Ana sayfa ÜrünlerKas büyüme hormonu

Erkek Geliştirme CAS 58-20-8 için Kas Bina Steroidler Testosteron Cypionate

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Erkek Geliştirme CAS 58-20-8 için Kas Bina Steroidler Testosteron Cypionate

Çin Erkek Geliştirme CAS 58-20-8 için Kas Bina Steroidler Testosteron Cypionate Tedarikçi
Erkek Geliştirme CAS 58-20-8 için Kas Bina Steroidler Testosteron Cypionate Tedarikçi Erkek Geliştirme CAS 58-20-8 için Kas Bina Steroidler Testosteron Cypionate Tedarikçi Erkek Geliştirme CAS 58-20-8 için Kas Bina Steroidler Testosteron Cypionate Tedarikçi

Büyük resim :  Erkek Geliştirme CAS 58-20-8 için Kas Bina Steroidler Testosteron Cypionate

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 58-20-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Testosteron cypionate CA'LARI: 58-20-8
Standart: USP Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Tahlil: 99. %6

Erkek Geliştirme İçin CAS 58-20-8 Kas Büyüme Hormonu Testosteron Cypionate

Adı: testosteron cypionate
CAS No .: 58-20-8
Formül: C27H40O3
Moleküler Ağırlık: 412.61
Eş anlamlılar: Testosteron, siklopentanepropionat (6CI, 7CI, 8CI); Siklopentanepropiyonik asit, ester withtestosteron (8CI); 17b-Hidroksamerost-4-en-3-one siklopentanepropionat; DepAndro 100; DepAndro 200; Depo-testosteron; Depotest; Depovirin; NSC Testosteron 17b-cypionate, Testosteron siklopentilpropionat, Testosteron cypionate, Testosteron, 3-siklopentanepropionat, Virilon;
EINECS: 200-368-4
Yoğunluk: 1.1 g / cm3
Kaynama Noktası: 760 mmHg'de 525,9 ° C
Parlama Noktası: 223.9 ° C
Görünüm: kirli beyaz kristal toz için beyaz

Etkili Doz (Erkekler): 300-2000mg + hafta
Etkili Doz (Kadın): Tavsiye edilmez
Aktif yaşam: 8 gün
Algılama Süresi: 3 ay

Testosteron Cypionate, insan tarafından bilinen en iyi kitlesel anabolik yapılardan biridir ve herhangi bir kitlesel yapı döngüsünün temeli olarak tavsiye edilir. Bir erkek için bu ilacın etkili bir dozu haftada 200-2000 mg arasındadır. Bir kadın için etkili bir doz (erkek olmak isteyen) benzerdir. Diğer kadınlar (yani erkek olmak istemeyenler) bu bileşenden kaçınmalıdır.

Teknik veri

Genel olarak, Testosteron Cypionate kullanan kişiler tarafından bildirilen en yaygın etki, güçte kazanımlardır. Kasın büyüklüğü, şekli ve görünüşündeki değişiklikler rapor edilmiştir.

Testosteron kullanımıyla tipik olarak görülen etkilerin derecesi doza bağlıdır. Genel olarak, kullanılan doz ne kadar yüksekse, sonuçlar o kadar iyi olur, fakat vücuttaki daha yüksek miktardaki androjenlere bağlı olarak daha fazla yan etki potansiyeli daha yüksektir. Çalışmalarla kuvvetli bir şekilde önerildiği, haftada 600 mg gibi yüksek dozların daha düşük dozlar alanlara göre daha iyi sonuçlar verdiği bulunmuştur. En yüksek dozda, (600 mg / hafta), en iyi sonuçlar elde edildi. Bu dozajda, raporlanan sonuçlar: yağ kaybı, kas büyümesi, HDL kolesterolü düşürdü ve boyut ve dayanıklılık arttı. 20 haftalık 600 mg / hafta Testosteron tedavisi ile Yalın Vücut Kitlesi'nde% 15'lik bir kazanç elde edildi.

Kullanıcı notları

Testosteron Cypionate, Amerika Birleşik Devletleri'nde en sık reçete edilen testosteron türüdür. Aslında, ABD dışındaki nadir rastlanan bir buluntu, dünyanın birçok yerinde Testosteron Enantat'a çok benzeyen bir yer.

Aslında ikisini de kullandım ve ikisi arasında hiçbir fark bulamadım. Testosteron Cypionate, herhangi bir uzun etkili testosteronun sonuçları ile aynıdır. Orijinal Yeraltı Steroid El Kitabında Dan Duchaine, kullanıcıların Enanthate üzerinden bu formdan daha fazla “tekmeleyebileceğini” söyledi, fakat ben bunu doğru olarak şahsen bulmak için bulamadım.

Bu ürünün başlıca avantajı, Testosteron Cypionate'in haftada bir kez enjekte edilebilmesi ve mukavemet ve ebatta çok iyi kazanımlar elde etmesidir. Bahse girerim ki, vücut geliştirme ve atletizmde birçok kariyer bu ilacın uzun süreli kullanımıyla inşa edilmiştir. Haftada 250-2.000 mg dozda kullandım ve en iyi kazanımların yan etkilere karşı 750 mg / hafta işaretinin altında bir yerde olduğunu buldum. Tabii ki bu, vücut geliştirme kullanımının üst sıralarındaki pek çok rakibin çok altındadır, ancak ortalama (rekreasyonel) üstyapı imalatçısı veya sporcu için, bu dozun üzerindeki yan etkiler kazanımlar için kabul edilebilir bir ticaret oluşturmaz.

Kullanımları


Bu ilaç, testosteron adı verilen doğal bir maddeyi yeterince üretmeyen erkeklerde kullanılır. Erkeklerde, testosteron, cinsel organların, kasların ve kemiklerin büyümesi ve gelişmesi dahil olmak üzere birçok normal fonksiyondan sorumludur. Aynı zamanda erkeklerde normal cinsel gelişime (ergenlik) neden olur. Testosteron, androjenler olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Pek çok vücut sistemini etkileyerek çalışır, böylece vücut normal olarak gelişebilir ve işlev görebilir.

Testosteron, ergenlik çağındaki ergenlik çağındaki ergenlik çağındaki bazı ergenlik çağlarında da kullanılabilir. Kadınlarda belirli meme kanseri tiplerini tedavi etmek için de kullanılabilir.

Ürün avantajları:


Toz kalitesi hakkında


Ürünümüz tozlar ve sıvılar, tozun saflığı% 99, birçok müşteri kalitemizden memnun, çoğu zaman tozlarımızı alıyorlar. Bazı zamanlarda, onlar sıvı satacaklar, evet, kardeşim, çok para kazanıyorlar.


Sıvı kalitesi hakkında


Sıvı berraklığı çok yüksektir, birçok müşteri tozun çok karmaşık olduğunu düşünür, bu nedenle doğrudan sıvı efekti satın alabilirler çok iyidir! Tabii ki, bizim toz satın alırsınız, size sıvı yapma yöntemini söyleyebiliriz Eğer bir sıvı alırsanız, size filtre nasıl söyleyeceğiz


Güvenli ulaşım hakkında


Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre alınır farklı nakliye, ambalajımız, en son gümrük durumuna göre, sürekli güncellenen, ambalajımızı geliştirdik, ürününüzü 4-7 içinde almanızı garanti ediyoruz.

Hoşunuza gidebilecek steroidler:

Hacim döngüsü için steroidler Kesme döngüsü için steroidler Yağ kaybı için steroidler Testosteron Cypionate ile ilişkili sıvı steroidler
Testosteron Enantat Winstrol (Stanozolol) Winstrol Kitle 500
Testosteron Cypionate. Anavar (Oxandrolone) Primobolan Test Karışımı 500
Deca-Durabolin Masteron (Drostanolone Propionate) Anavar 400 / tri testi 400'ü test edin
Dianabol Primobolan (Metenolon Asetat) masteronda Testosteron Propionat 200mg / ml
Anadrol Primobolan Deposu (Methenolone Enanthate) denge unsuru oluşturmak Süper 450 mg / ml
Trenbolon Asetat Oral Turinabol (4-Klorodehidrometiltestosteron) testosteron, Enanthate, Cypionate, Propionate, Sustanon-250 vb. Testosteron Cypionate 300mg / ml
denge unsuru oluşturmak Testosteron Propionat Testosteron Cypionate 300mg / ml
Testosteron Propionat Testosteron Enantat Temas:
Testosteron Sustanon Testosteron Cypionate
Testosteron Süspansiyon Sustanon 250 skype: güneşli-testosteron
Boldenone Undesilenat Testosteron temeli WhatsApp: 86-13264710010
Nandrolone Phenylpropionate Trenbolone-Asetat
Boldenone Undesilenat
Nandrolone Phenylpropionate

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)