Ana sayfa ÜrünlerAnabolik steroidler enjekte edilebilir

50ml / mg Enjekte Edilen Steroidler Deca Durabolin Nandrolone Decanoate

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

50ml / mg Enjekte Edilen Steroidler Deca Durabolin Nandrolone Decanoate

Çin 50ml / mg Enjekte Edilen Steroidler Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Tedarikçi
50ml / mg Enjekte Edilen Steroidler Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Tedarikçi 50ml / mg Enjekte Edilen Steroidler Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Tedarikçi 50ml / mg Enjekte Edilen Steroidler Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Tedarikçi 50ml / mg Enjekte Edilen Steroidler Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Tedarikçi

Büyük resim :  50ml / mg Enjekte Edilen Steroidler Deca Durabolin Nandrolone Decanoate

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 360-70-3

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1G
Fiyat: USD1/g
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 500kg / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: Nandrolone Decanoate Takma ad: Deca
Politika: Yeniden yükleme politikası Saflık: 99. %6

50ml / mg Enjekte Edilen Steroidler Deca Durabolin Nandrolone Decanoate

Deca Durabolin, steroidal hormon Nandrolon'dan oluşan ve büyük Decanoate estere bağlı son derece popüler bir anabolik steroiddir. Nandrolone hormonu ilk olarak 1960 yılında ortaya çıktı ve 1962 yılında Organon tarafından Deca Durabolin ticari adıyla ticari kullanıma yönelik olarak geliştirildi. O zamandan beri çok sayıda Nandrolone Decanoate versiyonu piyasaya çıktı, ancak Deca Durabolin en çok tanınan isim olmaya devam ediyor. Bu, Nandrolone Phenylpropionate olan organon Durabolin'e ait olan ilk Nandrolone bileşimi değildi. Phenylpropionate sürümü, daha az aktif bir süre ile çok daha hızlı hareket eder ve Phenylpropionate formları popüler iken, Deca Durabolin Nandrolone pazarında büyük ölçüde hakim olmuştur.

Deca Durabolin, performans arttırıcı sporcular arasında en sık kullanılan anabolik steroidlerden biridir. Müthiş bir sezon dışı kütle steroidi olarak bilinir, ama aynı zamanda birçok atletik çevrede de terapötik faydaları için bir favori. Muazzam terapötik faydaları nedeniyle, Nandrolone hormonu, tıbbi uygulamada en yararlı anabolik steroidlerden biridir. Ancak, yıllardır anabolik steroid tartışması nedeniyle ABD'de uzun yıllar kullanım oldukça sınırlı kalmıştır. ABD dışında Deca Durabolin, bir dizi alanı kapsayabilen terapötik tedavi planlarında biraz daha popüler olmaya devam ediyor.

Deca Durabolin Fonksiyonları ve Özellikleri:


Deca 200

Deca Durabolin resmen 19-nortestosteron (19-nor) anabolik androjenik steroid olarak sınıflandırılmıştır. 19'uncu sınıflandırma, doğrudan yapısal doğasına işaret eder; bu, 19. pozisyonda bir karbon atomu bulunmayan testosteron hormonudur. Bu, testosteron hormonundan yapıdaki hafif bir değişiklik olsa da, bu hafif değişiklik bize benzersiz bir anabolik steroid verir. Bir Nandrolone baz olarak, Deca Durabolin hormonun serbest bırakma aktivitesini büyük ölçüde yavaşlatan kontrol eden büyük Decanoate estere bağlanır. Bu, bireyin Nandrolone hormonundan sık enjeksiyon yapılmasına gerek kalmadan faydalanmasını sağlar. Enjekte edildikten sonra, Decanoate ester ayrılmaya başladıkça, ilk 24-48 saat içinde vücutta salınan Nandrolone'da keskin bir artış olacaktır. Bu noktadan itibaren, hormon yaklaşık 2-3 hafta boyunca vücuda salınmaya devam edecektir.

Deca Durabolin, testosterondan biraz daha büyük, nispeten kuvvetli bir anabolik derecelendirme taşır. Bununla birlikte, toplam androjenik aktivitesi, testosteronun 100 ile karşılaştırıldığında sadece 37'lik bir androjenik değer taşıyan testosterondan çok daha düşüktür. Deca Durabolin'in azaltılmış androjenik aktivitesi, hormonun dihidrotestosteron (DHT) yerine dihidronandrolona (DHN) indirgeme yeteneğine bağlıdır. . Bu, Deca Durabolin'i, testosterondan çok daha hafif bir steroid ve sağlıklı yetişkin erkekler için en iyi tolere edilen anabolik steroidlerden biri yapar. Bu tolere edilebilir doğa, düşük estrojenik aktivitesi ile de belirgindir. Deca Durabolin aromatize eder, ancak sadece yaklaşık% 20 oranında testosteron oranı. Bununla birlikte, güçlü bir progestin doğası taşır ve bu daha sonra göreceğimiz gibi yan etkilere oynayacaktır.

Birçok anabolik steroid gibi, Deca Durabolin de protein sentezini güçlendirir, glukokortikoid hormonları inhibe edebilir ve gelişmiş IGF-1 çıktısını arttırabilir. Birçok anabolik steroid gibi, Deca Durabolin de kaslarda azot tutulumunu artırma yeteneğine sahiptir, ancak bu konuda birçok steroidden daha güçlü bir etkiye sahip olduğu görülmektedir. Aslında, çalışmalar, düşük Nandrolone dozlarının bile nitrojen tutulumunu büyük ölçüde artırabildiğini göstermiştir. Tüm kas dokusu yaklaşık% 16 azottan oluştuğu için bu önemli bir faktördür. Bu küçük bir miktar gibi görünse de, daha fazla anabolik kalmaya devam ederiz. Azot seviyeleri korunmadığında, bu, katabolik (kas kaybı) duruma girmemize neden olabilir.

Deca Durabolin, son derece önemli ve birçok anabolik steroidden büyük ölçüde ayrılan iki özelliği taşıdığı için de iyi bilinir. Yine, diğer birçok steroid bu özellikleri taşıyacaktır, ancak Deca Durabolin bunu daha yüksek bir seviyeye taşır. Söz konusu özellikler, kemik mineral içeriğinin artması ve kollajen sentezinin arttırılmasıdır. Bu özelliklerden ötürü, Deca Durabolin ortak rahatlamayı teşvik etmekle ünlüdür ve birçok sporcu için bunu kullanmanın tek nedeni budur. Bu özelliklerin yanı sıra, kırmızı kan hücresi sayımını artırma yeteneğinden dolayı, bu steroidin ne tür terapötik avantajları tutabildiğini görmeye başlayabiliriz.

Deca Durabolin, kas güçsüzlüğü hastalıklarından muzdarip olanlar için, geriatrik güçsüzlük ve yorgunluğun yanı sıra anemiyi iyileştirmek için mükemmel bir steroid olduğu için iyi bilinmektedir. Deca Durabolin ayrıca bazı meme kanseri formlarını tedavi etmek için kullanılmış, ciddi yanık kurbanları için hayat değiştirmiş ve ülser tedavisi bile yapmıştır. Ayrıca, hipofiz eksikliği olan cüceleşmenin ve çocuklarda gelişme geriliği tedavisinde etkili olduğu gösterilmiştir. Deca Durabolin tüm bu alanlarda yararlı olduğunu kanıtlamış olmasına rağmen, gerçekten tutkuyla osteoporozu tedavi etme yeteneğine sahiptir. Kemik mineral içeriği ve kollajen sentezi gelişmeleri göz önüne alındığında bu şaşırtıcı değildir. Bununla birlikte, ABD'de bileşik sadece HIV ve anemiden muzdarip olanları tedavi etmek için kullanılır, ancak bazı doktorlar tedavi edici gençleştirme planlarının potansiyelini fark etmeye başlar. Kuşkusuz, düşük dozda bu steroid, anti-aging pozitif bir yarar sağlayabilir.

COA:

Ürün adı Nandrolone dekanoat
Ürün spec 97.0 ~ 103.0% Üretim banyosu 20150312
CAS 360-70-3 Üretim tarihi 2015/03/12
Şartname USP Standardı Raf ömrü 2017/03/11
miktar 50KG Analiz Tarihi 2015/03/12
Analiz için Sonuç
Analiz öğeleri Şartname Sonuçlar
Açıklama Beyaz kristal toz Beyaz toz
Erime noktası 33-37ºC 36ºC
Özel rotasyon + 32 ° ~ + 36 ° + 34.1 °
Kurutma kaybı ≤0.50% % 0.30
Organik uçucu safsızlıklar Gereksinimleri karşılar uymak
tahlil 97.0 ~ 103.0% % 98.8
Sonuç USP28 Standardına Uygun Olun

Hafta

Testosteron

cypionate

trenbolone

Hexa

Cardarine

GW-501516

Aromasin N2Guard
1 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
2 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
3 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
4 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
5 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
6 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
7 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
8 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
9 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
10 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
11 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)