Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

CAS 120511-73-1 İlaç Hammaddeleri Anastrozloe Arimidex% 99,6 Saflık

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

CAS 120511-73-1 İlaç Hammaddeleri Anastrozloe Arimidex% 99,6 Saflık

Çin CAS 120511-73-1 İlaç Hammaddeleri Anastrozloe Arimidex% 99,6 Saflık Tedarikçi
CAS 120511-73-1 İlaç Hammaddeleri Anastrozloe Arimidex% 99,6 Saflık Tedarikçi CAS 120511-73-1 İlaç Hammaddeleri Anastrozloe Arimidex% 99,6 Saflık Tedarikçi

Büyük resim :  CAS 120511-73-1 İlaç Hammaddeleri Anastrozloe Arimidex% 99,6 Saflık

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 120511-73-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1G
Fiyat: USD1/g
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 400kg / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: Arimidex Takma ad: Anastrozloe
Politika: Yeniden yükleme politikası Saflık: 99. %6
Nakliye: TNT, EMS, HKEMS, FEDEX, DHL Gemi süresi: 5-7 iş günü
Açıklama: Beyaz toz Standart: USP

Anti-Östrojen İlaç Hammaddeleri Anastrozloe Arimidex

Profil:

Diğerleri arasında Arimidex adı altında satılan anastrozol, meme kanseri için diğer tedavilere ek olarak kullanılan bir ilaçtır. Spesifik olarak hormon reseptörü pozitif meme kanseri için kullanılır. Ayrıca yüksek risk altındakilerde meme kanserini önlemek için kullanılmıştır. Ağız tarafından alınır.

Anastrozol 1987 yılında patentli ve 1995 yılında tıbbi kullanım için onaylanmıştır. Bir sağlık sisteminde gerekli olan en etkili ve güvenli ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü Temel İlaçlar Listesi'nde yer almaktadır.Akzoroz genel bir ilaç olarak mevcuttur.Toplam maliyet gelişmekte olan dünya ayda 1,92 ila 30,60 ABD dolarıdır. ABD'de toptan satış fiyatı aylık 3,81 USD civarındadır.

ARIMIDEX için Onaylanan Kullanımlar:

ARIMIDEX, hormon reseptör pozitif meme kanseri olan postmenopozal kadınlarda adjuvan tedavi (radyasyonlu veya radyasyonsuz cerrahi sonrası tedavi) için onaylanmıştır.

ARIMIDEX, hormon reseptörü pozitif veya hormon reseptör-bilinmeyen lokal ileri veya metastatik meme kanseri olan ve tamoksifen ile tedaviyi takiben ilerlemiş meme kanserli postmenopozal kadınların tedavisi için postmenopozal kadınlarda ilk tedavi için onaylanmıştır. Hormon reseptör-negatif hastalığı olan hastalar ve daha önce tamoksifen tedavisine cevap vermeyen hastalar nadiren ARIMIDEX'e yanıt verdiler.


Anastrozol nasıl kullanılır:


Anastrozol almaya başlamadan önce ve her doldurduğunuzda eczacınızdan temin edildiyse Hasta Bilgi Broşürünü okuyun. Herhangi bir sorunuz varsa doktorunuza veya eczacınıza sorunuz.

Bu ilacı, genellikle günde bir kez doktorunuz tarafından belirtildiği gibi yiyecekle veya yiyeceksiz ağız yoluyla alınız.

Ondan en fazla faydayı sağlamak için bu ilacı düzenli olarak kullanın. Hatırlamak için, her gün aynı zamanda alın.

Dozunuzu artırmayın veya bu ilacı daha sık veya reçeteli olarak daha uzun süre kullanmayın. Durumunuz daha hızlı iyileşmeyecek ve ciddi yan etki riskiniz artacaktır.

Bu ilaç cildin ve akciğerlerin içinden emilebileceğinden ve doğmamış bir bebeğe zarar verebileceğinden, hamile olan ya da hamile olabilen kadınlar bu ilacı kullanmamalı ya da tozu tabletlerden solumamalıdır.


Yan etkiler:


Sıcak basması, baş ağrısı, uykuda zorluk, baş dönmesi, mide rahatsızlığı, bulantı / kusma, kabızlık, ishal, iştahsızlık, kilo alma, yorgunluk / halsizlik, artmış öksürük veya boğaz ağrısı oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri sürerse veya daha da kötüye giderse, derhal doktorunuza veya eczacınıza söyleyin.

Doktorunuzun bu ilacı reçete ettiğini unutmayın çünkü sizin yararınıza olmanın yan etki riskinden daha büyük olduğuna karar vermiştir. Bu ilacı kullanan pek çok insanın ciddi yan etkileri yoktur.

Önlemler:


Anastrozol almadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin; veya başka alerjiniz varsa. Bu ürün alerjik reaksiyonlara veya başka sorunlara neden olabilen aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla bilgi için eczacınızla konuşun.

Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza, özellikle kalp rahatsızlığı (kalp krizi öyküsü gibi), kemik kaybı (osteoporoz), karaciğer hastalığı, yüksek tansiyon, kan pıhtıları gibi tıbbi geçmişinizi söyleyin.

Bu ilaç başını döndürebilir. Bu tür etkinlikleri güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğinizden emin oluncaya kadar sürmeyin, makineyi kullanmayın veya uyanıklık gerektiren herhangi bir aktivite yapmayın. Alkollü içecekleri sınırlayın.

Etkileşimler:


İlaç etkileşimleri ilaçlarınızın nasıl çalıştığını değiştirebilir veya ciddi yan etkiler için riskinizi artırabilir. Bu belge tüm olası ilaç etkileşimlerini içermemektedir. Kullandığınız tüm ürünlerin (reçeteli / reçetesiz ilaçlar ve bitkisel ürünler dahil) bir listesini bulundurun ve doktorunuzla ve eczacınızla paylaşın. Doktorunuzun onayı olmadan ilaçların dozunu başlatmayın, durdurmayın veya değiştirmeyin.

Özellikler:

TEST ÖĞELERİ ŞARTNAME SONUÇLAR
Açıklama : Beyaz Kristal Toz
Test (TLC tarafından) :% 98,0 ~% 102,0 99.45%
Erime noktası : 81 ~ 84 derece santigrat 83 ~ 83.4 derece santigrat
Kurutma kaybı :% 0,3 azami % 0.21
Toplam Safsızlıklar :% 0.2 azami % 0.024
Ağır metaller Maksimum 20PPm <10ppm

Anastrozol / Arimidex / Primobolan Steroidleri CAS 120511-73-1 INN

Biz testosteron Enanthate, Testosteron Propionat, Trenbolone Asetat, Oksandrolon, Methandienone, Oxymetholone, Stanozolol, Nandrolone Decanoate, Boldenone Undesilenate, Dromostanolone Propionate, Methenolone Enanthate ve benzeri dahil olmak üzere anabolik steroid hormon ham tozları ihracat ve ihracat konusunda uzmanım. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi satış öncesi ve satış sonrası hizmet müşterilerimize verdiğimiz sözdür.

Üretim hattı; Ar-Ge departmanı; Teknik laboratuar; Pazarlama Bölümü; Finans departmanı; Müşteri hizmetleri departmanı

Hepimiz "kaliteli firforging önde iş felsefesi" bağlı kalarak, biz yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda birçok kuruluşlar ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk. Üstün ürünler ve tüketici hizmetleri ile, tüm personelimiz içtenlikle daha iyi bir yarın yaratmak için müzakere ve işbirliği için bizi ziyarete hoşgeldiniz arkadaşlar.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)