Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

USP Standardı ile 54965-24-1 İlaç Hammadde Nolvadex% 99,6 Saflık

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

USP Standardı ile 54965-24-1 İlaç Hammadde Nolvadex% 99,6 Saflık

Çin USP Standardı ile 54965-24-1 İlaç Hammadde Nolvadex% 99,6 Saflık Tedarikçi
USP Standardı ile 54965-24-1 İlaç Hammadde Nolvadex% 99,6 Saflık Tedarikçi USP Standardı ile 54965-24-1 İlaç Hammadde Nolvadex% 99,6 Saflık Tedarikçi USP Standardı ile 54965-24-1 İlaç Hammadde Nolvadex% 99,6 Saflık Tedarikçi USP Standardı ile 54965-24-1 İlaç Hammadde Nolvadex% 99,6 Saflık Tedarikçi

Büyük resim :  USP Standardı ile 54965-24-1 İlaç Hammadde Nolvadex% 99,6 Saflık

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 54965-24-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1G
Fiyat: USD1/g
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 400kg / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: Tamoksifen Sitrat Takma ad: Nolvadex
Politika: Yeniden yükleme politikası Saflık: 99. %6
Nakliye: TNT, EMS, HKEMS, FEDEX, DHL Teslimat: Dünya Çapında 5-7 İş Günü
Açıklama: Beyaz toz Standart: USP

54965-24-1 Oral Anti-östrojen Steroid Tamoksifen Sitrat Nolvadex

Tamoksifen Sitrat nedir?

Tamoksifen Sitrat, meme tümörlerinde kanser tümörünü durdurabilen ve kanseri öldüren tek ilaçtır. Son istatistikler erkek canavar kanserinin kadın hastalığına ayak uydurduğunu ortaya çıkarmıştır. Tamoksifen sitrat ilaç pazarında doktorunuzdan reçete ile mevcuttur. İlaç Nolvadex olan başka bir marka adı altında pazarlanabilir. Ayrıca Soltamox markası altında da mevcuttur. Nolvadex'i tavsiye ediyoruz. Böylece Nolvadex'i çevrimiçi olarak satın alın, çünkü bu aynı Tamoksifen Sitrat'tır. Bu derlemede Tamoksifen ile tedavi riskleri, olası tedavi ve önleme sonuçları ve meme kanserinden iyileşmenin alternatif yolları tartışılmaktadır.

Tamoksifen Sitrat kanseri nasıl tedavi eder?

Tamoksifen Sitrat Kadınlarda veya erkeklerde gelişen çoğu kanser tümörü östrojene bağlı malformasyonlardır. Bu ilaç östrojen reseptörlerini (meme dokularındaki belirli yapılar) etkiler. Bu oluşumlar çoğu durumda hasarlı bir memenin büyüklüğünü ve şeklini değiştiren topaklar gibi görünür. Ancak erken aşamalarda hastalık hiçbir kanıt göstermemektedir. Bir hasta ya acı ya da rahatsızlık hissetmez. Palpating muayenesinde meme dokularında yeni oluşumlar için kanıt yoktur. Bir kadın meme kanserinin tipik belirtilerinden hiçbirinin, nipelden sıvı, kızarıklık ve deride yanma, lenf düğümlerinin şişmesi gibi bir özelliği olduğunu fark edemez.

Bu belirtiler, konservatif tedavi neredeyse imkansız olduğunda hastalığın geç aşamalarında ortaya çıkar.

Tamoxifen Citrate başlamak için en iyi yoldur. Göğüs kanseri tümörleri, belli anormal hücreler üzerindeki estrojenlerin etkisiyle büyümeye başlar; bu, normal gelişim, kısmen ayrılma ve ayrılma yeteneklerini kaybetmişlerdir. Östrojen etkisi altında bu hücreler düzensiz büyümeye başlar. Ait oldukları diğer hücrelere bağlanmazlar. Böylece bu hücreler, bir parçası oldukları dokularla olan bağlantılarını kaybederler. Bu anda bu hücreler yeni bir kanser dokusunda büyümeye başlar ve yakınlardaki sağlıklı dokulara zarar verir.

Tamoksifen, östrojen reseptörlerini bloke ederek, dolayısıyla? Beslenmesini engelleyerek çalışır? kanser hücrelerinin Tamoksifen sitrat erkeklerde olduğu gibi eşit olarak etkin bir şekilde kullanılabilir, bu nedenle bir doktorun reçetesi olan kadınlarda olması gerekir. İlaç çeşitli tıbbi çalışmalarda test edilmiştir ve vücudun farklı bölgelerindeki çeşitli malformasyonların tedavisinde etkinliğini göstermiştir. Bununla birlikte, sadece doktorunuz, herhangi bir bireysel kanser vakasının tedavisi için hangi ilacın optimum bir çözüm olacağına karar verebilir.

Genellikle radyasyon, kemoterapi veya cerrahinin herhangi bir tedavi türü için radikal tedavi türü olan kadın ve erkeklerde yardımcı ilaç olarak kullanılır. Bazı durumlarda Tamoksifen sitrat, daha tehlikeli kanser türleri geliştirme riski yüksek kadınlara reçete edilir. Bazı meme tümörleri, göğüs dokularının belirli bir bölgesine (örneğin süt kanalı) yerleşir ve meme veya diğer vücut kısımlarının diğer dokularına yayılmaz. Ancak, kimsenin hastalığın daha sonra nasıl gelişeceğini tahmin edemez. Çoğu durumda Tamoksifen Sitrat, kanser tümörünün büyümesini ve yayılmasını önler.

Kanser tedavisinden ayrı olarak, ilaç, vücudun herhangi bir bölümünde göğüs kanserini ve diğer östrojen bağımlı kanser türlerini önlemek için kullanılabilir. Tamoksifen, meme dokularındaki herhangi bir tipte malformasyon geliştiren yüksek veya en yüksek risk gruplarına ait kadınlara reçete edilebilir.

Tamoksifenin kanser önleme için uygun kullanımını gösteren risk faktörleri

Kimse kansere ve diğer ciddi hastalıklara karşı dirençli değildir. Bununla birlikte, bir sonraki risk faktörleri listesi, bir hastalık geliştirme riskinin artmasına ve koruyucu önlemlerin kullanılmaya başlanması için çok geç olmamasına rağmen, kanser önleme tedavisine başlamanın gerekliliğine işaret etmektedir. Meme kanseri gelişme riski yüksek olan kadınlar:

35 yaşında ve daha büyük yaşta
şişmanlık
genetik
moveless yaşam tarzı gibi düşük fiziksel egzersiz
alkol ve tütün suistimal etmek
menopoz sırasında östrojen hormonu tedavisi almak
iyonize radyasyon almak
ilk adet dönemi erken başlangıç
ilk geç hamilelik ya da çocuk sahibi olmamak


Tamoxifen'i meme kanseri önleme konusunda bir hastaya reçeteleme kararı verirken, bu faktörlerin tümü doktorunuz tarafından değerlendirilmektedir.

Bir doktorun Tamoksifen'i önerebileceği diğer nedenler:

Yüksek risk değişiklikleri olan meme dokularında önceden teşhis edilen oluşumlar
endometriyumun hormona bağlı çeşitli hastalıkları, yapısında değişikliklere neden olur
melanoma ve onkoloji karakterindeki diğer kayak değişiklikleri


Tamoksifen ile tedavi riskleri

Meme kanseri, cerrahi, kemoterapi ve radyasyon dahil olmak üzere çeşitli tedavi tiplerine karşı hassastır. Bazı durumlarda, bir hastanın tamamen iyileşmesine yardımcı olmak için bir tedavi kompleksi gereklidir. Bazı hastalar iyileşemeyecektir. Kanser öngörülemeyen bir hastalıktır. Hiç kimse hastaya tam iyileşme umudunu vermez.

Kanser kurnaz bir hastalıktır. Her iki memenin tam mastektomisi bile kanser hücrelerinin tüm vücuda yeni malformasyonlar oluşturmuş olabileceğinden tam iyileşmeyi garanti etmeyecektir. Tamoksifen iyileşme için gerekli bir adımdır, ancak her hasta kanser tümörleri için hormonal tedavi alma risklerini bilmelidir.

Etki mekanizması Tamoxifen, östrojenin vücut üzerindeki etkisini engeller. İlaç vücudun her yerinde genel bir etki sağladığı için tüm dokular ve tüm vücut kısımları östrojene karşı duyarsızlaşır. Bazı dokular östrojene bağımlıdır ve hormon eksikliği yapılarında ve işlevlerinde belirli değişikliklere yol açacaktır. Böylece Tamoksifen sitrat uterus kanserine yol açabilir. Kan pıhtılarının ortaya çıkması ve felce neden olması daha olasıdır. Bunlar bir hastayı kansere göre daha hızlı öldüren ve meme kanserinden daha ciddi zararlara ve kemo ve radyasyon gibi ciddi tedavi yöntemlerine neden olabilen ölümcül şartlardır.

Senin için ne yapabiliriz?

Yüksek kaliteli ürün Tüm ürünlerimiz kendimiz üretilmektedir, yüksek kalite garanti edilebilir.
Gizli paketleme yöntemleri Güvenliğiniz ve teslimatınız için tüm ürünler şüpheleri önlemek için gizli bir şekilde paketlenecek, pakette steroid adıyla ilgili herhangi bir isim görünmeyecektir.
99.99% gümrükleme oranı Dünyanın her yerine nakliye parselinde zengin deneyime sahibiz. Bazı özel ülkeler için özel kanalımız var.
Enjeksiyonluk steroid Sıvı pudrasına yemek tozu sunuyoruz. Sıvıyı özel şişelerde gönderiyoruz.
Etiket ve şişeler özelleştir Kendi markanızı yaratmanız için etiket ve flakonlar özelleştirebiliriz.
Sadık hizmet Tüm müşterilere satış sonrası hizmet ile en iyi hizmeti.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)