Ana sayfa ÜrünlerKas büyüme hormonu

50mg Tabletler Kas Büyümesi Hormonu Dianabol / Methandrostenolon

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

50mg Tabletler Kas Büyümesi Hormonu Dianabol / Methandrostenolon

Çin 50mg Tabletler Kas Büyümesi Hormonu Dianabol / Methandrostenolon Tedarikçi
50mg Tabletler Kas Büyümesi Hormonu Dianabol / Methandrostenolon Tedarikçi 50mg Tabletler Kas Büyümesi Hormonu Dianabol / Methandrostenolon Tedarikçi 50mg Tabletler Kas Büyümesi Hormonu Dianabol / Methandrostenolon Tedarikçi 50mg Tabletler Kas Büyümesi Hormonu Dianabol / Methandrostenolon Tedarikçi

Büyük resim :  50mg Tabletler Kas Büyümesi Hormonu Dianabol / Methandrostenolon

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CA: 72-63-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24hours içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: aylık 100 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Dianabol CA'LARI: 72-63-9
Standart: USP Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Tahlil: 99. %6

50mg Tabletler Kas Büyümesi Hormonu Dianabol / Methandrostenolon

Dianabol etkileri:


Dianabol etkileri hızlı hareket eden ve dramatik olarak toplanabilir. Gerçekte, bireyin Dianabol kullanımının sadece birkaç haftasında 20 librelik kütle kazanması mümkün olmaktadır. Toplam dozlama, toplam kalori tüketimi gibi bir rol oynayacaktır, ancak 20lb kazanç çok gerçekçi olacaktır. Bu Dianabol bir premier sezon dışı şişirme steroid yapar ve bu en yaygın kullanım amacı olacaktır. Bu kullanım safhasında birey, gücünün önemli ölçüde artmasını da beklemelidir. Dbol aslında piyasadaki en güçlü artıştırıcı steroidlerden biridir ve kitle ile birlikte bu sonucu hızla üretebilir.

Dianabol'un etkileri de birçok sporcu tarafından büyük beğeni toplamaktadır; Bununla birlikte, bir zamanlar atletik geliştirme çevrelerinde olduğu kadar yaygın değildir. Kütlesindeki olası hızlı artışlar nedeniyle, birçok sporcu, Anavar veya Winstrol gibi steroidleri tercih eder, ancak genellikle kullanım amacına bağlıdır. Daha fazla güç ve hıza dönüşebilen güçlü ve hızlı artışlar nedeniyle, bu sağlam bir atletik güçlendirici olabilir. Birey ayrıca gelişmiş bir iyileşme ve dayanıklılık seviyesi yaşamalıdır. Kilo alımı söz konusu olduğunda, bunun büyük ölçüde toplam kalori alımı etrafında döneceğini hatırlamak önemlidir. Steroid çok büyük miktarlarda kütle sağlayabilirken, bu uca ulaşmak için vücudu yeterli kalorili beslemeniz gerekir. Buna diğer seçenekler nedeniyle en iyi atletik kuvvetlendirici steroid diyemeyiz, ancak güç tek gerçek endişe ise iyi bir seçenek olabilir.

O zaman kesim döngüsünden ayrıldık ve bu tarz planlarda sık sık Dianabol'u bulamayacaksınız. Bazı rekabetçi vücut geliştiriciler, dolgunluğu korumak için bir kesim aşamasında erken kullanacak ve zayıf doku koruması sağlayacaktır; Ancak, daha iyi seçenekler var. Kesim döngüsü kullanımıyla ilgili bir problem, bu steroidin sağlayabileceği su tutma seviyesi olabilir; bu, normalde keserken istediğiniz son şeydir. Bu tür bir tutuculuk kontrol edilebilir ve bu steroidin dayanıklılığını sürdürme kabiliyeti takdir edilebilir, ancak daha iyi seçenekler vardır.

Dianabol yan etkileri:


Dianabol kullanımının çeşitli olası yan etkileri vardır. Bu, tüm zamanların en tehlikeli anabolik steroidi değildir, ancak bir dizi potansiyel problemi taşıyabilir. Sağlıklı bir yetişkin erkek, Dianabol'ün yan etkilerini yönetebilir, ancak bunları anlamak için bunları nasıl anlamanız gerektiğini anlamanız gerekir. Başarılı bir destek elde etmek için, Dianabol'ün olası tüm yan etkilerini, bilmeniz gereken her şeyle birlikte ilgili kategorilere ayırdık:


Bonus : Bu ücretsiz Ultimate Research Guide'ı indirin


Hedefleriniz, en iyi döngüleri ve daha fazlası için en iyi steroidleri seçmenizi sağlayacak olan Anabolik Steroidlere. Parmaklarınızın ucunda 396 sayfa bilgi var.

Östrojen:

Dianabol taşıdığı aromataz aktivitesinin orta seviyesine bağlı olarak nispeten güçlü bir östrojenik anabolik steroiddir. Aromataz aktivitesi sadece ılımlı olsa da, bu dönüşüm aslında Metrodrostenolonun östradiolden çok daha güçlü olan estradiol yerine metilestradiol'e dönüştürülmesine yol açar. Bu steroid ile çok mümkün jinekomasti ve su tutma gibi yan etkiler yapabilirsiniz; Aslında, bir gecede görünürler. Ağır su tutulumu, Dianabol'un neden olduğu kötü bilinen yüksek tansiyonu da artırabilir. Bu tür etkiler kontrol edilebilir ve yüksek tansiyon söz konusu olduğunda, bu bir sorun olmayacağından emin olmak için biraz çaba sarf etmeniz gereken bir şeydir.

Dianabolün östrojenik yan etkileri ile mücadele etmek için, bu steroid ile takviye edilirken, anti-östrojenler genellikle tavsiye edilir. Anti-östrojenler, Nolvadex (Tamoksifen Sitrat) gibi Seçici Östrojen Alıcı Modülatörleri (SERM'ler) ve Femara (Letrozole) gibi Aromataz İnhibitörleri (AI) gibi iki seçeneğiniz vardır. SERM'ler bazı erkekler için yeterli olabilir ve işlerini yapabilseler ilk tercihiniz olmalıdır. Bununla birlikte, AI'lar aromatizasyonu doğrudan önleyebildikleri ve serum estrojen seviyelerini azaltacaklarından çok daha etkili olacaktır. Ne yazık ki, AI'ler, Dianabol gibi kolesterolü olumsuz yönde etkileyebilir ve bu duruma katıldıklarında potansiyel olarak sorunlu olabilir. Bir AI kullanılırsa, kolesterol yönetimi bir öncelik olacaktır ve bu mümkün olacaktır. Bununla birlikte, SERM'ler her zaman etkili olmasa da, karaciğerdeki östrojenik aktiviteleri nedeniyle daha sağlıklı kolesterol seviyelerini teşvik edecektir.

Androjenik:

Dianabol aşırı androjenik bir steroid değildir, androjenisitesi yapısal olarak azalmıştır, ancak androjenik yan etkiler hala mümkündür. Dianabol kullanımının bu tür yan etkileri, erkek tipi kellik ve vücut tüylerinin büyümesine yatkın olanlarda akne, hızlandırılmış saç dökülmesidir. Çoğu erkek bu tür etkilerle ilgili bir problem yaşamamalı, cevap son diktatör olacak, ama çoğu açık kalacak. Oranlar sizin lehinize olmasına rağmen, bu etkiler 5-alfa redüktaz enzimi tarafından metabolize edilen Methandrostenolone tarafından getirilir. Bu, testosteronun dihidrotestosterona indirgenmesinden sorumlu olan aynı enzimdir, ancak burada genel dönüşüm çok düşük miktarlarda dihidrometrostenolon ile sonuçlanacaktır. Bu bize, Dianabol üzerinde herhangi bir etkilenme olursa, androjenik yan etkilerle mücadele etmek için sıklıkla kullanılan Finasteride gibi 5-alfa redüktaz inhibitörlerinin çok az olacağını söyler.

Azaltılmış androjenitesine rağmen, Dianabol kadınlarda virilizasyon semptomlarını artırabilir. Bu semptomlar vücut tüylerinin büyümesini, vokal akorların derinleşmesini ve klitoral büyümeyi içerir. Bazı kadınların bu steroidi virilizasyon semptomları olmadan son derece düşük dozlarla kullanmaları mümkündür, ancak olasılıklar uygun değildir. Çoğu kadın, ihtiyaçlarını karşılamak için daha az translasyonu androjenik aktiviteye sahip anabolik steroidler seçmelidir.

Kardiyovasküler:

Dianabol kolesterol üzerinde belirgin bir olumsuz etkiye sahip olabilir. Bu HDL kolesterol bastırma ve LDL kolesterol artışlarını içerir ve toplam değişiklikler anlamlı olabilir. Toplam kolesterol seviyelerinin sağlıklı bir aralıkta kalması mümkündür, ancak HDL'nin aşırı baskılanması durumunda bu sağlıklı toplam okumanın yanıltıcı olması da mümkündür. Dianabol kullanımı sırasında kolesterolü yönetmek son derece önemlidir. Bu steroidin birçok anabolik steroid ile tekrarlanan kullanımı, arterlerde fazla mesaiye yol açabilir. Ayrıca, total östrojen azaltmalarının negatif bir etkisi olacağından, Dianabol ile desteklendiğinde, bir AI kullanımı ile getirilen kolesterol üzerindeki olası çok fazla gerilmenin akılda tutulması da son derece önemlidir. Yine, kolesterol bakımı son derece önemlidir.

Tartışıldığı gibi, Dianabol, çoğu durumda su tutulmasını kontrol ederek kontrol edilebilen kan basıncı üzerinde de olumsuz bir rol oynayabilir. Kan basıncı ve kolesterol sorunları söz konusu olduğunda, başarının nihai anahtarı yaşam tarzınız olacaktır. Zaten yüksek tansiyon veya kolesterol hastasıysanız, bu steroid ile desteklememelisiniz. Kullanım için yeterince sağlıklıysanız, yaşam tarzınızın onların bakımına elverişli olduğundan emin olmalısınız. Bu, omega yağ asitleri açısından zengin, bol miktarda kardiyovasküler aktivite ve zıt, negatif ucu destekleyen herhangi bir aktiviteden kaçınan sağlıklı bir diyet içermelidir. Estrojenin kolesterol yönetiminde önemli bir rol oynadığı için uygun östrojen bakımı ve kontrolü de önemli olacaktır. Evet, yüksek tansiyon ve kolesterol olmadan Dianabol ile takviye etmek mümkün değil, ama çaba göstermelisiniz.

Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler

Enjekte edilebilir sıvı mg / ml
Testosteron enantat 600 mg / ml
Testosteron Propionat 100 mg / ml
Testosteron Cypionate 250 mg / ml
Testosteron Sustanon 250 450 mg / ml
Nandrolone dekanoat (DECA) / Deca Durabolin 300 mg / ml
Boldenone Undesilenat 400 mg / ml
Trenbolon asetat 100 mg / ml
Trenbolone enantat 200 mg / ml
Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat 75 mg / ml
Drostanolone Propionate (Masteron) 100 mg / ml
Drostanolone Enanthate 200 mg / ml
Testosteron dekanoat 200 mg / ml
Testosteron Phenylpropionate 100 mg / ml
Nandrolone Phenypropionate (NPP) / Durabolin 100 mg / ml
stanozolol (Winstrol) Yüzey 50 mg / ml
Oxymetholone (Anadrol) 50 mg / ml
Oxandrolone (Anavar) 50 mg / ml
Methandrostenolon (Dianabol) 80 mg / ml
Boldenon Cypionate 200 mg / ml
Superdrol Tozu 50 mg / ml
Metenolon enantat 200 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Testosteron asetat 80 mg / ml
Testosteron temeli 100 mg / ml
Letrozol (Femara) 5 mg / ml
Testosteron undekanoat 500 mg / ml
testosteron izokaproat 60 mg / ml
Ağız yağı mg / ml
Dianabol 50 mg / ml
Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) 20 mg / ml
Tamoksifen 20 mg / ml
stanozolol (Winstrol) Ajan 50 mg / ml
Clomifene Citrate (Clomid) 50 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Letrozol (Femara) 5 mg / ml
Oxandrolone (Anavar) 20 mg / ml
Oxymetholone (Anadrol) 50 mg / ml

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)