Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

5MG Yüksek Saflıkta Büyüme Peptidleri Geliştirir Steroidler Pralmorelin GHRP-2 Sporcular İçin

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

5MG Yüksek Saflıkta Büyüme Peptidleri Geliştirir Steroidler Pralmorelin GHRP-2 Sporcular İçin

Çin 5MG Yüksek Saflıkta Büyüme Peptidleri Geliştirir Steroidler Pralmorelin GHRP-2 Sporcular İçin Tedarikçi
5MG Yüksek Saflıkta Büyüme Peptidleri Geliştirir Steroidler Pralmorelin GHRP-2 Sporcular İçin Tedarikçi 5MG Yüksek Saflıkta Büyüme Peptidleri Geliştirir Steroidler Pralmorelin GHRP-2 Sporcular İçin Tedarikçi 5MG Yüksek Saflıkta Büyüme Peptidleri Geliştirir Steroidler Pralmorelin GHRP-2 Sporcular İçin Tedarikçi

Büyük resim :  5MG Yüksek Saflıkta Büyüme Peptidleri Geliştirir Steroidler Pralmorelin GHRP-2 Sporcular İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 158861-67-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 seti
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Takma ad: Pralmorelin CA'LARI: 121062-08-6
Türü: peptidler steroid Sınıf: ilaç sınıf
Görünüm: Beyaz toz Saflık: > %99
Politika: reshipping Etiket: Vücut geliştirme , insan büyüme

Sporcular için 5MG Yüksek Saf Büyüme Peptitler Steroidler GHRP-2 Geliştirmek

Satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde kargoya verilir. Sadece teslimatı garanti etmiyoruz, aynı zamanda GHRP-2'nin en az% 99'luk bir saflık seviyesine sahip olmasını da garanti ediyoruz . Yüksek kalite standartlarımıza uygun olmayan herhangi bir ürünü değiştireceğiz. Güvenle alışveriş, bizi doğru seç !

GHRP-2 Temel bilgi

Moleküler formül C 45 H 55 N 9 O 6
Moleküler ağırlık 817 * 97
Sıra HD-Ala-D-2-Nal-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2
Görünüm Beyaz toz
Peptit Saflığı >% 99
Çözünürlük > Suda veya% 1 asetik asitte çözünür
Kimlik (ESI-MS) 817,97 ± 1.0
Kaynak Kimyasal Sentez
Depolama Liyofilize GHRP-2, 90 gün boyunca oda sıcaklığında kararlıdır, ancak uzun bir süre boyunca -8 ° C'nin altındaki bir dondurucuda saklanmalıdır. Sulandırıldıktan sonra GHRP-2, 36 F'yi geçmeyen sıcaklıklarda soğutulmalıdır.

GHRP-2 nedir?


Bu peptit GHRP ailesinin bir parçasıdır. Hipofiz bezleri ve hipotalamus olarak bilinen beynin bir kısmı üzerinde hareket eder. Bu GHRP'nin eylemleri, büyüme hormonu üretimini artıracak. GH seviyeleri yaşlandıkça düştüğü için GHRP-2, kullanıldığı sürece “zamanın ellerini geri çevirme” gücüne sahip bir anti-aging peptid olarak kabul edilir.


GHRP-2 uygulandığında kas kütlesi oluşturmak ve yağ birikintilerini kaybetmek daha kolaydır. Gerçek kullanıcılar, bu güçlü ve güvenilir peptit ile terapi sırasında daha güçlü libidos, daha iyi cilt ve saç kalitesi rapor ederler.
Büyüme Hormonu GH olarak bilinir ve daha genç görünmek ve hissetmek isteyenler için avantajlar sunar. Örneğin, bu önemli hormonun artan seviyeleri, eğitim sırasında kullanıcılara daha fazla enerji ve daha fazla dayanıklılık verebilir. Doğal HGH üretimi ergenlik döneminde doruğa ulaşır ve zaman içinde sürekli olarak azalır.


Daha düşük doğal büyüme hormonu seviyeleri yaşadıkça, bedenlerimiz değişir. Yaşlanma faktörü etkilemeye başlar ve güç, kas kütlesi ve enerjiyi kaybetmeye başlar. GHRP-2, bize sağlıklı, sağlıklı ve hayati hissettirmek için doğal GH seviyelerini artırmak üzere tasarlanmıştır.

GHRP-2 İşlevleri ve Özellikleri

GHRP-2 ilk önce bir Growth Hormone (GH) arttırıcı ajan olarak davranır. Altı amino asitten oluşan peptit, ghrelin üretimi ve salınımı ile birlikte doğal GH üretimini uyararak işlev görür. Ghrelin salınımı, aynı zamanda vücuttaki GH salınımını arttırmaya yardımcı olduğu için önemlidir. GHRP-2 ile, bu, vücuttaki GH salınımını sınırlayan bir hormon olan somatostatini baskılayan peptit ile gerçekleştirilir.

Ghrelin serbest bırakıldığında, vücut aç olur. GHRP-6, bireysel ihtiyaçlara veya hedeflere bağlı olarak sorun yaratabilecek veya olmayabilen iştahta aşırı artışlara neden olduğu için iyi bilinir. GHRP-2, vücuttaki aynı ghrelin'i serbest bırakır, ancak açlıkta bu kadar önemli bir artışı teşvik edecek şekilde yapılmamalıdır. İştahtaki bazı artışlar kaçınılmazdır, ancak GHRP-2, iştah üzerinde GHRP-6'dan çok daha az etkiye sahiptir. Kısacası, GHRP-2, vücutta doğal GH üretiminin teşvik edilmesine yardımcı olur ve bu da kullanıcı için sağlık yararlarının yanı sıra çok sayıda performansı da beraberinde getirir.

GHRP-2'nin etkileri

GHRP-2'nin etkileri, sezon dışı sporcunun büyümeye yardımcı olacağı için faydalı olabilir. Ancak, yalnız kullanıldığında hafta seçimi yapılacaktır. Sezon dışı sporcular, diğer performansa dayalı öğelerde kullanıldığında gelişmiş bir büyüme bulacaktır ve bu tür maddelerin vücutta yüksek GH seviyeleriyle daha etkili olduğunu göreceklerdir. Aynı derecede önemli olan birey, kas büyümesi için gerekli olan gerekli kalorik fazlalığa bağlı olarak büyümenin mevsimlik periyotları boyunca sıklıkla artan daha düşük bir vücut yağ seviyesini muhafaza edebilmelidir.

Bir kesme fazı sırasında GHRP-2'nin etkilerinin, yağ kaybıyla muazzam ölçüde artan GH yardım düzeylerinin artmasından dolayı en faydalı olduğu zamandır. Doğal olarak sağlanan vücutta yüksek GH seviyeleri olan bireyler ya da başka şekilde daha fazla yağ kaybı yaşayacaklardır. Kullanımla ilişkili artan açlık seviyeleri nedeniyle, GHRP-6'dan daha az olmasına rağmen, bazı kullanıcılar bunu rahatsız edici bulabilir. Ancak, açlık, kullanılan bileşiklerden bağımsız olarak daima diyetin bir parçasıdır.

GHRP-6, insan vücuduna yükseltilmiş GH seviyelerinin ne olduğu temelinde, herhangi bir atlet veya birey için de yararlıdır. Yüksek GH seviyeleri, sağlık ve fiziksel yararları beraberinde getirir ve yaşlanma karşıtı planlarda birincil araç olabilir. Daha yüksek GH seviyesine sahip olanlar aşağıdakileri bulacak:

  • Daha Güçlü Metabolizma
  • Artan Kurtarma (eğitim sonrası veya herhangi bir fiziksel aktivite)
  • Geliştirilmiş Uyku
  • Güçlü Bağışıklık Sistemi
  • Daha sağlıklı cilt
  • Güçlü Kemikler ve Eklemler
  • Artan IGF-1 (iyileşmede yardımcı olur ve insan vücudunun neredeyse tüm hücrelerini etkiler)

Bu Peptit Nasıl Kullanılır?

Bu peptit, ağızdan alınabilecek bir şey değildir, bu yüzden sayısız özelliğini ve faydalarını yakalamak ve zevk almak için kendi kendine enjeksiyonla rahat olmanız gerekir. Eğer kendi kendine enjekte edecekseniz, kendi kendine enjeksiyon tekniklerine hakim olmanız gerekir. Bunu yapmak zor değil, ama talimatlara ihtiyacınız var, emin değilseniz doktorunuza danışın.


GHRP-2 gibi peptidleri kendi kendine enjekte eden çoğu insan, doktorlarından veya yerel hemşire veya eczacılardan güvenli kendi kendine enjeksiyon yöntemlerini öğrenir. Sen de aynısını yapabilirsin. Kendiliğinden enjekte edilmesine ve iğnelerin ve şırıngaların nasıl sorumlu bir şekilde atılacağına dair birçok bilgi internette mevcuttur.
Peptit, bakteriyostatik veya steril su ile yeniden yapılandırılması gereken dondurularak kurutulmuş bir formda gelecektir. Dondurarak kurutulmuş peptidin ve dozlama talimatlarının nasıl yeniden yapılandırılacağına dair tam talimatlar GHRP-2 tedarikinizle birlikte gelmelidir. Bu talimatları dikkatlice izleyin.

Neden bizi seçmelisiniz

1. Profesyonel satış öncesi hizmet, herhangi bir sorunuz varsa bize e-posta gönderebilirsiniz, her zaman cevap vermekten memnuniyet duyarız.

2. gereksinimlerine göre, özel, normal ambalaj veya özelleştirilmiş ambalaj kabul edin.

3. Güvenli ve hızlı kargo, ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde teslim,% 100 Gümrükleme geçişi.

4. Sorumlu satış sonrası servis, 24 saat içinde gönderme numarası gönderin ve isterseniz resimlerinizi ambalajlayın.

5. Yeniden yükleme politikası.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)