Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

İlaç Sınıfı Kas Yapısı Takviyeler, Vücut Geliştirme İçin Peg Mgf Peptid

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

İlaç Sınıfı Kas Yapısı Takviyeler, Vücut Geliştirme İçin Peg Mgf Peptid

Çin İlaç Sınıfı Kas Yapısı Takviyeler, Vücut Geliştirme İçin Peg Mgf Peptid Tedarikçi
İlaç Sınıfı Kas Yapısı Takviyeler, Vücut Geliştirme İçin Peg Mgf Peptid Tedarikçi İlaç Sınıfı Kas Yapısı Takviyeler, Vücut Geliştirme İçin Peg Mgf Peptid Tedarikçi İlaç Sınıfı Kas Yapısı Takviyeler, Vücut Geliştirme İçin Peg Mgf Peptid Tedarikçi İlaç Sınıfı Kas Yapısı Takviyeler, Vücut Geliştirme İçin Peg Mgf Peptid Tedarikçi

Büyük resim :  İlaç Sınıfı Kas Yapısı Takviyeler, Vücut Geliştirme İçin Peg Mgf Peptid

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 77591-33-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1KIT
Fiyat: USD40/KIT
Ambalaj bilgileri: 1000mg / şişe 10 kat / kit 0
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 800KITS / AY
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: MGF Takma ad: vücut geliştirme
Belirtimi: 1000mg / flakon 10 kat / kit Politika: Yeniden yükleme politikası
Açıklama: Beyaz Lyophilized toz İşlevi: kas kazanıyor
Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı Tahlil: 99. %6

İlaç Sınıf Vücut Geliştirme Takviyeler Peg-Mgf Polipeptit Hormonları MGF

Ürün Açıklaması

Yaşlılarda ve bazı hastalıklarda kas kütlesinin kaybı, MGF'yi ifade etme kabiliyetindeki bozulma ile ilişkilidir.
MGF üretme yeteneği yaşla birlikte azalır ve bu dolaşımdaki GH düzeylerindeki düşüş ile orantılıdır.
MGF'nin, harcanan dokunun büyümesi yeteneğini geliştirerek kas kütlesini arttırdığı gösterilmiştir.
MGF'nin, israf edilen dokunun büyümesi yeteneğini geliştirdiği gösterilmiştir.
MGF'nin kas kök hücrelerini aktive ettiği gösterilmiştir.
MGF'nin protein sentezinin artmasını arttırdığı gösterilmiştir.
MGF hızlı kas hipertrofisi uyarır.
MGF kas kaşeksi tedavisi için genel bir araç olarak önemli bir potansiyele sahiptir.
Mechano Factor (MGF) iskelet dokusunu hedefler ve hasarlı dokuları tamir ederek ve protein sentezini yükselterek kas gelişimini destekler.


İnsan genomunun dizilimi, sadece yaklaşık 40.000 genin olduğunu göstermiştir. Bununla birlikte, daha birçok protein var. Bunun nedeni, bazı genlerin, genellikle farklı biyolojik fonksiyonlara sahip olan farklı protein / peptidler üretmek üzere eklenmesidir. Fizyolojik ve moleküler biyoloji yöntemlerini birleştirmek, bir yerel kas büyüme / onarım faktörünü (MGF) tanımlamayı ve tanımlamayı mümkün kılmıştır.

IGF-1Ec olarak da bilinen MGF, egzersiz yapılan ya da hasar görmüş kas dokusundan türetilmiştir. MGF'nin, kas kök hücrelerini aktive ederek ve protein sentezinin yükselmesini arttırarak, boşa harcanan dokunun büyümesini ve kendini geliştirebilme yeteneğini geliştirerek kas kütlesini arttırdığı gösterilmiştir. MGF, IGF ailesinin bir parçasıdır, ancak, MGF durumunda, peptidin bu kısmı, protein sentezini arttıran IGF-İreceptor alanına ek olarak kas uydu (kök) hücre aktivasyonunun başlatılmasında yer alan ayrı bir büyüme faktörü olarak davranır. ve dolayısıyla kas kütlesini geliştirir


Açıklama

Ayrıca IGF-1Ec olarak bilinen Mechano Groth Fact (MGF), egzersiz yapılan veya hasarlı kas dokusundan elde edilen bir yirmi olgu / onarım faktörüdür. IGF-IEa'nın, diğer IGF varyantları arasında tanımlamak için bir ağız dolusu ve daha sert olması nedeniyle MGF denir.

MGF'yi özel yapan şey, kas büyümesinde benzersiz rolüdür. MGF, kas kök hücrelerini aktive ederek ve protein sentezinin artmasını arttırarak, israf edilen dokunun büyümesine ve gelişmesine neden olma yeteneğine sahiptir, bu eşsiz yetenek, iyileşmeyi hızla geliştirebilir ve kas büyümesini hızlandırabilir. MGF, protein sentezi döngüsünü arttıran IGF-1 reseptör alanına ek olarak kas uydu (kök) hücre aktivasyonunu başlatabilir; Bu nedenle, doğru kullanıldığında zamanla kas kütlesini artırabilir.

Karaciğer, IGF'nin 2 çeşit MGF ek yeri varyantı üretir

IGF-1Ec: Bu, ilk faz salma igf ekleme varyantıdır ve uydu hücrelerini aktivasyona uyarır gibi görünmektedir, Bu, sentetik MGF'ye en yakın varyanttır.

Karaciğer tipi IGF-IEa: Bu, igf'nin karaciğerden sekonder salıverilmesi ve daha az anabolik olmasıdır.


MGF vs IGF-IEa


Şekil 1. MGF ve IGF-IEa
MGF, iskelet kasında uydu hücrelerini yenilemekten sorumlu olan farklı bir peptit dizisine sahip olduğundan ikinci varyant IGF-IEa'dan farklıdır; diğer bir deyişle, ikinci MGF karaciğer varyantının sistematik salınımından daha anabolik ve daha uzun etkilidir.

Yani sadece MGF'yi igf'nin oldukça anabolik bir varyantı olarak düşünün. Eğitildikten sonra, IGF-I geni MGF'ye doğru eklenir, bu da kas kök hücrelerini aktive ederek hipertrofiye ve lokal kas hasarının onarımına ve ayrıca yukarıda bahsedilen protein sentezi ve artmış azot retansiyonu dahil olmak üzere diğer önemli anabolik işlemlere neden olur.

Sıçanlarda, bazı çalışmalarda, tek bir MGF enjeksiyonundan% 20'lik kas kütlesi artışı görülmüştür, ancak bir şekilde bu çalışmaların çoğu doğru olmadığını düşünür, ancak potansiyel inkar edilemez.

MGF nasıl kullanılır

Antrenman yaptığınızda, kaslarınıza ne olur, parçalanırlar, hücreler zarar görür, kas dokusunun onarılması gerekir ve vücudunuzda 2 tür MGF ekleme varyantı üretilir. Karaciğerden yukarıda bahsedilen 1 numaralı varyantın ilk ilk salımı, kas hücresi iyileşmesine yardımcı olur, eğer MGF yoksa, o zaman kas hücreleri ölür.

Kas post-mitotik bir doku olduğundan ve hücre replasmanı doku tamirinin bir aracı olmadığı için, hücreler tamir edilmezse ölür ve kaslarınız küçülür ve zayıflar. Kas dokusunda, bu kök hücrelerin havuzu görünüşe göre hasarı takiben bir darbe olarak üretilen MGF'nin etkisi ile yenilenir.

Şimdi, sentetik MGF enjeksiyonları ile nabzı arttırabilir ve böylelikle iyileşmeyi hızlandırabilir ve uydu hücrelerini tam olgunluğa uyararak kas doku hücrelerini arttırabilirsiniz. Dozlar açısından, 200mcg bilateral olarak eğitilmiş kaslarda en iyi dozlama seçimi.

MGF ile ilgili tek sorun, ve bu hoşlanmamamın nedeni, kısa bir yarı ömre sahip olması, sadece birkaç dakika, 5-7 arasında olması ve alıştırmadan hemen sonra antrenman yapması gerekiyor. kas dokusu hasar görmemişse çalışın. Bu yüzden, şahsen benim için en iyi seçeneğin PEG MGF olduğunu düşünüyorum.

Bununla birlikte, MGF'nin oynamak için büyük bir rolü vardır ve kas kaybı hastalıkları olanlara ve yaşlılar ve iyi bir nedenle kas kütlesi kaybedenler için uygulanır, bu son derece anaboliktir.

PEG MGF nedir (pegile mechano growh fact)?

MGF, pegile edilmiş, yani polietilen glikol ilavesiyle, MGF'nin yarı ömrünü dakikalardan saatlere kadar arttıran toksik olmayan bir katkı maddesi anlamına gelir. Bu, kullanımlarının ve çok yönlülüğünün, onu vücut geliştiricilerinin cephaneliğine muazzam bir şekilde eklediği anlamına gelir. Etkileri sistematik olduğundan en etkili olanı buldum, bu da kasın hasar gördüğü veya hasta olduğu her yerde tam bir vücut etkisine sahip olduğu anlamına geliyor.

PEG-MGF nasıl kullanılır

Bakmamız gereken bir sonraki konu, MGF'nin uzun süreli bir versiyonunun en çok nasıl kullanılacağıdır.

Kasınız hasar gördüğünde, vücudunuz yukarıda özetlediğim gibi bir MGF ek varyantının nabzını salgılar ve bunu karaciğerden daha az anabolik uzun etkili bir versiyon izler. Bu nedenle, vücudunuzun kendi serbest bırakılmasını körüklemeyeceğiniz, bu yüzden geliştirmediğiniz için, şu anda MGF'yi enjekte etmek bir israf gibi görünüyor. Bu nedenle, antrenman günlerinde PEG MGF kullanmak aslında en iyi yoldur. Kas hasar gördüğü için, MGF için çok sayıda reseptör vardır ve etkiler sistematiktir. Artan azot retansiyonu, protein döngüsü ve uydu hücresi aktivasyonu yoluyla tüm kaslara yardımcı olunacaktır. Kurtarma sadece gökyüzü roketine gidiyor. Bunu yapmak, vücudunuzun kas onarımı ve büyümesi için kendi mekanizmasının uzunluğunu arttırmak anlamına gelir ve anabolik pencereyi açarsınız.

peptit Şartname peptit Şartname
MGF 2 mg / şişe Ipamorelin 2 mg / şişe
PEG MGF 2 mg / şişe Heksarelin 2 mg / şişe
DAC ile CJC-1295 2 mg / şişe Semorelin 2 mg / şişe
DAC olmadan CJC-1295 2 mg / şişe Oksitosin 2 mg / şişe
PT-141 10 mg / şişe TB500 2 mg / şişe
Melanotan I 10 mg / şişe pentadecapeptid BPC 157 2 mg / şişe
Melanotan II 10 mg / şişe Parça 176-191 2 mg / şişe
GHRP-2 5mg veya 10mg / flakon trıptorelin 2 mg / şişe
GHRP-6 5mg veya 10mg / flakon Tesamorelin 2 mg / şişe
gonadorelin 2 mg veya 10 mg / şişe AOD-9604 2 mg / şişe
DSIP 2 mg / şişe Follistatin 344 1 mg / şişe
Selank 5 mg / şişe SNAP-8 Özelleştirilmiş

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)