Ana sayfa Ürünlerİnsan büyüme hormonu Steroid

Vücut Geliştirme İçin 100iu Gerçek Gensci İnsan Büyüme Hormonu Steroid

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Vücut Geliştirme İçin 100iu Gerçek Gensci İnsan Büyüme Hormonu Steroid

Çin Vücut Geliştirme İçin 100iu Gerçek Gensci İnsan Büyüme Hormonu Steroid Tedarikçi
Vücut Geliştirme İçin 100iu Gerçek Gensci İnsan Büyüme Hormonu Steroid Tedarikçi Vücut Geliştirme İçin 100iu Gerçek Gensci İnsan Büyüme Hormonu Steroid Tedarikçi Vücut Geliştirme İçin 100iu Gerçek Gensci İnsan Büyüme Hormonu Steroid Tedarikçi Vücut Geliştirme İçin 100iu Gerçek Gensci İnsan Büyüme Hormonu Steroid Tedarikçi

Büyük resim :  Vücut Geliştirme İçin 100iu Gerçek Gensci İnsan Büyüme Hormonu Steroid

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 148031-34-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1KIT
Fiyat: USD40/KIT
Ambalaj bilgileri: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 800KITS / AY
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: Jintropin Takma ad: HGH
Belirtimi: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit Politika: Yeniden yükleme politikası
Açıklama: Beyaz Lyophilized toz İşlevi: kas kazanıyor
Nakliye: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Teslimat: 5-7 GÜN

100iu Gerçek Gensci Vücut Geliştirme HGH İnsan Büyüme Hormonu Somatropin

Somatropin'i nasıl kullanmalıyım?


Dozunuz ve somatropin markası ve ne sıklıkta kullandığınız, tedavi ettiğiniz duruma bağlı olacaktır. Reçeteli etiketinizdeki tüm talimatları izleyin. Bu ilacı daha büyük veya daha küçük miktarlarda veya tavsiye edilenlerden daha uzun süre kullanmayın.

Bazı durumlarda, bir çocukta somatropin kullanılmamalıdır. Bazı somatropin markaları, çok küçük bebeklerde veya prematüre bebeklerde ciddi yan etkilere veya ölüme neden olabilen bir bileşen içerir. Daha büyük bir çocuğun bir yetişkinin gözetimi olmadan bu ilacı kullanmasına izin vermeyin.

Somatropin bir kas içine veya deri altına enjekte edilir. Evde enjeksiyonların nasıl kullanılacağı gösterilebilir. Enjeksiyonun nasıl kullanıldığını ve kullanılmış iğnelerin ve şırıngaların nasıl atılacağını anlamıyorsanız, bu ilacı kendinize vermeyin.

Bakım sağlayıcınız vücudunuzda somatropin enjekte etmek için en iyi yerleri gösterecektir. Her enjeksiyon yaptığınızda farklı bir yer kullanın. Aynı yere iki kez üst üste enjekte etmeyin.

İlaç şişesini sallamayın ya da ilacı mahvedebilirsiniz. Dozunuzu sadece bir enjeksiyon vermeye hazır olduğunuzda hazırlayın. İlaç renkleri değiştiyse veya içinde parçacıklar varsa kullanmayın. Yeni ilaç için eczacınızı arayın.

Somatropin kullanırken, sık kan testlerine ihtiyacınız olabilir. Büyümenizdeki ilerlemenin sıklıkla test edilmesi gerekecektir. Gözleriniz ve cildinizin de kontrol edilmesi gerekebilir.

Kısa bağırsak sendromu tedavisi görüyorsanız, durumunuzu kontrol altına almak için doktorunuz veya beslenme danışmanınız tarafından oluşturulan diyet planını takip edin. Somatropin, kısa barsak sendromu için bir tedavi değildir.

Prader-Willi sendromunuz varsa, tedavi programınız kilo kontrolü de içerebilir. Doktorunuzun talimatlarına çok yakından bakın.

Bir enjeksiyon kalemi ile kullanmak için bir kartuşta bulunan somatropin kullanırsanız, sadece kullandığınız somatropin markasıyla birlikte verilen kalem enjeksiyon sistemini kullanın.

Tek kullanımlık bir iğne ve şırınga sadece bir kez kullanın. Kullanılmış iğneleri ve şırıngaları atmak hakkında herhangi bir eyalet veya yerel yasaları izleyin. Delinmeye karşı dayanıklı bir "keskin kenarlı" bertaraf kabı kullanın (eczacınıza nereden geleceğini ve nasıl atılacağını sorun.). Bu kabı çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği bir yerde saklayın.

Bu ilacı nasıl depolayacağınız, somatropin markasına ve kullandığınız seyrelticiye bağlı olacaktır. Somatropini karıştırdıktan sonra hemen kullanmanız gerekebilir veya daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz. Somatropinin karıştırılmadan önce ve sonra uygun şekilde saklanmasıyla ilgili ilacınızla birlikte verilen talimatları okuyun ve dikkatlice uygulayın. İlaçlarınızın uygun şekilde saklanması ile ilgili sorularınız varsa eczacınıza danışın.

Bir dozu kaçırırsam ne olur?


Hatırladığı anda cevapsız dozu kullanın. Bir sonraki programlı dozunuz için neredeyse zaman geçerse, kaçırılan dozu atlayın. Cevapsız dozu telafi etmek için fazla ilaç kullanmayın.

Üst üste 3 dozdan fazlasını özlerseniz doktorunuzu arayın.

Aşırı doz alırsam ne olur?

Doz aşımı titreme veya titreme, soğuk terleme, açlık, baş ağrısı, uyuşukluk, halsizlik, baş dönmesi, hızlı kalp atışı ve bulantıya neden olabilir. Uzun süreli aşırı doz aşırı büyümeye neden olabilir.

Somatropin kullanırken ne yapmam gerekir?


Kısa bağırsak sendromunu tedavi etmek için Zorbtive kullanıyorsanız, meyve suları veya soda içecekleri içmekten kaçının. Zorunluluk kullanırken ne tür sıvı içmeniz gerektiğine dair elor.

Kısa bağırsak sendromunuz varsa alkol almaktan kaçının. Alkol midenizi tahriş edebilir ve durumunuzu daha da kötüleştirebilir.

Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler

Enjekte edilebilir sıvı mg / ml
Testosteron enantat 600 mg / ml
Testosteron Propionat 100 mg / ml
Testosteron Cypionate 250 mg / ml
Testosteron Sustanon 250 450 mg / ml
Nandrolone dekanoat (DECA) / Deca Durabolin 300 mg / ml
Boldenone Undesilenat 400 mg / ml
Trenbolon asetat 100 mg / ml
Trenbolone enantat 200 mg / ml
Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat 75 mg / ml
Drostanolone Propionate (Masteron) 100 mg / ml
Drostanolone Enanthate 200 mg / ml
Testosteron dekanoat 200 mg / ml
Testosteron Phenylpropionate 100 mg / ml
Nandrolone Phenypropionate (NPP) / Durabolin 100 mg / ml

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)