Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

Beyaz Toz Peptitler Steroidler 10mg / Flakon Melanotan 2 / MT II Bronzlaşma Enjeksiyonları

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Beyaz Toz Peptitler Steroidler 10mg / Flakon Melanotan 2 / MT II Bronzlaşma Enjeksiyonları

Çin Beyaz Toz Peptitler Steroidler 10mg / Flakon Melanotan 2 / MT II Bronzlaşma Enjeksiyonları Tedarikçi
Beyaz Toz Peptitler Steroidler 10mg / Flakon Melanotan 2 / MT II Bronzlaşma Enjeksiyonları Tedarikçi Beyaz Toz Peptitler Steroidler 10mg / Flakon Melanotan 2 / MT II Bronzlaşma Enjeksiyonları Tedarikçi Beyaz Toz Peptitler Steroidler 10mg / Flakon Melanotan 2 / MT II Bronzlaşma Enjeksiyonları Tedarikçi Beyaz Toz Peptitler Steroidler 10mg / Flakon Melanotan 2 / MT II Bronzlaşma Enjeksiyonları Tedarikçi

Büyük resim :  Beyaz Toz Peptitler Steroidler 10mg / Flakon Melanotan 2 / MT II Bronzlaşma Enjeksiyonları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 121062-08-6

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 seti
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Takma ad: MT 2 CA'LARI: 121062-08-6
Türü: peptidler steroid Sınıf: ilaç sınıf
Görünüm: Beyaz toz Tahlil: % 99
Politika: reshipping İşlevi: Vücut geliştirme , kas büyümesi

Beyaz Toz Peptitler Steroidler 10mg / flakon Melanotan 2 / MT II Bronzlaşma enjeksiyonları

Temel bilgi

CAS: 121062-08-6

MF: C50H69N15O9

MW: 1024.18

Yoğunluk: 1.43

RTECS: OL4225000

Depolama sıcaklığı: −20 ° C

Çözünürlük H 2 O: 5 mg / mL, çözünür

Formu: katı

Beyaz renk

Açıklama:

Melanotan-II olarak bilinen Melanotan 2, melanokortin reseptörlerinin seçici olmayan uyarımı yoluyla melanojenik, afrodizyak ve anorektik etkileri ortaya çıkarabilen, doğal olarak oluşan hormon α-MSH'nin yapay olarak sentezlenmiş bir peptid analogudur. 1024.180 Da'lık bir molar kütleye sahip yedi amino asitten oluşur.

Melanotan 2, ilk olarak cilt kanserine karşı önleyici bir önlem geliştirmek için yapılan araştırmalar sırasında yaratılmıştır. Araştırma, güneş ışığına maruz kalmadan önce doğal bir bronzluğu uyabilecek bir bileşik oluşturmaya odaklandı. Bunun nedeni, vücudun UV deri hasarına karşı doğal savunma mekanizmasının bronz olmasıdır.

Paketleme Farklı ambalajlama çeşitleri.
Nakliye EMS, Fedex.TNT, DHL ve benzeri.
Ödeme T / T, batı birliği, para gram
Fiyat Şimdi indirim uygulanabilir
Test için örnek sipariş tamam
Büyük miktarlarda en iyi fiyat sunulacak

O nasıl çalışır?

Vücutta, alfa-MSH deride melanin üretimini uyarmaktan sorumludur, melanogenez denilen bir süreçtir. Melanotan 2, doğal yoldan daha fazla melanin üretmek için vücudu uyararak α-MSH'nin etkisini taklit eder. Sonuç olarak güneş veya UV ışınlarına maruz kaldığında güçlü bir bronzlaşma ajanıdır.

Melanotan 2, melanokortin reseptörleri MC1, MC3, MC4 ve MC5'in seçici olmayan bir agonisti olarak hareket ederek çalışır. Farklı özelliklerin, spesifik bireysel reseptör aktivasyonunun sonuç olarak ortaya çıktığı düşünülmektedir. Örneğin, bronzlaşma yeteneklerinin, bileşiğin MC1 reseptörünün aktivasyonundan kaynaklandığına inanılmaktadır. Tersine, tabaklama peptidlerinin cinsel uyarılma ve libido uyarımı MC3 ve MC4 reseptör aktivasyonundan kaynaklanabilir.

Melanotan 2'nin Bronzlaşma Etkileri

Melanotan 2, vücudun cilt renginden sorumlu kahverengi pigment olan melaninin endojen üretimini uyarır. Cilt ultraviyole ışınlarına maruz kaldığında (güneş veya bronzlaşma yatağından), cildin potansiyel olarak zararlı UV ışınlarından korunması için melanin üretimi artar. Tabaklama peptidleri bu doğal üretimi daha da arttırır, bu da daha hızlı ve daha koyu bir cilt tabakası ile sonuçlanır. Melanotan 2'nin cilt bronzlaşmasını artırma yeteneği, çeşitli klinik çalışmalarda dozajla gösterilmiştir ve bu amaç için insanlarda etkili olduğu gösterilmiştir.

Artan Cinsel Uyarılma ve Sürüş

Melanotan 2 kullanımı, cinsel işlevler üzerinde olumlu etkiler, erkeklerde ereksiyonları uyarmak ve her iki cinste de cinsel organlara artan kan akışı ile sonuçlanabilir. Erektil fonksiyona fiziksel bir bozukluğun olmadığı erkek kullanıcılarda spontan penil ereksiyonların sıklıkla meydana geldiği gösterilmiştir. Çalışmalar ayrıca, kadın ve erkeklerde cinsel istekliliğin (libido) artabileceğini öne sürmüştür. Aynı şekilde, Kadın Cinsel Uyarılma Bozukluğu veya FSAD için olası bir tedavi olarak araştırılmıştır.

Geliştirilmiş Yağ Kaybı ve Vücut Kompozisyonu

Melanotan 2 sonuçları klinik çalışmalarda yağ kaybına yol açarak vücut kompozisyonu üzerinde olumlu etkilere neden olur. Bu etkinin iki farklı mekanizma ile gerçekleştiği düşünülmektedir. Ortak bir yan etki, iştah bastırmadır. Bu, artan yağ yakımına ve azalan vücut yağ birikmesine yol açabilen azalan kalori alımına yol açar.

Çalışmalar, yağ yakımının doğrudan uyarılmasının da olduğunu göstermiştir. Fareler üzerinde yapılan bir 2007 çalışması obez bireylerde kilo ve vücut yağının azalmasına neden olduğunu göstermiştir. Ek bir çalışma benzer bulgulara sahipti ve sonuç olarak bronzlaşma peptidlerinin lipit hareketliliğinin arttırılması veya vücut yağının enerji için yakılması yoluyla vücut yağını azalttığı sonucuna vardı.

Potansiyel Yan Etkiler

Çoğu kullanıcı, Melanotan 2'den çok az yan etki olmadığını bildirmektedir. Önerilen düşük (ancak etkili) dozlarda, en sık bildirilen yan etkiler hafif yüz kızarması, mide bulantısı, baş dönmesi ve uyuşukluktur. Bunlar genellikle hızlıca, genellikle birkaç dakika veya saniye içinde geçer. Ayrıca, erkek kullanıcılar arasında da yaygın olan spontan ereksiyonların görünümüdür. Yine de, kullanıcılar bu yan etkiye karşı kayıtsız olabilirler ya da bir fayda olarak görebilirler.

Daha az yaygın fakat daha şiddetli yan etkiler aşırı yüksek dozlarda ortaya çıkabilir. Bunlar arasında mide ağrıları, şişkinlik, kramp ve şiddetli kabızlık sayılabilir. Ek olarak, kas, sırt, karaciğer ve böbrek ağrısının meydana gelme potansiyeli çok fazla olan bireylerde bildirilmiştir. Ayrıca, astım ve bronkojenik semptomlar da dahil olmak üzere hipersensitivitelerin tezahürü ve / veya kötüleşmesi, çok fazla almanın ek belirtisi olabilir.

Bununla birlikte, Melanotan 2 peptidinin çoğu kullanıcısı, hafif ve yönetilebilir hale gelebilecek herhangi bir yan etkiyi bulacaktır. Düşük, konservatif bir dozla başlamak ve yavaş yavaş, sadece küçük dozun iyi tolere edildiğinden emin olunması önemlidir. Daha fazla bilgi için Kullanıcı Kılavuzumuza bakın.

Bizim avantajlarımız:


1. zengin deneyim : biz bu alanda uzmanlaşmak uzun yıllar, bizim steroidler neredeyse dünyaya ihraç edilmiştir. ABD, Kanada, İngiltere, Brezilya, Almanya, Rusya, Avustralya, Yunanistan, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hollanda, İsveç, Ukrayna, Letonya, Litvanya, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, Meksika, Tayland, Hindistan, Malezya, Singapur, diğer Orta Doğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Amerikan ülkeleri ve daha fazla Alan.


2. Büyük kalite : Yüksek saflık ve Uygun fiyat, örnekleri sipariş edilir.


3. Güvenli ve hızlı teslimat : Farklı gizli güvenli ambalajlama yöntemleri, ekspres seçiminde deneyim, gelmesi için 4 ~ 7 gün, başarılı oran% 99.

Ilgili sıcak ürünler

Ürün adı CAS numarası
GHRP-6 87616-84-0
GHRP-2 158861-67-7
CJC-1295 (DAC) 863288-34-0
CJC-1295 863288-34-0
MGF /
PEG-MGF /
Ipamorelin 170851-70-4
heksarelin 140703-51-1
Semorelin / Sermorelina; 86168-78-7
IGF-1 LR3 946870-92-4
MT-1 (Melanotan I) 75921-69-6
Melanotan II 121062-08-6
pt-141 / bremelanotide /
Brmelanotice
189691-06-3
TB500 77591-33-4

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)