Ana sayfa ÜrünlerTren Anabolik Steroid

CAS 72-63-9 Tren Anabolik Steroid Dökme Çevrimi Steroidleri Methandienone / Dianabol

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

CAS 72-63-9 Tren Anabolik Steroid Dökme Çevrimi Steroidleri Methandienone / Dianabol

Çin CAS 72-63-9 Tren Anabolik Steroid Dökme Çevrimi Steroidleri Methandienone / Dianabol Tedarikçi
CAS 72-63-9 Tren Anabolik Steroid Dökme Çevrimi Steroidleri Methandienone / Dianabol Tedarikçi CAS 72-63-9 Tren Anabolik Steroid Dökme Çevrimi Steroidleri Methandienone / Dianabol Tedarikçi

Büyük resim :  CAS 72-63-9 Tren Anabolik Steroid Dökme Çevrimi Steroidleri Methandienone / Dianabol

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CA: 72-63-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: aylık 100 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Dianabol CA'LARI: 72-63-9
Standart: USP Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Nakliye süresi: 5-7 iş günü
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Takma: 99. %6

CAS 72-63-9 D-Bol Oral Steroid Hormon Dökme Çevrimi Methandienone / Dianabol


Ürün Adı: Dianabol
Diğer Ad: Metandienon, Dianabole, Encephan, Geabol, Metanabol, Metandienon, Metandienonum, Metandrostenolon, Metandrostenolon, Metastenol, Methandrolone, Naposim, Nerobol, Nerobolettes, NSC-42722, Protobolin, Stenolon, Stenolone, Sterolon, 1-dehidro-17-metil- Metandiemone, Dianabol
CAS: 72-63-9
Einecs No: 200-787-2
Saflık: 99%
MF: C20H28O2
MW: 300.43512
Aktif yarı ömür: yaklaşık 4,5 ila 6 saat
Ortalama Bildirilen Dozaj: Erkekler günde 50-100mg
Kullanımı: Anabolik steroid. Androjen. Kontrollü madde.
Dbol Doz:
Erkek sporcular genellikle Dianabol'ü her gün 25-50 mg dozlarında kullanırlar;
Kadın sporcular her gün 10-20 mg dozunda Dianabol kullanmayı tercih ederler.

Dianabol Yönetimi:


Standart Dianabol dozları, deneyim ve bireysel arzulara bağlı olarak muazzam bir şekilde değişecektir. İnternet söylenti ve efsanelerine rağmen, kaliteli bir Dbol tablet, günde 15mg gibi düşük bir performansla dikkat çekecek. Ancak, çoğu günde 20-25mg dozajla çok daha memnun olacaktır. Unutmayın, her seferinde dozu artırdığımızda, bu olumsuz yan etki olasılığını artırır ve onları kontrol etmeyi zorlaştırır. 20-25mg aralığında olumlu bir deneyim yaşanırsa, istenirse günde 30-35 mg denenebilir. Günde 50mg bir sonraki adım olabilir ve bu büyük bir Dianabol dozu, ancak deneyimli anabolik steroid kullanıcısı için yönetilebilir. Ancak, çoğu böyle bir doza gerek olmayacaktır. Bazı sert çemberlerde daha yüksek dozlar nadir değildir, günde 100 mg'a kadar birisini kolayca bulabilirsin, ancak bu tür dozlar tavsiye edilemez. Bu doğanın dozu, yan etkiler üretecek ve sağlığınıza zarar verecektir. Görsel yan etkileri böyle bir dozla kontrol etseniz bile, iç etkiler çok farklı bir hikaye olabilir.

Dianabol 3-5 saatlik bir yarı ömrü taşır ve çoğu zaman kandaki kan seviyelerini korumak için günlük dozu günde 2-3 küçük dozlara ayırmayı önerir. Bununla birlikte, günde 3 eşit dozda bile, kan seviyelerini hala yüksek ve düşük seviyelerde yaşayacaksınız. Ayrıca, maksimum tepe kan seviyesi, toplam dozlamanın bir kerede alınmasının gerekebileceğinden çok daha düşük olacaktır. Toplam günlük dozu bir kerede alarak, bu, antrenmanınızın etrafında zaman geçirebileceğiniz ve antrenmanınızı takip eden çok önemli zamanlama penceresinde en üst düzeye çıkarabileceğiniz daha yüksek bir tepe seviyesi sağlayacaktır. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, mükemmel sonuçlar elde etmek için Dianabol'u bulacaksınız.

Dianabol yönetimindeki son not, bir döngü sırasında ne zaman alınacağını. En yaygın kullanım noktası, yeni sezon dışı kitle kazanma döngüsüne bir başlangıçtır. Bu, daha yavaş enjekte edilebilir steroidler kendi sistemlerinde inşa ederken, hızlı ve dikkate değer kazanımları erkenden verecektir. Bu tip kullanım, aynı zamanda en dramatik kazançlar ile sonuçlanacaktır. Başka bir kullanım seçeneği, genellikle plato büstrasyonu olarak adlandırılan bir dönemde orta devirdir. Herhangi bir döngü sırasında bir duvara çarpacaksınız ve kazançlar yavaşlayacak ya da çığlık atacak. Bu aşamada Dianabol'la tanışmak, yayla ya da yapıştırma noktasında kırıldığını görecek ve ilerleyişiniz devam edecek. Dbolun hepatotoksisitesinden dolayı ve çoğu döngünün 8-12 haftalık aralığa denk gelmesi nedeniyle, çoğu tek bir döngü sırasında bu amaçlardan sadece biri için Dianabol kullanacaktır. Bununla birlikte, 12 haftalık işareti geçmeyen sık sık vücut geliştirme döngülerinde, gerekli C17-aa kırılmalarıyla her iki kullanım safhasının uygulanması mümkün olacaktır. Kullandığınız kullanım şekli, doz veya zamanlama çizelgesinden bağımsız olarak, tüm anabolik steroidler ile Dianabol yığınlarını iyi bulabilirsiniz. Fakat başka bir C17-aa anabolik steroid ile kullanılmamalıdır.

Dianabol Durumu:


Dianabol, yeryüzünde en yaygın bulunan anabolik steroidlerden biridir. Bu ürünü taşımayan bir steroid tedarikçisi bulamazsınız. Bu, tüm çevrimiçi steroid tedarikçileri içerir ve herhangi bir yerel spor salonu bayisini içermelidir. Ek bir bonus olarak, bu dünyadaki en uygun fiyatlı steroidlerden biridir. Talep yüksektir, ancak arz ve rekabet de öyle ve fiyatı düşürüyor. Aslında, dünyadaki en yaygın ve en önemli markalardan biri olan 1000 adet 5mg İngiliz Dispensary Anabol tabletini 100 $ 'a kadar satın alabilirsiniz. Diğer popüler markalar arasında Akrikhin (Akpnxnh) tarafından Rus Dbol METAHAPOCTEHOROH, Terapia tarafından Naposim ve Jinan Pharmaceuticals tarafından Anahexia bulunmaktadır. Ayrıca çok sayıda yeraltı laboratuarı yüksek dozda Dianabol kapsülleri taşıyacaksınız. Çoğu Dbol tableti normal olarak 5 mg ve 10 mg'lık bir kuvvette bulunur, ancak kapsüller 25-50mg'lik kuvvetlerde yaygındır. Ne yazık ki, bazı iyi kapsüller olsa da, bunların çoğu çöp. Tabletlerle yapışma normalde gitmek için en iyi yoldur ve bu kadar maliyetli olmamalıdır.

Dianabol kullanılabilirliği üzerine bir son not, bol miktarda yüksek kaliteli Dbol varken, taklitler var. Satın almadan önce tedarikçinizi araştırmak şarttır. Bu araştırma, bir satın alma işlemi yapmadan önce seçtiğiniz Dbol markasıyla ilgili tüm bilgileri incelemeyi de içermelidir.


Dianabol Yorumlar:


D-Anabol 25 Dianabol sadece harika bir steroid, koymak için başka bir yol yoktur. Bu çok basit bir anabolik steroid, çok basit, ama hayattaki birçok şey gibi bazen temelde muazzam olabilir. Size tam bir görünüm veren hızlı kazançları arıyorsanız, bu sizin için steroid. Bir ruteye sıkışmış ve ilerlemeniz bir duvara çarptıysa, yine bu sizin için steroid. Benzer hızlı etkili sonuçlar üretebilen steroidler vardır. Anabolik steroid Anadrol (Oxymetholone) en yaygın olarak bu konuda Dianabol ile karşılaştırılır; Bununla birlikte, olumsuz yan etkileri için potansiyeli Dianabol daha büyüktür. Birçoğu Anadrol'ün daha güçlü olduğunu, ancak çoğu kez Anadrol dozlarının Dbol'dan çok daha yüksek olduğunu iddia ediyor. Bazı veriler miligram bazında miligram için, Dianabol aslında daha güçlü bir steroid olduğunu ileri sürdü.

Tümünün katılacağı toplam güç seviyesinden bağımsız olarak, Dianabol'ün anabolik steroidlerin tarihindeki yeri önemli bir konudur. Sporcular her zaman en iyisi olmak için çaba sarf ettiler ve performansı arttırmak her zaman bir arayış oldu. Testis ekstraktının ham hayvan testislerini yemeye enjekte edilmesi, bunların hepsi sporun bir parçası olmuştur; spordan beri ikinci. Bununla birlikte, modern performans geliştirme çağını ve anabolik steroid kullanımının performans kapasitesinde neler yapabileceğini gerçekleştirecek olan Dianabol olurdu. Garip bir şekilde, on yıllardır steroid yasaklarını desteklemiş olanlar, Dianabol'ün gerçekte performansı artırdığına dair bir kanıt olmadı. Aslında, bu iddiayı yapan resmi yazılar yazılmıştır. Steroidi kullanan herkes bunun ne kadar saçma olduğunu bilir ve eğer olmasaydı, 50 yıldan uzun süredir dünyanın en çok aranan anabolik steroidlerinden biri olmazdı.

Hafta

Testosteron

cypionate

trenbolone

Hexa

Cardarine

GW-501516

Aromasin N2Guard
1 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
2 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
3 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
4 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
5 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
6 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
7 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
8 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
9 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
10 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
11 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)