Ana sayfa ÜrünlerTren Anabolik Steroid

99.6% Assy, Cas 53-39-4 ile Oral Tren Anabolik Steroid Oxandrolone Anavar

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

99.6% Assy, Cas 53-39-4 ile Oral Tren Anabolik Steroid Oxandrolone Anavar

Çin 99.6% Assy, Cas 53-39-4 ile Oral Tren Anabolik Steroid Oxandrolone Anavar Tedarikçi
99.6% Assy, Cas 53-39-4 ile Oral Tren Anabolik Steroid Oxandrolone Anavar Tedarikçi 99.6% Assy, Cas 53-39-4 ile Oral Tren Anabolik Steroid Oxandrolone Anavar Tedarikçi 99.6% Assy, Cas 53-39-4 ile Oral Tren Anabolik Steroid Oxandrolone Anavar Tedarikçi

Büyük resim :  99.6% Assy, Cas 53-39-4 ile Oral Tren Anabolik Steroid Oxandrolone Anavar

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 53-39-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Anavar CA'LARI: 53-39-4
Takma: 99. %6 Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Teslimat: 5-7 iş günü
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Açıklama: Beyaz toz

USP Oral Anabolik Vücut Geliştirme Takviyesi Oxandrolone Anavar

Anavar Profili
[17b-hidroksi-17a-metil-2-oksa-5a-androstan-3-on]
Moleküler Ağırlık: 306.4442
Formül: C19H30O3
Erime Noktası: 235 238 santigrat
Üretici: BTG, SPA, Başlangıçta Searle (1964)
Etkili doz: (Erkekler) 20-100 mg / gün - (Kadınlar) 2.5-20 mg / gün
Aktif Yaşam: 8-12 saat
Algılama Süresi: 3 hafta
Anabolik / Androjenik Oran (Aralık): 322-630: 24

Anavar yaygın olarak bilinen neredeyse hiçbir androjenik nitelikleri ve hafif anabolik özellikleri ile bir Dihidrotestosteron (DHT) anabolik steroid. Bir oral steroid, Anavar çoğu oral steroidler C17alpha-alkillenmiş bir ilaç (17-aa) anlamına gelir, 17 karbon pozisyonunda, karaciğerden ilk geçişte hayatta kalarak sindirimden sağ kalmasına izin vermek için değiştirilmiş anlamına gelir; 17-aa değişikliği olmadan steroid kan dolaşımına girmeden önce yok olur. Bu değişiklikle, steroidin hayatta kalmasına ve aktif hale geldiği ve faydaların alındığı kan akışına girmesine izin verilir. 17-aa sürecinin karaciğer için zehirli olabileceğini anlayabileceğiniz gibi, bu nedenle birçok kişi oral anabolik steroidlerden uzak duracak ancak Anavar'a ait olduğu için bir istisna yapmalıyız. Çoğu 17-aa ilacından farklı olarak, Anavar, karaciğerde çok yumuşak görünmektedir, bu nedenle, bunu kullananların çoğunun, karaciğer enzimlerinde hiçbir yükselme görülmeyecek kadar hafif olduğu açıktır.


Bir kez kanda Anavar çok hızlı, çoğu oral steroidler, özellikle bir DHT doğa ile ortak olduğu gibi, aktif hale gelir. Ayrıca, bu hızlı aktivite süresi büyük ölçüde yaklaşık 9 saat olan çok kısa yarı ömrüne bağlıdır. Anavar'ın yarı ömrü çok kısa olduğundan, ilacın günlük olarak alınması günde iki kez ilacın optimal olarak alınması ile sık sık tatbik edilir. İlaçları günde sadece bir kez kolayca uygulayabilir ve hala Anavar'ın faydalarından faydalanabilirsiniz, ancak eğer kan seviyelerini günde iki kez stabil tutmaya devam edersek, günde bir kez veriliş daha etkili olacaktır. vücutta aktif olan 24 saatlik bir süre geçtikten sonra. Alt uç dozlar için, özellikle günde bir kez kadınlar için yeterli olduğu kanıtlanacaktır.


Anavar'ın Faydaları


Çok hafif bir anabolik steroid olarak Anavar, şişirme çevrimleri veya aşamaları kazanmak için uygun değildir; performans artırıcı amaçlar hakkında konuşurken, kullanımı sırasında büyük miktarda yağsız kas dokusu üretmeyeceksiniz; Bununla birlikte, üretilen şey katı kas dokusu olacaktır. Bu özel steroid ile ilişkili en büyük faydalar kas koruma ve metabolik aktivite içinde yatmaktadır. Bu sadece Anavar, kalori kısıtlı bir diyet sırasında vücut yağ azaltma ama kas dokusunu korumaya yardımcı olmak için yeteneği vardır anlamına gelir; Dahası, daha fazla kas dokusuna sahip olduğumuz metabolik aktivitemiz daha fazla olacak ve böylece vücut yağının enerji için kullanıldığı oran artacaktır. Anavar yağ azaltma ve kas koruma için uygun olduğundan, genellikle rekabet hazırlık sırasında yanı sıra sahilde yalın ve sıkı bakmak isteyen ortak spor salonu sıçanlar tarafından fiziksel sporcular tarafından kullanılır.


Anavar'ın Yan Etkileri


Çoğu anabolik steroidler onlarla birlikte birçok yan etki olasılığını taşır. Bu yan etkilerin sadece mümkün olduğunu, bunların hiçbir şekilde garanti edilmediğini ya da garanti edilmediğini ve sorumlu bir şekilde kullanıldığında büyük ölçüde önlenebilir olduğunu akılda tutmak önemlidir. Bununla birlikte, steroidler istismar edildiğinde ve hatta sorumlu oldukları halde hassas olan bazılarında olumsuz yan etkilere yol açabileceklerinde olumsuz yan etkiler ortaya çıkabilir; Aynı Aspirin de söylenebilir. Birçok anabolik steroid, aromatizasyondan ötürü östrojenik gibi büyük yan etkiler getirse de, Anavar bu özelliklere sahip değildir. Anavar hiçbir endişe duymadan Jinekomasti gibi ortak yan etkileri yapma aromatize değildir; Ayrıca, çoğu steroid doğal testosteron üretimi için çok baskılayıcı olduğu gibi, Anavar bu konuda çok hafif, bu yüzden bir tane Anavar alabilir ve hala bazı doğal testosteron üretebilir. Bununla birlikte, bir miktar bastırma hala mevcut olacaktır ve kapsam büyük ölçüde doza bağımlı olacaktır.


Anavar ve Kadınlar


Anabolik steroidler kadınlara çok zarar verebilirler çünkü sıklıkla derinleşmiş vokal akortlar, vücut-saç büyümesi ve klitoral genişleme gibi virilizasyondan kaynaklanan erkeksi etkilere neden olabilirler. Ancak, hafif doğası nedeniyle Anavar sadece erkekler için değil, aynı zamanda kadınlar için de yan etki olarak özgür görünüyor, herhangi bir kadın kullanıcı için nihai anabolik steroid yapma. Bu steroid hem erkekler hem de kadınlar tarafından başarılı bir şekilde kullanılabilmekle birlikte, çok kadın dostu olduğu için Anavar'a “Kız Steroidi” denir.


Anavar Döngüleri ve Dozları


Anavar kullanan çoğu erkeğin, bu steroidin aşırı hafif doğası gerektireceği için gözle görülür bir fayda elde etmek için büyük miktarda kullanması gerekecektir. Çoğu erkek, günde 80 mg ile çok daha yaygın olan pozitif ve gözle görülür sonuçlar görmeyi beklerse, günde en az 50 mg dozunu bulacaktır. Tersine, kadınlar anabolik steroidlere daha duyarlı olduğu için daha düşük dozlar uygulanmalıdır; dahası, düşük dozlar kesinlikle yan etkilerin olmayacağından emin olun. Çoğu kadın günde en fazla 20mg ile mükemmel olmak için günde 10mg bulacaktır.


Kimin kullandığını, erkekleri veya kadınları ne olursa olsun, Anavar, çoğu oral anabolik steroidden daha uzun süreler boyunca başarılı bir şekilde kullanılabilir, ancak 6-8 haftalık kullanım yaygındır. Çoğu zaman steroid steroid döngüsünün hangi noktasında olduğunu anlamayacaksınız, ancak eğer dışarıya doğru uzanmaya çalışıyorsanız, paranızın karşılığını en iyi şekilde alabilmek için steroidin bir döngü sonuna kadar en iyi şekilde sunulmasını sağlayabilirsiniz. faydalar çok daha büyük olacak ve zaten bulunduğunuz yağmacıyı telaffuz edecek.

Kullanımları


Bu ilaç, bazı tıbbi durumlar (örneğin, cerrahi, kronik enfeksiyon, travma, hidrokortizon / prednizon gibi kortikosteroid ilaçların uzun süreli kullanımı gibi) nedeniyle kaybedilen kiloları yeniden kazanmalarına yardımcı olmak için kullanılır. Kemik kaybı (osteoporoz) nedeniyle kemik ağrısını azaltmak için de kullanılır. Oxandrolone, anabolik steroidler olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Bu ilaçlar, vücut tarafından yapılan erkek hormonlarına benzer.

M-1-Testosteron (M-1-T) İlgili Sıcak Satış Anabolik Steroidler :

Ham Steroidler Toz Kaynağı SERM SARM'leri Ön Karışımlı Yarı Mamul
Steroid Çözümü
Blend Steroid Çözümleri
Testosteron Harmanı Sustanon 250mg, 400mg / ml Test karışımı 450 mg
Testosteron propionat Test Prop 100mg / ml Test karışımı 500 mg
Testosteron enantat Test 250 mg, 300 mg / ml Tri Tren 180 mg
Testosteron cypionate Cyp 250mg, 300mg / ml'yi test edin Tri Testi 300mg, 400mg
Nandrolone Decanoate Deca Durabolin 250mg / ml Tri Deca 300mg
Nandrolone Phenypropionate NPP 100mg, 150mg / ml Tren Testi 225mg
Boldenone Undesilenat Equipoise 250mg, 300mg, 400mg / ml Tren Test Deposu 450mg
Oxandrolone Boldenone Cypionate 200 mg Eşit Test 450 mg
stanozolol Winstrol Süspansiyon 50mg su Üstün 450mg
Trenbolon asetat Stanozolol 50mg / ml yağ bazlı Anomass 400 mg
Trenbolone Enantat Tren Ace 100mg / ml Rippex 225mg
Drostanolone Propionate Trenbolone tr 100mg, 200mg / ml Kütle 500 mg
Metenolon asetat Tren Hexa 75mg / ml Rip Kesim 175mg
Dianabol Masteron 100mg, 150mg / ml TMT 300mg
Turinabol Primobolan 100mg / ml TMT 375mg
Clomifene Anavar 50mg / ml TM Karışımı 500mg
MK-2866 Anastrozol 5mg / ml

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)