Ana sayfa ÜrünlerKilo Kaybı Büyüme Hormonu

Oxandrolone / AKA Anavar Dökme Çevrimi Steroidleri, Yağ Azaltıcı Steroidler

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Oxandrolone / AKA Anavar Dökme Çevrimi Steroidleri, Yağ Azaltıcı Steroidler

Çin Oxandrolone / AKA Anavar Dökme Çevrimi Steroidleri, Yağ Azaltıcı Steroidler Tedarikçi
Oxandrolone / AKA Anavar Dökme Çevrimi Steroidleri, Yağ Azaltıcı Steroidler Tedarikçi Oxandrolone / AKA Anavar Dökme Çevrimi Steroidleri, Yağ Azaltıcı Steroidler Tedarikçi

Büyük resim :  Oxandrolone / AKA Anavar Dökme Çevrimi Steroidleri, Yağ Azaltıcı Steroidler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 53-39-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: aylık 100 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Oksandrolon CA'LARI: 53-39-4
Standart: USP Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Takma: 99. %6

Gainning Kas Kütlesi İçin 50mg Tablet Dökme Çevrimi Steroid Oxandrolone

Oxandrolone (AKA Anavar)
Kimyasal İsmi: 17p-hidroksi-17a-metil-2-oksa-5a-androstan-3-on
Moleküler Ağırlık: 306.44 g / mol
Formül: C19H30O3
Orijinal Üretici: Searle Laboratories (şimdi Pfizer A.Ş.)
Yarım Yaşam: 9 saat
Algılama Süresi: 3 hafta
Anabolik Değerlendirme: 322 - 630

Anavarın Etkileri:


Anavar'ın terapötik bir kapasitedeki etkileri büyük ölçüde, ortaya çıkan problemi düzeltmek ve daha fazlasını anlamak için anlaşılmaktadır. Anavar'ın performans artırıcı anlamda etkilerine bakmak istiyoruz ve bunu yaparken bu steroidin ne zaman en değerli olduğunu anlayacaksınız.


Bonus: Bu ücretsiz Ultimate Research Guide'ı indirin


Hedefleriniz, en iyi döngüleri ve daha fazlası için en iyi steroidleri seçmenizi sağlayacak olan Anabolik Steroidlere. Parmaklarınızın ucunda 396 sayfa bilgi var.

Kas geliştirme

Dökme / Off-Sezon: Oxandrolone hormonu aromatize olmadığından, kullanımdan dolayı kazanılan herhangi bir ağırlık yağsız kas kütlesi olacaktır. Bu steroidin kullanımı nedeniyle su tutma imkansızdır. Ancak, bu steroid ile genellikle steroid hacim döngüleri ile ilişkili büyük kazançlar beklenmemelidir, sadece bunun için kesilmiş değildir. Birey, sağlam bir katı doku kazanabilmeli ve birçoğu Anavar kazanımlarının daha kolay tutulabileceğini bildirmelidir. Ancak, Anadrol, Dianabol, Nandrolone veya Testosteron gibi tanınmış kitle ajanlarına benzer kazançlar sağlamayacaktır. Bazıları istedikleri ılımlı kazanımlara rağmen bulabilirler.

Anavar erkekler için en iyi off-sezon bulking steroid olmasa da, kadın kullanımı söz konusu olduğunda bir istisna yapmalıyız. Kadınlar, Anavar'a erkeklerden çok daha hassastır ve çok etkili bir sezon dışı ajan olabilir. Ayrıca, çoğu kadın erkek düzeylerinin yakınında herhangi bir yerde büyüklükte kazanç arayışında değildir; Genellikle kaslarda hafif bir artış dönüşebilir.

Cinsiyete bakılmaksızın, Anavar'ı sezon dışı kitle kazanma evreleri için kullanan herkes, metabolik güçlendirme özelliklerini takdir edecektir. Oxandrolone hormonu ile takviye edenler, aksi takdirde daha az mevsimsel vücut yağları kazanacaklarını göreceklerdir. Artan serbest testosteron seviyeleri nedeniyle, bireyler daha güçlü olmak için kullanılan diğer steroidleri de bulacaktır. Çok fazla olmayabilir, ama son her bit yardımcı olur.

kesim

Yağ Kaybı: Soru sorulmadan, Anavarla takviye edilecek en iyi zamanlardan biri erkek veya dişi kesim aşamasında olacaktır. Bu, aynı zamanda, anabolik steroid kullanan büyük çoğunluğun, resmi anlamda atletik geliştirme kategorisinden çıkarak hiçbir rekabetçi spora katılmadığı en yaygın kullanım amacı olacaktır. Güçlü anabolik doğası nedeniyle, Anavar, diyet döneminde yağsız doku korumak için yeryüzünde en iyi steroidlerden biridir. Vücut yağını kaybetmek için tükettiğimizden daha fazla kalori yakmamız gerekir. Başarılı diyetin anahtarı, mümkün olduğu kadar yağsız dokuyu korurken istenen yağı kaybetmektir; Bununla birlikte, kas kaybı meydana gelecektir. Diyetinizi ne kadar iyi planladığınız önemli değildir, güçlü bir anabolik ajan yoksa bazı kas kaybı olur. Anavar, etkileri ile ilgili olarak yukarıda tartışılan gerçekler nedeniyle ihtiyacınız olan ajandır.

Kesme aşamasında Anavar ile takviye edenler de daha verimli bir oranda yağ yakacaktır. Doğrudan lipoliz özelliğinin ne kadar güçlü olduğuna bakılmaksızın, metabolik oran hala büyük ölçüde artacaktır. Bir kez yalın, birey de daha sert ve daha tanımlanmış göründüğünü görecektir. Bu genellikle gelişmiş vaskülarite ve genel olarak daha sıkı bir görünümle birlikte görülür.

Atletik Geliştirme:

Anavar, birkaç özel sebepten dolayı birçok sporcu tarafından takdir edilmektedir. Bu steroid gücü artıracak; Toplam artış Dianabol gibi steroidler kadar önemli olmayacak ve Halotestin seviyesine yakın bir yerde olmayacak, ancak bu dikkate değer olacak. Kuvvet, hız ve güce dönüştüğü için başarılı atletizmin temel faktörlerinden biridir. Sporcular, Anavar'ı kitlesinde büyük bir birikim oluşturmayacağı için de takdir ediyorlar. Bazı durumlarda, eklenen kütle, spora bağlı olarak bir engel olabilir ve diğer durumlarda, hiçbir sporcunun üzerlerinde istediği meraklı gözleri ortaya çıkarır. Bu steroidin su tutmaya neden olamayacağını düşündüğümüzde, birçok sporcu için olası bir yük olan Anavar, en iyi atletik seçimlerden biri olarak durmaktadır.

Geliştirilmiş performans

Öncelik: Kullanım amacına bakılmaksızın, Anavar'ı destekleyenler, iyileşme oranlarının yanı sıra kas dayanıklılıklarını da artıracaklardır. Birey hızlı bir şekilde dışarı çıkmayacak ve daha uzun ve daha sert bir şekilde zorlayabilecek. Bu durum, duruma bağlı olarak durumun söz konusu olabileceği veya olmayabileceği eğitim seanslarımızın süresini arttırmamız gerektiği anlamına gelmez. Ancak her antrenman seansından daha iyi yararlanacağız, sahadaki zamanımızı daha iyi kullanacağız ve hepsi daha kaliteli işler yapacaktır.

Östrojen

Oxandrolone hormonu herhangi bir östrojenik yan etki taşımamaktadır. Aromatikleşmez ve östrojen seviyelerindeki artışa bağlı olarak jinekomastiye veya su tutulmasına neden olmaz. Ayrıca östrojene bağlı yan etkileri hiçbir şekilde desteklemeyen progestin ile ilgili herhangi bir aktivite de taşımamaktadır. Su tutmanın bu steroid ile imkansız olması nedeniyle, bu yüksek tansiyon riskini azaltacaktır. Fazla su tutma, yüksek tansiyonu destekleyebilir. Aromatize olmayan bazı steroidler, Trenbolone gibi yüksek tansiyona yol açabilir, ancak Anavar bu özellik ile nadiren ilişkilidir.

Androjenik

Oxandrolone son derece güçlü androjenik bir steroid değildir, ancak androjenik aktivite vardır. Böyle bir aktivite, erkek tipi kellik ve vücut kılı büyümesine yatkın olanlarda akne, hızlandırılmış saç kaybına yol açabilir. Bununla birlikte, çoğu, toplam androjenik doğa çok düşük kaldığından, bu etkilerle ilgili bir sorun olmayacaktır. Önemli bir not; 5-alfa redüktaz inhibitörleri sıklıkla anabolik steroidlerin kullanımıyla ortaya çıkan androjenik yan etkilerle savaşmak için kullanılır. Ancak, Oxandrolone hormonunun 5-alfa redüktaz enziminden etkilenmediği için bu Anavar kullanırken güçlü bir etkisi olmayacaktır. 5-alfa redüktaz enzimi, testosteronu dihidrotestosterona indirgemekten sorumludur, ancak Oksandrolon zaten dihidrotestosterondur.

Androjenik doğa, hafif olmasına rağmen, kadınlarda virilizasyon semptomlarını da teşvik edebilir. Virilizasyon semptomları arasında vücut kılı büyümesi, vokal akorların derinleşmesi ve klitoral genişleme yer alır. Neyse ki Anavar virilizasyon derecesi son derece düşüktür; Çoğu kadın, sorumlu oldukları sürece, bu etkilere düşmeden takviye edebilirler. Her zaman bireysel tepki meselesi olacaktır, ancak Oxandrolone hormonu kadın kullanımı için en güvenli anabolik steroid temsil etmeye devam ediyor. Herhangi bir nedenle virilleşme belirtileri ortaya çıkarsa, hemen kullanmaya devam etmeleri tavsiye edilir ve kaybolurlar. Semptomlar göz ardı edilirse kalıcı olabilirler.

Özellikler:

TEST ÖĞELERİ ŞARTNAME SONUÇLAR
Açıklama : Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz beyaz kristalloid tozu
Kimlik : Pozitif Pozitif
tahlil :% 97,0 -% 100,5 % 98.33
Özel rotasyon : -18 ° ~ -24 ° -22,0 °
Kurutma kaybı :% 1,0 maks. % 0.13
Organik Uçucu Safsızlıklar : gereksinimleri karşılar uygundur
Sıradan Safsızlıklar :% 2,0 azami <% 2.0
Artık Solventler : gereksinimleri karşılar uygundur
Kontak Üzerinde Kalıntı :% 0.2 azami % 0.05
Sonuç Şartname USP30 standardı ile uyumlu

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)