Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

10mg / Flakon Melanotan 1 Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 75921-69-6 Tıbbi Sınıf

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

10mg / Flakon Melanotan 1 Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 75921-69-6 Tıbbi Sınıf

Çin 10mg / Flakon Melanotan 1 Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 75921-69-6 Tıbbi Sınıf Tedarikçi
10mg / Flakon Melanotan 1 Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 75921-69-6 Tıbbi Sınıf Tedarikçi 10mg / Flakon Melanotan 1 Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 75921-69-6 Tıbbi Sınıf Tedarikçi 10mg / Flakon Melanotan 1 Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 75921-69-6 Tıbbi Sınıf Tedarikçi 10mg / Flakon Melanotan 1 Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 75921-69-6 Tıbbi Sınıf Tedarikçi

Büyük resim :  10mg / Flakon Melanotan 1 Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 75921-69-6 Tıbbi Sınıf

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 75921-69-6

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 seti
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Takma ad: MT I CA'LARI: 75921-69-6
Türü: peptidler steroid Sınıf: Tıbbi Sınıf
Görünüm: Beyaz toz Tahlil: % 99
Politika: reshipping İşlevi: Vücut geliştirme , kas büyümesi

Kas Büyüme CAS 75921-69-6 için 10mg / flakon MT1 / Melanotan 1 Peptitler Steroidler

Temel bilgi

Birim boyutu 10 mg / şişe
Birim miktarı 1 şişe
Moleküler formül C 78 H 111 N 21 O 19
Moleküler ağırlık 1.646,88
Sıra Ac-Ser-Tir-Ser-Nle-Glu-His-D-Phe-Arg-Trp-Gly-Lys-Pro-Val-NH2
Görünüm Beyaz toz
Peptit Saflığı >% 99
Çözünürlük > Suda veya% 1 asetik asitte çözünür
Depolama Liyofilize Melanotan 1 (MT-1) oda sıcaklığında 90 gün boyunca stabildir, ancak uzun bir süre boyunca -8C'nin altında bir dondurucuda saklanmalıdır. Yeniden oluşturulduktan sonra Melanotan 1 (MT-1) 36 F'yi geçmeyen sıcaklıklarda soğutulmalıdır.

Melanotan 1, MSH olarak bilinen hormonu uyaran laboratuar tarafından oluşturulmuş bir peptiddir. Sık sık vücut geliştiriciler için veya bronzlaşmaya güneşe uzanmadan ya da bronzlaşma yatakları kullanmadan ulaşmak isteyen diğer kişiler için bir self-tanner olarak kullanılır.

Melanotan 1 ve 2 Arasındaki Fark

Melanotan 1 ve Melanotan 2, deri tabaklama için kullanılan peptitlerdir. Dünyada güzel bronzlaşmış vücuda sahip olmaktan hoşlanan, ancak güneş kremi ile kaplanma fikrini sevmeyen ve sonuçlara ulaşmak için saatlerce güneş altında uzanmayı seven pek çok insan var. Bu insanlar için, Melanotan ve Melanotan II, bu peptitler olarak bir nimet olarak geldiler, adil bir tenli kişinin vücuduna enjekte edildiğinde, güneşe maruz kalmadan ciltle bronzlaşmaya neden olurlar. Melanotan, FDA onaylı bir ürün olmamasına rağmen, aynı zamanda bu peptidlerin kullanımıyla ilişkili uzun vadeli olası sağlık problemleri olmasına rağmen, bir harika güzellik ürünü gibi görünmektedir. Yine de, Melanotan ve Melanotan II'yi, ikisi arasındaki farkı bilmeden kullanmaya istekli çok sayıda insan var.

Melanotan 1981'de Arizona Üniversitesi'nde gelişti ve haberler, yeni bir harika bronzlaşma ilacının icat edildiğinden çok heyecanlıydı. Melanotan aslında MSH veya melanosit uyarıcı hormonun etkisini taklit eden sentetik bir hormondur. Melanotan II aynı üniversitede geliştirilen melanosit uyarıcı hormonun bir başka analogudur. Hem MT hem de MT II'nin, vücudumuzdaki hipofiz bezinde doğal olarak üretilen melanosit etkisini yarattığı söylenir.

Melanotan düz, tam uzunlukta bir peptit iken, Melanotan II, afamelanotid peptidin kısaltılmış, dairesel bir versiyonudur. Hem Melanotan hem de Melanotan II bronzlaşma etkisine sahipken, MT II kullanıcıları tarafından bildirilen bazı yan etkiler daha vardır. Libido artışı ve spontan ereksiyonlar, kullanıcılar tarafından rapor edilen MT II'nin şaşırtıcı yan etkileridir.

MT herhangi bir yan etki olmadan tabaklamaya neden olur ve bu nedenle iki peptitten daha iyi olduğu düşünülür. Ancak, amino asit dizisinin MT II'de daha kısa olması nedeniyle, MT'ye kıyasla daha fazla MT II peptid zinciri mevcut bulunmaktadır. MT ve MT II arasındaki bir diğer önemli fark, MT II'nin MT'den daha ucuz olmasıdır ve bu, insanların MT yerine onun yerine gitmesini sağlar.

Neden Melanotan 1 seçilmelidir?

Melanotan 1'i araştıran kişiler tipik olarak, daha fazla MSH üretimini tetikleyerek peptitin melanin üretimini kıvılcım yoluyla etkili ve derin kendi kendine bronzlaşmaya erişmek için bunu yaparlar. Örneğin, sahnede yarışan vücut geliştiriciler, etkileyici figürler elde etmelerine yardımcı olan etkileyici figürler elde etmek için bu peptidi kullanabilirler. Vücut geliştiriciler sıklıkla geliştirilmeleri için çok çalıştıkları kaslılığı vurgulamalarına yardımcı olduğu için bronzlaşmayı tercih ederler. Aslında, vücut geliştiricilerini sahnede veya etkileyici tansaları olmayan fotoğraf çekimlerinde görmek nadirdir. Amatör ve pro vücut geliştiricilerin gizli silahlarından biri kesinlikle Melanotan 1'dir. Diğerleri, cinsel işlev bozukluğu, cinsel dürtü kaybı ve düşük cinsel uyarılma düzeyleri dahil olmak üzere bu peptidi seçebilirler. Bu peptidin üç temel kullanımı vardır - cildi tarar, erkeklerde erektil disfonksiyonu tedavi eder ve / veya melanoma deri kanserinin gelişmesini önlemek için kullanılır.

Melanotan 1 Nasıl Çalışır?

Melanotan 1, hipofiz bezi içinde üretilen bir MSH analoğudur. Bir melanokortin olarak sınıflandırılır ve tüm melanokortinler gibi, saç rengini, cilt pigmentini, cinsel uyarılmayı, cinsel isteği ve iştahı etkileyen bazı fiziksel sistemlere etki eder. Vücudun ürettiği daha fazla melanin, cildin koyulaştığı görülür. Bu peptit UV'ye maruz kalmadan kendi kendine bronzlaşmaya izin verecektir. Bu, vücudun güneş ışığına maruz kalmayan yerlerde bile her yerde bronzlaşacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, UV maruziyeti maruz kalan alanlarda bronzlaşma sürecini hızlandıracaktır. UV maruziyetinin oynadığı rol bazen her yerde mükemmel olmayan bir tan ile sonuçlanır. Çoğu kullanıcı yüzlerinde, kollarında ve midelerinde en çok bronzlaştıklarını fark eder. Bu peptit ile tedavi sırasında cinsel organlar da bronzlaşmış bir görünüm alabilir.

Melanotan 1 Neden Yan Etkileri Yapar?

Bir dezavantaj olarak düşünülebilecek ya da düşünülemeyen dengesiz tabaklamadan başka, bu peptit erkeklerde ve kadınlarda bazı yan etkilere neden olur. Melanotan 1 genellikle Melanotan 2 olarak adlandırılan bu peptidin bir sonraki iterasyonundan daha hafif olarak kabul edilir. Melanotan 1 peptidi ile terapi sırasında yaygın olan yan etkiler bir bronzlaşmanın yavaş gelişmesini içerir, başka bir deyişle haftalar sürebilir (veya derin bir bronzluktan önce bile aylar belirgin olacaktır ve bir kullanıcı bir vücut geliştirme yarışması veya başka bir özel etkinlik için hazırlamayı planlıyorsa bu düşünülmelidir. Belirli bir tarihte en yüksek sonuçları elde etmek için peptidin zamanın çok ötesine enjekte edilmesi gerekecektir. Bu peptid ile tedavi sırasında mide bulantısı yaşanabilir, özellikle de daha büyük dozlar enjekte ederseniz. Çoğu insan yatmadan önce dinlenmek ve peptit çalıştığı için rahatlamak için kullanılır - bu, birçok kullanıcıda bulantı hissini en aza indirgiyor gibi görünüyor. Bu formülün diğer yan etkileri arasında yüz kızarması ve yeni veya karanlık çiller bulunur.

Melanotan 1 Nasıl Gidilir?

Bu enjekte edilebilir kuru bir biçimde gelir. Aktif bileşen bir şişe içine yerleştirilir ve enjekte edilmeden önce bakteriyostatik su ile yeniden oluşturulmalıdır. Bu ürünü, çevrimiçi sipariş verdikten sonra veya kendi topluluğunuzdaki bir eczaneden aldıktan sonra aldığınızda nasıl kullanacağınız konusunda tam talimatlar almalısınız. Her zaman tavsiye edilen dozajları ve enjeksiyon talimatlarını mektuba uygulayın. Hemşirelerden, doktorlardan ve eczacılardan nasıl güvenle enjekte edileceğini öğrenmek mümkündür ve bu tür yan etki ve / veya rahatsızlık riskini azaltacağı için bu tür bir eğitim önerilir. İğneleri ve şırıngaları kullanmayı sevmeyenler, enjeksiyon gerekli olacağı için başka bir tedaviyi tercih edebilirler. Artık insan vücudunu daha doğal melanin üreterek çalışan bu güçlü bronzlaşma ajanı hakkında daha fazla şey bildiğinize göre, sizin için doğru olup olmadığına karar vermeye hazır olacaksınız. Eğer denemek istiyorsanız, doktorunuzla konuşun ve bir reçete isteyin. Bu peptidi reçete olmadan sunan çevrimiçi eczaneler olabilir.

Avantajları:


1. zengin deneyim : biz bu alanda uzmanlaşmak uzun yıllar, bizim steroidler neredeyse dünyaya ihraç edilmiştir. ABD, Kanada, İngiltere, Brezilya, Almanya, Rusya, Avustralya, Yunanistan, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hollanda, İsveç, Ukrayna, Letonya, Litvanya, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, Meksika, Tayland, Hindistan, Malezya, Singapur, diğer Orta Doğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Amerikan ülkeleri ve daha fazla Alan.


2. Büyük kalite : Yüksek saflık ve Uygun fiyat, örnekleri sipariş edilir.


3. Güvenli ve hızlı teslimat : Farklı gizli güvenli ambalajlama yöntemleri, ekspres seçiminde deneyim, gelmesi için 4 ~ 7 gün, başarılı oran% 99.

İlgili ürünler

Ürün adı Şartname
MGF 2 mg / şişe
PEG MGF 2 mg / şişe
DAC ile CJC-1295 2 mg / şişe
DAC olmadan CJC-1295 2 mg / şişe
PT-141 10 mg / şişe
MT-1 (Melanotan) 10 mg / şişe
MT-2 10 mg / şişe
GHRP-2 5 mg / şişe
GHRP-2 10 mg / şişe
GHRP-6 5 mg / şişe
GHRP-6 10 mg / şişe
Ipamorelin 2 mg / şişe
Heksarelin 2 mg / şişe
Semorelin 2 mg / şişe
Oksitosin 2 mg / şişe
TB500 2 mg / şişe
pentadecapeptid BPC 157 2 mg / şişe
HGH 176-191 2 mg / şişe
trıptorelin 2 mg / şişe
Tesamorelin 2 mg / şişe
gonadorelin 2 mg / şişe
gonadorelin 10 mg / şişe
DSIP 2 mg / şişe
Selank 5 mg / şişe
Follistatin 344 1 mg / şişe
GDF-8 1 mg / şişe
ACE 031 1 mg / şişe
FOLLISTATIN 314 1 mg / şişe

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)