Ana sayfa Ürünlerİnsan büyüme hormonu Steroid

Getropin İnsan Büyüme Hormonu HGH Takviyesi Humatrope Getropin

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Getropin İnsan Büyüme Hormonu HGH Takviyesi Humatrope Getropin

Çin Getropin İnsan Büyüme Hormonu HGH Takviyesi Humatrope Getropin Tedarikçi
Getropin İnsan Büyüme Hormonu HGH Takviyesi Humatrope Getropin Tedarikçi Getropin İnsan Büyüme Hormonu HGH Takviyesi Humatrope Getropin Tedarikçi Getropin İnsan Büyüme Hormonu HGH Takviyesi Humatrope Getropin Tedarikçi Getropin İnsan Büyüme Hormonu HGH Takviyesi Humatrope Getropin Tedarikçi

Büyük resim :  Getropin İnsan Büyüme Hormonu HGH Takviyesi Humatrope Getropin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 148031-34-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1KIT
Fiyat: USD40/KIT
Ambalaj bilgileri: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 800KITS / AY
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: Getropin Takma ad: HGH
Belirtimi: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit Politika: Yeniden yükleme politikası
Açıklama: Beyaz Lyophilized toz İşlevi: kas kazanıyor
Nakliye: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX Tahlil: 99. %6

Getropin İnsan Büyüme Hormonu HGH Takviyesi Humatrope Getropin

  • Ürün Adı: Gettropin
  • Saflık: 99%
  • Sınıf standart: tıp notu
  • Analiz: Kurumsal standart
  • Görünüm: Beyaz Liyofilize Toz

GENOTROPIN, somatropine veya GENOTROPIN'deki diğer bileşenlerden herhangi birine karşı alerjisi veya kötü reaksiyonu olan hastalar tarafından kullanılmamalıdır. Alerjik reaksiyon durumunda, tıbbi yardım isteyin.


Bazı hastalar GENOTROPIN alırken diabetes mellitus geliştirdi. Büyüme hormonu tedavisi sırasında diyabet ilaçlarının dozajının ayarlanması gerekebilir. Büyüme hormonu glukokortikoid tedavisi ve / veya vücut tarafından aynı şekilde işlenen diğer ilaçlar ile birlikte verilirse hastalar dikkatli bir şekilde izlenmelidir.


Çocukluk çağındaki kanserden kurtulanlarda, büyüme hormonu ile tedavi yeni bir tümör, özellikle de bazı iyi huylu beyin tümörleri riskini artırabilir. Bu risk, kranial radyasyonla tedavi edilen hastalarda daha yüksek olabilir. Ayrıca, hastalar ve doktorları cilt değişiklikleri için düzenli olarak kontrol etmelidir.


Büyüme hormonu ile tedavi edilen az sayıda hastada beyinde artan basınç vardı. Bu, baş ağrısına ve görme problemlerine neden olabilir. Bu hastalarda tedavi durdurulmalı ve yeniden değerlendirilmelidir. Turner sendromu ve Prader-Willi sendromu olan hastalar, beyinde artan basınç geliştirme riski daha yüksek olabilir.


Büyüme hormonu tedavisi sırasında tiroid fonksiyonu düzenli olarak kontrol edilmelidir. Tiroid hormon replasman tedavisi başlatılmalı veya gerekirse ayarlanmalıdır.


Büyüme hormonu ile tedavi edilen hastalar, düşük serum kortizol düzeyleri için düzenli olarak kontrol edilmeli ve / veya aldıkları glukokortikoidlerin dozunu arttırma ihtiyacı duyulmalıdır.


Hızlı büyüme yaşayan çocuklarda, omurganın eğriliği gelişebilir veya daha da kötüleşebilir. Buna skolyoz denir. Skolyoz hastaları, skolyozlarının büyüme hormonu tedavisi sırasında kötüleşmediğinden emin olmak için düzenli olarak kontrol edilmelidir.


Hızlı büyüme yaşayan çocuklarda, huzursuzluk veya kalça veya diz ağrısı oluşabilir. Büyüme hormonu tedavisi gören bir çocuğun kalça ya da diz ağrısına yol açması ya da iyileşmesi başlarsa, çocuğun doktoru bilgilendirilmeli ve çocuk muayene edilmelidir.


Büyüme hormonu sadece açıkça ihtiyaç duyulduğunda hamilelik sırasında kullanılmalıdır. Emziren annelerde dikkatli kullanılmalıdır çünkü büyüme hormonunun insan sütüne geçip geçmediği bilinmemektedir.
Büyüme hormonu enjeksiyonları için her gün vücutta farklı bir yer kullanın. Bu, yumuşatıcılık veya ağrı gibi cilt sorunlarının önlenmesine yardımcı olabilir.


Çocuklarda ve büyüme hormonu alan erişkinlerde bazı pankreatit vakaları (iltihaplı pankreas) bildirilmiştir. Çocuklarda bunun yetişkinlerden daha fazla risk taşıdığına dair bazı kanıtlar vardır. Literatür, Turner sendromu olan kızların, büyüme hormonu alan diğer çocuklardan daha fazla pankreatit riski taşıyabileceğini düşündürmektedir. Süren, şiddetli karın ağrısı gelişen herhangi bir çocukta pankreatit düşünülmelidir.


GHD'li çocuklarda GENOTROPIN ile ilgili çalışmalarda, yan etkiler arasında ağrı, kızarıklık / şişlik, iltihaplanma, kanama, yara izi, topaklar veya döküntü gibi enjeksiyon bölgesi reaksiyonları yer almıştır. Diğer yan etkiler ise yağ kaybı, baş ağrısı, idrarda kan, düşük tiroid aktivitesi ve hafif derecede kan şekeri idi.


SGA doğan çocuklarda GENOTROPIN çalışmalarında, yan etkiler geçici olarak yükselmiş kan şekerini, beyinde artan basıncı, erken ergenliği, anormal çene büyümesini, enjeksiyon bölgesi reaksiyonlarını, benlerin büyümesini ve skolyozun kötüleşmesini (omurganın eğriliği) içermiştir.


Prader-Willi sendromlu çocuklarda büyüme hormonu kullanımı ile ölümler bildirilmiştir. Bu çocuklar aşırı kilolu, solunum problemleri ve / veya akciğer enfeksiyonu vardı. Bu problemler için Prader-Willi sendromlu tüm hastalar muayene edilmelidir. Sağlıklı kilo kontrolü de sağlamalıdırlar.


PWS'li çocuklarda GENOTROPIN ile yapılan çalışmalarda yan etkiler arasında sıvı tutulumu, agresiflik, eklem ve kas ağrısı, saç dökülmesi, baş ağrısı ve beyindeki artan basınç sayılabilir.


Büyüme hormonu tedavisi alan Turner sendromlu hastaların kulak enfeksiyonlarına yakalanma olasılığı daha yüksektir. Bu da otitis media olarak adlandırılır.

peptit Şartname peptit Şartname
MGF 2 mg / şişe Ipamorelin 2 mg / şişe
PEG MGF 2 mg / şişe Heksarelin 2 mg / şişe
DAC ile CJC-1295 2 mg / şişe Semorelin 2 mg / şişe
DAC olmadan CJC-1295 2 mg / şişe Oksitosin 2 mg / şişe
PT-141 10 mg / şişe TB500 2 mg / şişe
Melanotan I 10 mg / şişe pentadecapeptid BPC 157 2 mg / şişe
Melanotan II 10 mg / şişe Parça 176-191 2 mg / şişe
GHRP-2 5mg veya 10mg / flakon trıptorelin 2 mg / şişe
GHRP-6 5mg veya 10mg / flakon Tesamorelin 2 mg / şişe
gonadorelin 2 mg veya 10 mg / şişe AOD-9604 2 mg / şişe
DSIP 2 mg / şişe Follistatin 344 1 mg / şişe
Selank 5 mg / şişe SNAP-8 Özelleştirilmiş

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)