Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

Kas Kazanç için 50-41-9 Clomid Anti Östrojen Steroidler Clomifene Sitrat

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Kas Kazanç için 50-41-9 Clomid Anti Östrojen Steroidler Clomifene Sitrat

Çin Kas Kazanç için 50-41-9 Clomid Anti Östrojen Steroidler Clomifene Sitrat Tedarikçi
Kas Kazanç için 50-41-9 Clomid Anti Östrojen Steroidler Clomifene Sitrat Tedarikçi Kas Kazanç için 50-41-9 Clomid Anti Östrojen Steroidler Clomifene Sitrat Tedarikçi

Büyük resim :  Kas Kazanç için 50-41-9 Clomid Anti Östrojen Steroidler Clomifene Sitrat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 50-41-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1G
Fiyat: USD1/g
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 400kg / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: Clomid Takma ad: Clomifene sitrat
Politika: Yeniden yükleme politikası Saflık: 99. %6
Nakliye: TNT, EMS, HKEMS, FEDEX, DHL İşlevi: Anti-östrojen
Açıklama: Beyaz toz Standart: USP

50-41-9 Clomid Anti Östrojen Steroidleri Clomifene Sitrat Kas Artışı

Clomid ayrıca anabolik steroid kullanıcısı anabolik steroid kullanımı için yararlı olan işlevsel özelliklere de sahiptir. Özellikle Post-Cycle Therapy (PCT) 'a başvurmaktayız. Erkeklerde, Clomid ayrıca, daha fazla LH ve FSH salınması için hipofizini uyarma kabiliyetine sahiptir, ki bu da gelişmiş doğal testosteron üretimini teşvik eder. Bu anabolik steroid kullanımının neden olduğu bastırma nedeniyle doğal testosteron seviyeleri çok düşük olacağından, anabolik steroid kullanıcı post döngüsü için son derece faydalıdır.

Clomid'in Etkileri:


Bir doğurganlık yardımcısı olarak terapötik bir ortamda, Clomid'in etkileri basittir. Kadın gebe kalmakta zorlanıyor, Clomid gebe kalma şansını artırıyor ve hamilelik meydana geliyor. Her zaman işe yaramıyor ve yönetim bölümünde sürece bakacağız, ancak bu, kavramın ihtimalini büyük ölçüde artıracak ve oldukça başarılı olacaktır.

Çevrim içi steroid kullanımı için bir anti-östrojen olarak, Clomid jinekomastiyi kesmede oldukça etkilidir. Östrojen seviyelerini azaltmayacak veya aromatizasyon sürecini engelleyemez, ancak çoğu durumda, reseptörlere bağlanma birçok erkek için yeterli korumadır. Aslında, daha güçlü koruyucu maddeler varken, birçok erkek SERM gibi bir Clomid'in ne kadar iyi bir şans vereceksek işe yarayabileceği konusunda şaşıracaktı. Daha da önemlisi, Clomid'i bu amaçla kullanırken kolesterol seviyeleri üzerinde de olumlu bir etki yaratabilir. Bir anti-östrojen olsa da, Clomid aslında karaciğerde östrojen gibi davranır ve bu da daha sağlıklı kolesterol seviyelerini destekleyecektir. Bu anabolik steroid kullanımı olarak sağlıksız kolesterol seviyelerini teşvik etmek için bilinen anabolik steroid kullanıcı için çok yararlı olabilir.

Birçok erkek, özellikle hardcore anabolik steroid kullanıcıları için, Clomid östrojenik koruma için yeterli değildir. Bu durumda, Arimidex (Anastrozol) veya Femara (Letrozole) gibi bir Aromataz İnhibitörü (AI) gerekli olacaktır. AI, aromataz sürecini aktif olarak inhibe eder ve serum estrojen seviyelerinin azaldığını görecektir. Şimdiye kadar jinekomasti ile mücadelede en etkili olanları ve su tutma ile mücadelede daha fazla başarıya sahip olacaklar. Aslında, SERM'in Clomid gibi çoğu su tutma ile mücadele etmek için çok az şey yapar. Bununla birlikte, çoğu durumda, birçok performans sporcusu, diyetlerini kontrol etmek daha iyi bir iş yaparlarsa, su tutma kontrolünü daha iyi yapacaklardır. Sezon dışı hacim planlarında bu fazla kalorinin büyümesini gerektirir. Ancak, birçoğu çok uzak, özellikle karbonhidrat tüketiyor ve bu, anabolik steroid kullanımı ile veya olmadan steroid tutmanıza neden olacak. Denklemlere aromatize steroidler ekleyin ve su tutma daha da büyük olacaktır. Ayrıca, yapay zeka etkili iken kolesterol üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır, bu da bizi sadece bir akıl yürütmesine götürür. Diyetinizi kontrol edin ve jinekomastiyi bir SERM benzeri Clomid ile kontrol edebilecek olursanız, bu sizin ilk tercihiniz olmalıdır.

Sonra Clomid'in PCT ile ilgili etkilerinden ayrıldık. Anabolik steroidler ile takviye edildiğinde, bu doğal testosteron üretimini bastırır. Bastırma oranı, kullanılan steroidlere ve bir dereceye kadar toplam dozlamaya bağlı olacaktır, ancak genellikle önemli olacaktır. Bu nedenle, çoğu erkek her zaman steroid döngülerinde eksojen testosteron içerecektir. Aslında, kullanılan tek steroid olması nadir değildir. Bu döngü sırasında birey bir düşük testosteron durumundan koruyacaktır. Ne yazık ki, bir kez steroid kullanımı sona erdiğinde doğal testosteron seviyeleri çok düşük olacaktır. Doğal testosteron üretimi yeniden başlayacak, ancak seviyelerin daha önceki yüksek seviyelerine ulaşması önemli bir zaman alacaktır. Aslında, toplam iyileşme bir yıl hatta birkaç ay sürebilir. Ayrıca, doğal testosteron geri kazanımı, önceden düşük testosteron koşuluna bağlı değildir ve uygunsuz anabolik steroid kullanımı yoluyla Hipotalamik-Pituiter-Testiküler Eksen (HPTA) 'ya ciddi bir zarar verilmediğini varsayar.

Doğal testosteron düzeylerinin düşük post döngüsü olması nedeniyle, çoğu erkek bir PCT programı uygulamak için teşvik edilir. Bu doğal testosteron üretimini büyük ölçüde uyaracak ve toplam iyileşme süresini kısaltacaktır. Seviyenizi kendi başına normale döndürmeyecek; Dünyada bunu yapabilecek bir PCT planı yok. Ancak, katı bir PCT planı, bedenleriniz doğal olarak yükselmeye devam ederken, uygun vücut fonksiyonu için yeterli testosterona sahip olmanızı sağlayacaktır. Clomid bu amaç için ve en sık kullanılan PCT ilaçlarından biri için mükemmel bir seçimdir. Son derece başarılı PCT programları, Clomid ve Nolvadex'in yanı sıra güçlü peptit hormonu HCG'yi (Human Chorionic Gonadotropin) içerecektir.

Clomid tedavisi sonrası döngüden veya herhangi bir PCT planından vazgeçenler ve uzun bir süre boyunca döngü dışı bırakılacak olanlar uzun bir süre için düşük testosteron koşullarında duracaklardır. Bu sadece son derece sağlıksız bir durum değil, tüm geleneksel düşük testosteron belirtileri ile gelebilir. Birçoğu, testosteron seviyeleri düşük olduğu için kortizol seviyelerinin büyük oranda artacağını ve sonuç olarak, vücut yağ seviyelerinin yükseldiğini ve güç ve kas kütlesinin azaldığını görecektir. Uzun bir süre için çevrim dışı kalacaksanız, 8 hafta veya daha fazla bir PCT programını sürdürmek için bir neden yoktur. Eğer 8 haftadan daha kısa bir süre için bisiklete binecekseniz ya da sert vücut geliştirme dairelerinde çok yaygın olan düşük bir eksojen testosteron dozuyla köprülenecek olursanız, bu bir PCT'nin ters düşmesine neden olan tek zamandır.

Clomid'in Yan Etkileri:


Clomid piyasadaki en iyi tolere edilen SERM'ler ve anti-östrojenlerden biridir ve bu hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir. Çok yüksek bir tolerans eşiği taşıyor olsa da, Clomid'in yan etkileri var ve mümkün. Bununla birlikte, “mümkün” anahtar sözcük ve çok önemlidir. Her zaman anabolik steroidler yanı sıra anabolik steroid kullanıcıları tarafından kullanılan non-steroid öğeleri tartışılır, pek çok yan etkilere güvence gibi görünüyor. Durum bu değil; Aslında, çoğu Clomid yan etkisini ücretsiz kullanabilmelidir.

Clomid'in olası yan etkileri söz konusu olduğunda, çoğunun oldukça nadir olduğunu göreceğiz. SERM'i doğurganlık yardımcısı olarak kullanan bazı kadınlar yumurtalık genişlemesini deneyimlemişlerdir, ancak yine bu çok nadirdir. Clomid kullanımının diğer olası yan etkileri şunlardır:

Baş ağrısı
Mide bulantısı
Sıcak Yanıp Söner
Rahim Kanaması (son derece nadir)
Meme rahatsızlığı

M-1-Testosteron (M-1-T) İlgili Sıcak Satış Anabolik Steroidler:

Ham Steroidler Toz Kaynağı SERM SARM'leri Ön Karışımlı Yarı Mamul
Steroid Çözümü
Blend Steroid Çözümleri
Testosteron Harmanı Sustanon 250mg, 400mg / ml Test karışımı 450 mg
Testosteron propionat Test Prop 100mg / ml Test karışımı 500 mg
Testosteron enantat Test 250 mg, 300 mg / ml Tri Tren 180 mg
Testosteron cypionate Cyp 250mg, 300mg / ml'yi test edin Tri Testi 300mg, 400mg
Nandrolone Decanoate Deca Durabolin 250mg / ml Tri Deca 300mg
Nandrolone Phenypropionate NPP 100mg, 150mg / ml Tren Testi 225mg
Boldenone Undesilenat Equipoise 250mg, 300mg, 400mg / ml Tren Test Deposu 450mg
Oxandrolone Boldenone Cypionate 200 mg Eşit Test 450 mg
stanozolol Winstrol Süspansiyon 50mg su Üstün 450mg
Trenbolon asetat Stanozolol 50mg / ml yağ bazlı Anomass 400 mg
Trenbolone Enantat Tren Ace 100mg / ml Rippex 225mg
Drostanolone Propionate Trenbolone tr 100mg, 200mg / ml Kütle 500 mg
Metenolon asetat Tren Hexa 75mg / ml Rip Kesim 175mg
Dianabol Masteron 100mg, 150mg / ml TMT 300mg
Turinabol Primobolan 100mg / ml TMT 375mg
Clomifene Anavar 50mg / ml TM Karışımı 500mg
MK-2866 Anastrozol 5mg / ml

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)