Ana sayfa ÜrünlerKas büyüme hormonu

% 99 Karıştırma Sustanon 250 Vücut Geliştirme Yasal Steroidler, Yalın Kas Steroidleri

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

% 99 Karıştırma Sustanon 250 Vücut Geliştirme Yasal Steroidler, Yalın Kas Steroidleri

Çin % 99 Karıştırma Sustanon 250 Vücut Geliştirme Yasal Steroidler, Yalın Kas Steroidleri Tedarikçi
% 99 Karıştırma Sustanon 250 Vücut Geliştirme Yasal Steroidler, Yalın Kas Steroidleri Tedarikçi % 99 Karıştırma Sustanon 250 Vücut Geliştirme Yasal Steroidler, Yalın Kas Steroidleri Tedarikçi

Büyük resim :  % 99 Karıştırma Sustanon 250 Vücut Geliştirme Yasal Steroidler, Yalın Kas Steroidleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: Blend Sustanon

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 gram
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Sustanon CA'LARI: Sustanon 250
Standart: USP Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Tahlil: 99. %6

% 99 Karıştırma Sustanon 250 Kas Büyüme Hormonu Testosteron Sustanon

Organon'un ürününün hassas makyajı şöyledir:

30mg Testosteron Propiyonat
60mg Testosteron Fenilpropiyonat
60mg Testosteron İzokaproat
100 mg Testosteron Decanoat

Sustanon 250 Etkileri:


Şimdiye kadar Sustanon 250'nin işlevlerini ve özelliklerini anlayarak etkileri hakkında iyi bir anlayışa sahip olmalıyız. Düşük testosteron ve Sustanon 250 ile takviyeniz varsa, daha fazla acı çekmeyeceksiniz; sorun çözüldü. Daha sonra performans geliştirmemiz var ve Sustanon 250'nin etkilerini gerçek yaşam anlayışı veren bir şekilde yıkmak istiyoruz.

Sezon dışı hacim döngüsü sırasında bu, Sustanon 250'yi kullanmanın en iyi zamanlarından biridir. Yüksek testosteron seviyeleri, kas büyümesi için mükemmel bir atmosfer yaratır. Verilmiş, kalori orada olmalı. Yeterince yemezseniz dünyadaki tüm testosteronlar büyümenize yardımcı olmaz. Bununla birlikte, iyi planlanmış bir diyet ve yüksek testosteron seviyeleri kombinasyonu, yağsız doku büyümesinde büyük ilerlemeler görecektir. Eşit önemde, yüksek testosteron seviyeleri metabolik hızınızı artıracaktır. Daha yüksek testosteron seviyelerine sahip olanlar, mevsim boyunca daha yüksek testosteron seviyelerine sahip olmayanlara göre daha az vücut yağı kazanırlar. Hata yapmayın, sezon dışı beslenmeye dikkat etmiyorsanız hala çok fazla istenmeyen vücut yağı kazanabilirsiniz, ancak yüksek testosteron seviyeleri bu periyodu eğitimde daha iyi kullanabilmenizi sağlayacaktır.

Birçoğunun, yüksek testosteron düzeylerinin büyümede yararlı olduğu anlaşılırken, birçoğu kesim yaparken ne kadar yararlı olabileceğini anlayamamaktadır. Bir kesme döngüsü Sustanon 250 ile tamamlanmak için mükemmel bir zamandır. Muazzam derecede güçlü anabolik yapısı nedeniyle bu hormon, yağsız kas dokusunu her şeyden daha iyi koruyacaktır. Diyet yaptığımız zaman tükettiğimizden daha fazla kalori yakmamız gerekir ve bu da bizim yağsız kas dokusunu riske sokar. Vücut, enerji taleplerini nereden alabildiği yerden karşılamak için ihtiyaç duyduğu şeyi alacaktır ve bu genellikle kas dokusu değildir. Buradaki amaç, vücudu yağ yakmak, kaslara değil, iyi planlanmış bir diyete yardımcı olmaktır, ancak bu, ancak şimdiye kadar gidebilir. Bir noktada vücut, hayatta kalma moduna girecek ve depolanmış vücut yağını koruyacak ve yüksek testosteron seviyelerinin sağlayabileceği gibi bir anabolik koruyucu madde olmadıkça, enerji ihtiyaçları için kas depolarına girecektir.

Yağsız dokuyu korumak, keserken yüksek testosteron seviyelerinin birincil faydasıdır, ancak tek değil. Sustanon 250'nin kullanımı, bireylerin, yüksek düzeylerin sağlayacağı metabolik güçlendirme nedeniyle vücut yağlarını daha verimli bir oranda yakmalarını sağlayacaktır. Bununla birlikte, birçok kişinin, estrojen duyarlılığına bağlı olarak sezon dışı faza kıyasla kesme fazı sırasında daha az Sustanon 250 kullanması gerekeceğini belirtmek önemlidir. Bu, yan etkiler bölümüne girdiğimizde daha mantıklı olacaktır. Bununla birlikte, çoğu zaman, kesim aşamasında testosteron seviyelerini çok düşük alma hatası yapar. Unutmayın, sahip olduğunuz kitleyi oluşturmak için yüksek testosteron seviyeleri aldı ve bunu korumak için benzer şekilde yüksek seviyeler alacak. Kesme işlemi sırasında toplam dozlamayı azaltabilirsiniz ancak bunun için akıllı olmanız ve diğer anabolik steroidlerin dahil edilmesini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Sustanon 250'nin etkileri şimdiye kadar tartıştığımız şeylerle bitmiyor. Yüksek testosteron seviyeleri, kas dayanıklılığını büyük ölçüde artıracaktır. Testosteron seviyeleriniz yüksek olduğu zaman hızlı bir şekilde dışarı çıkmayacaksınız. Sustanon 250'nin kullanımı da genel kurtarma oranınızı önemli ölçüde artıracak ve bu paha biçilemez. Kurtarma, ilerlemenin yapıldığı yerdir. Eğitirken aslında spor salonunda ilerleme kaydedilmiyor. Biz antrenman yaparken kas dokusunu yırtıyoruz. Gelişmeyi sağlayan onarım sürecidir. Yüksek testosteron seviyeleri, bu ilerlemeyi daha etkili ve eksiksiz bir şekilde üstlenip üstleneceğini görecektir. Bu, yüksek testosteron seviyelerini atletler için çok faydalı hale getirir, çünkü iyileşme ve dayanıklılık atletik performansın ana bileşenleridir. Bir bonus olarak, Sustanon 250 bireyin gücünü artıracak, yine atletik başarı için anahtar bir bileşen olacaktır.

Ürün avantajları:


Toz kalitesi hakkında


Ürünümüz tozlar ve sıvılar, tozun saflığı% 99, birçok müşteri kalitemizden memnun, çoğu zaman tozlarımızı alıyorlar. Bazı zamanlarda, onlar sıvı satacaklar, evet, kardeşim, çok para kazanıyorlar.


Sıvı kalitesi hakkında


Sıvı berraklığı çok yüksektir, birçok müşteri tozun çok karmaşık olduğunu düşünür, bu nedenle doğrudan sıvı efekti satın alabilirler çok iyidir! Tabii ki, bizim toz satın alırsınız, size sıvı yapma yöntemini söyleyebiliriz Eğer bir sıvı alırsanız, size filtre nasıl söyleyeceğiz


Güvenli ulaşım hakkında


Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre alınır farklı nakliye, ambalajımız, en son gümrük durumuna göre, sürekli güncellenen, ambalajımızı geliştirdik, ürününüzü 4-7 içinde almanızı garanti ediyoruz.

Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler

Enjekte edilebilir sıvı mg / ml
Testosteron enantat 600 mg / ml
Testosteron Propionat 100 mg / ml
Testosteron Cypionate 250 mg / ml
Testosteron Sustanon 250 450 mg / ml
Nandrolone dekanoat (DECA) / Deca Durabolin 300 mg / ml
Boldenone Undesilenat 400 mg / ml
Trenbolon asetat 100 mg / ml
Trenbolone enantat 200 mg / ml
Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat 75 mg / ml
Drostanolone Propionate (Masteron) 100 mg / ml
Drostanolone Enanthate 200 mg / ml
Testosteron dekanoat 200 mg / ml
Testosteron Phenylpropionate 100 mg / ml
Nandrolone Phenypropionate (NPP) / Durabolin 100 mg / ml
stanozolol (Winstrol) Yüzey 50 mg / ml
Oxymetholone (Anadrol) 50 mg / ml
Oxandrolone (Anavar) 50 mg / ml
Methandrostenolon (Dianabol) 80 mg / ml
Boldenon Cypionate 200 mg / ml
Superdrol Tozu 50 mg / ml
Metenolon enantat 200 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Testosteron asetat 80 mg / ml
Testosteron temeli 100 mg / ml
Letrozol (Femara) 5 mg / ml
Testosteron undekanoat 500 mg / ml
testosteron izokaproat 60 mg / ml
Ağız yağı mg / ml
Dianabol 50 mg / ml
Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) 20 mg / ml
Tamoksifen 20 mg / ml
stanozolol (Winstrol) Ajan 50 mg / ml
Clomifene Citrate (Clomid) 50 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Letrozol (Femara) 5 mg / ml
Oxandrolone (Anavar) 20 mg / ml
Oxymetholone (Anadrol) 50 mg / ml
Yarı Bitmiş Steroid Yağı Karışımı (mg / ml)
isim Bileşim (mg / ml)
Testosteron Propionate100mg / ml
TMT300 Drostanolone Propionate100mg / ml
Trenbolon asetat 100 mg / ml
Testosteron enantat150mg / ml
Anomass400 Boldenone Undecylenate150mg / ml
Trenbolone enanthate100mg / ml

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)