Ana sayfa ÜrünlerKilo Kaybı Büyüme Hormonu

CAS 72-63-9 Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Dianabol Kesim Çevrimi

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

CAS 72-63-9 Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Dianabol Kesim Çevrimi

Çin CAS 72-63-9 Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Dianabol Kesim Çevrimi Tedarikçi

Büyük resim :  CAS 72-63-9 Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Dianabol Kesim Çevrimi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CA: 72-63-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: aylık 100 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Dianabol CA'LARI: 72-63-9
Standart: USP Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Tahlil: 99. %6

CAS 72-63-9 Oral 20mg Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Dianabol Kesim Çevrimi

Methandienone / Dianabol / D-bol
CAS: 72-63-9
EINECS: 200-787-2
Tahlil:% 99 min.
Karakter: Beyaz kristal toz.
Kategoriler: Biyokimya; Hydroxyketosteroids; steroidler
Kullanımı: farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. Bir erkek hormonu ve anabolik hormonlar olarak. Kronik zayıflama hastalığı, bodur çocuklar, osteoporoz, hiperlipidemi.

Dianabol tüm zamanların en popüler ve en önemli anabolik steroidlerinden birini temsil eder. Soru sormadan, bu, herhangi bir şekilde piyasaya ve en popüler steroidlerden biri olan en popüler oral steroiddir. Neredeyse her zaman bir oral tablet olarak bulunurken, Dianabol enjekte edilebilir bir çözüm olarak bulunabilir, ancak tabletler birincil uygulama yolunu temsil eder. Bu steroid neden bu kadar önemli? Birçok yönden modern performans geliştirme çağını doğurdu. Bu amaç için kullanılan ilk anabolik steroid değildi, bu testosterona ait olurdu, ancak Dianabol, beklenenin ötesinde büyüyen yeni bir steroid kullanım dalgasının kapılarını açacaktı.

D-Anabol 25 Dianabol, performans geliştirmenin tek amacı için geliştirilen tek anabolik steroidlerden birini temsil eder. Bileşik, bir seferde terapötik kullanımları listelemiştir, ancak bu steroidin hayata geçirilmesinin gerçek sebebi performanstır. 1940'lar ve 50'ler boyunca Sovyetler Birliği Olimpiyat oyunlarına hükmetmeye başladı ve sporcularının çoğu tarafından testosteron kullanımı dünyanın geri kalanını çok geride bıraktı. Bu sırada, ABD Olimpiyat takımı Dr. John Ziegler SSCB'nin steroid kullanımını öğrenecekti ve sporcularının eşleşmesini sağlamaya yardımcı olacaktı. 1958'de, Dr. Ziegler'in yardımıyla Ciba Pharmaceuticals, Dianabol ticari ismi altında Methandrostenolone'un ilk partilerini serbest bırakırdı. Bileşik, hızlı etkili, güçlü bir yöntemde testosteronun anabolik özelliklerinin daha az androjenisite ile muhafaza edilmesi için tasarlandı. Görünüşte steroidin gecede büyük bir başarı olduğunu ve birçok ABD sporcunun Sovyet rakiplerine göre ayrı bir avantaj sağladığını gördük.

Başlangıcından sonra, Dianabol hemen hemen hayal edilebilecek hemen hemen her rekabetçi spora hızla girerdi. Egzojen testosteron ile birlikte, bu dünyanın gördüğü gibi bir performans yaşını doğurur. Steroid aynı zamanda, bu güne kadar favori olarak kaldığı rekabetçi vücut geliştirmede bir elyaf haline gelecektir. Ancak, serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra ABD FDA, şirketi steroidin gerçek tıbbi faydalarını listelemeye zorlamak için Ciba'ya çok fazla baskı yapmaya başlayacaktı. FDA, menopoz sonrası kadınlarda ve aynı zamanda hipofiz yetersizliği olan cücelikte tedavi osteoporozu için kullanımını onaylayacaktır, ancak ikincisi 1980'lerin başlarında geri çekilmiştir. Yine FDA daha fazla bilgi için Ciba'ya baskı yapardı, ancak 1983'te Ciba'nın montaj baskısı altında Dianabol sekmesini durdurdu. Birkaç yıl sonra FDA, tüm Methandrostenolone markalarını raftan çekecekti. O zamandan beri Dianabol yasal olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmemiştir, ancak hala tüm dünyada ağır şekilde üretilmektedir.

Dianabol İşlevleri ve Özellikleri:


Methandrostenolone testosteron türevi anabolik androjenik steroiddir. Resmi olarak, birincil erkek androjen testosteronun yapısal olarak değiştirilmiş bir şeklidir. Dianabol karbon bir ve iki pozisyonda eklenmiş bir çift bağ ile testosteron hormonudur. Bu hafif değişiklik hormonun androjenik doğasını azaltır. Ayrıca, hormonu C17-alfa alkillenmiş steroid olarak Dianabol resmen sınıflandırma, ağızdan sindirim hayatta kalmak için izin veren 17. karbon pozisyonunda bir ilave metil grubu taşır. Önemli bir not, enjekte edilebilir Dianabol da C17-alkillenmiş alkillenmiş. Son sonuç, testosterona kıyasla androjen reseptörüne çok daha düşük bir bağlanma afinitesi ile 40-60 androjenik bir derecelendirme ile bize bir anabolik steroid verir. Bununla birlikte, aynı zamanda, son derece güçlü bir anabolik steroid ile sonuçlanan, serum bağlayıcı protein için daha zayıf bir ilişkiyi paylaşacaktır. Herhangi bir şüphe varsa, bu güçlü bir anabolik doğa taşıyan son derece güçlü bir anabolik steroid.

Fonksiyonel olarak, Dianabol anlamak için daha kolay anabolik steroidlerden biridir. Bu steroid büyük ölçüde protein sentezi, azot tutma ve glikojenolizi artırarak anabolik fayda sağlayacaktır. Protein sentezi, hücrelerin proteinleri, kas yapı bloklarını oluşturma hızını temsil eder. Azot retansiyonu, tüm kas dokusu yaklaşık% 16 azottan oluştuğu için bu önemlidir. Elimizde tuttuğumuz azot, daha anabolik kalırız. Tersine, bir azot eksikliği katabolik veya kas israfı durumu ile sonuçlanır. Sonra glikojen ve glikoz arasındaki ilişkiyi ve dönüşümü ifade eden glikojenoliz ile kaldık. Gelişmiş glikojenoliz sayesinde toplam karbonhidrat tüketimimizi daha iyi kullanabiliyoruz. Birçok açıdan bu özellikler oldukça basitken, Dianabol'ü oldukça güçlü bir anabolik steroid yapmak için yeterince güçlüdür.

Dianabol'un bir başka önemli özelliği ve belki de en önemlisi diğer anabolik steroidlerle paylaştığı ilişkidir. Dbol, sıkça çağrıldığı gibi, temel steroid olarak etiketlediğimiz şey değildir. Bu bir anabolik steroid değil, çevremizde bir döngü oluşturuyoruz, ancak iyi planlanmış bir yığına ekliyoruz. Dianabol diğer anabolik steroidler ile birleştiğinde inanılmaz sinerji yaratma yeteneğine sahiptir. Örneğin, günde 100mg Trenbolone, Masteron veya Equipoise ile takviye yapabilirsiniz (dozlar ve steroidler sadece bir örnek olarak değil, gerçek öneriler olarak kullanılır) ve sonuçlarınız, Trenbolone, Masteron veya Equipoise boyunca günde 50 mg almanızı sağlar. günde günde 50 mg Dianabol çok daha dramatik olurdu. Dianabol olan veya olmayan toplam militan anabolik steroidlerin aynı miktarına sahip olacaksınız, ancak eklenmiş Dianabol daha fazla geliştirme sağlayacaktır.

Şartname
Ürün Adı: Dianabol (Methand rostenolon)
TEST ÖĞELERİ ÖZELLİKLER SONUÇLAR
Açıklama Beyaz veya beyaz hem kristal toz uygundur
Kimlik IR, UV Pozitif
Özel rotasyon + 7 ° C + 11 ° (% 96 etanol solüsyonunda% 1 w / v çözelti) + 9.2 °
Çözünürlük Pratik olarak suda çözünmez,% 96 etanol içinde çözünür, kloroform ve glasiyel asetik asit içinde, eterde az çözünür % 0.12
Kurutma kaybı Maksimum% 0,5 % 0.21
Kontak Üzerinde Kalıntı Maksimum% 0,2 % 0.05
Erime noktası 163 ~ 167 ° C 164.5 ~ 165.5 ° C
İlgili Maddeler Metiltestosteron:% 0,5 maks. <% 0.5
Belirtilmemiş herhangi bir diğer:% 0,5 <% 0.5
Artık Solventler Etil Asetat: 5000PPm maks 210 PPm
tahlil 97.0 ~ 103.0% % 99.01

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)