyunca oda sıcaklığında stabildir.

Depolama :

Çoğu GH bir hafta boyunca oda sıcaklığında kalmayı başarabilir. En kısa sürede tekrar soğutulması ve buzdolabında tutulması tavsiye edilir. Eurotech markası oda sıcaklığında saklanamaz veya "biyolojik olarak aktif değildir".

H2O :

GH'nizi bir solüsyona karıştırırken kullanılabilecek 2 tip su vardır, steril veya bakteriyostatiktir. Steril su genellikle GH kitleriyle birlikte gönderilir ve 48 saatlik bir süre içerisinde kullanılması amaçlanır. Bakteriyostatik su, içinde GH'nin daha uzun bir süre tutulmasını sağlayan az miktarda asit içerir. Basitçe söylemek gerekirse, asit moleküller arasındaki bağı daha kararlı tutar. Sadece steril su, bağların çok hızlı bir şekilde zayıflamasına ve kararsız hale gelmesine neden olacaktır.

Dozlama :

Dozlamayı nasıl belirlersiniz? İlk olarak, kademeli artışlarda 1cc'yi ölçen bir insülin pimi kullanılmalıdır. Her markayı "tık" olarak adlandıracağız. Şırınganın 100 tıklaması var.
SEROSTIM: Her 5.5 tıklama 1iu'ya eşittir
JINTROPIN: her 10 tıklama 1iu'ya eşittir
Tek yaptığımız toplam tıklama sayısını (100) almak ve 1 şişe içindeki toplam iu ile bölmek. Bu, şişe başına 1 ml suyun kullanıldığı varsayılmaktadır. Daha fazla dillutes.

Karıştırma :

Toza su eklerken suyu daima yavaşça ve camın kenarından aşağı doğru bırakın. Bu, bileşiğin bozulmadan kalmasını sağlayacaktır. Doğa tarafından GH kırılgandır. Su bir kez yavaşça solüsyon girdap. ÇALKALAMA. Hepsi çözülene kadar girdap yapmaya devam edin.

Enjekte Etme Yeri :

En kolay emilen alan iç uyluktur. Bu subq yapılmalıdır. küçük bir kat sıkıştırarak ve ortada enjekte ederek. Yağ emilimini yavaşlatmaya eğilimli olduğu için karnı tavsiye etmiyorum. GH subq.though her yere enjekte edilebilir.

Ne zaman alınmalı?

Doğal GH seviyelerimiz uykudan 2 saat sonra ve sabah en düşük seviyededir. Hem doğal hem de ekzojen GH'dan yararlanmak istediğimizden, uyanma ve diğer yarısı antrenman ve uykudan sonra sabahın yarısını almak en iyisidir. İkinci en iyisi sabahları hepsini almak. GH'yi asla yatağa yakın bir yere götürmeyin, aksi halde doğal üretimi düşürecektir. Yapabileceğimiz tüm IGF'den yararlanmak istiyoruz.

Kullanım uzunluğu :

Büyüme, sonuçları hemen ortaya çıkarmaz. Sonuçları görmek için gereken süre 2 haftadan 3 aya kadar değişmektedir. İnsan DNA'sına (Jintropin) daha iyi eşleşen bileşikler, sonuçlara göre Serostim'den çok daha hızlıdır.

İyilik sonucu, bazı lipoliz, cilt görünümü geliştirilmiş: günde 2iu
Orta lipoliz, daha iyi uyku, daha fazla enerji: 3iu günlük
Kasta doluluk görmeye başlar, gelişmiş lipoliz: 4iu günlük
Kas hipertrofisi, bir kral gibi hissetmek, cehennem kadar dolu: günlük 5iu

Yukarıdakiler biraz fazla basit olabilir, ancak resmi alırsınız. GH, sonuçların görülmesi için yarı-değerlendirilemeyen uzun vadeli bir yatırımdır.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)