Ana sayfa ÜrünlerAnabolik steroidler enjekte edilebilir

Kabarık Döngüsü Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Stanozolol Mikronize Cas 10418-03-8

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Kabarık Döngüsü Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Stanozolol Mikronize Cas 10418-03-8

Çin Kabarık Döngüsü Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Stanozolol Mikronize Cas 10418-03-8 Tedarikçi

Büyük resim :  Kabarık Döngüsü Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Stanozolol Mikronize Cas 10418-03-8

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 10418-03-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Stanozolol Mikronize CA'LARI: 10418-03-8
Takma: 99. %6 Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Teslimat: 5-7 iş günü
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Açıklama: Beyaz toz

Kabarma Döngüsü Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Stanozolol Mikronize

Winstrol Açıklaması:


Winstrol - Stanazol, kesme döngüleri için çok yaygın kullanılan bir anabolik steroiddir. Birçok kişi, kesim döngüleri için Dianabol'ü ve hatta Anadrol'ü kullanmaya çalışacaktır.

Winstrol, hem oral hem de enjekte edilebilir bir steroid bileşiğidir. En çok kesim maddesi olarak kullanılır çünkü büyük kilo artışı üretmez ve aynı zamanda bazı testosteron görünümünü tersine çevirir ve kuru bir görünümle değiştirir.


Winstrol, anabolik steroid stanozolol için popüler bir markadır. Bu bileşik dihidrotestosteronun bir türevidir, ancak aktivitesi doğada bu androjenden daha yumuşaktır. Erken çalışmalarda, androjenik aktiviteye göre kas büyümesi için biraz daha büyük bir eğilim gösterdiği, teknik olarak anabolik steroid olarak sınıflandırılır. Dihidrotestosteron uygulandığında gerçekten sadece androjenik yan etkiler sağlarken, stanozolol bunun yerine kaliteli kas büyümesi sağlar. Bu maddenin anabolik özellikleri, birçok güçlü bileşiğe kıyasla hala yumuşaktır, ancak hala ggod, güvenilir bir kas oluşturucudur. Anabolik özellikleri Dianabol ile karşılaştırılabilir olsa da, Winstrol su tutma için aynı eğilime sahip değildir. Stanozolol, aynı zamanda, oral uygulamanın mümkün olması için kullanılan bir değişiklik olan Dianabol ile gördüğümüz aynı c17 metilasyonunu da içerir. Ancak bu tasarıma rağmen, bu steroidin üretilen enjekte edilebilir birçok versiyonu vardır.

Winstrol İşlevleri ve Özellikleri:


Stanozolol, anabolik androjenik steroidden türetilmiş bir dihidrotestosteron (DHT) veya daha spesifik olarak yapısal olarak değiştirilmiş bir formdur. Stanozolol, bize Winstrol bileşiğini veren iki yapısal değişime sahip DHT hormonudur. İlk değişiklik, 3-keto grubunu değiştiren hormonun A-halkasında bağlı bir pirazol grubunun tanıtılmasıdır. Bu değişiklik resmi olarak Stanozolol'ü heterosiklik steroid olarak sınıflandırır. Hormon, uygulamadan sonra hormonu korumak için ilave bir metil grubu da taşır. Bu yapısal değişim, Stanozolol'ün bir C17-alfa alkillenmiş (C17-aa) anabolik steroid olarak resmen sınıflandırdığı 17. karbon pozisyonunda gerçekleşir.

Yapısal değişikliklerin kombinasyonu nedeniyle, bu hormonun androjenisitesini önemli ölçüde azaltır ve anabolik gücünü büyük ölçüde artırır. Resmi olarak Winstrol 320 bir anabolik derecelendirme ve 20 androjenik bir derecelendirme taşır. Daha da önemlisi, derecelendirmeleri bize son derece yararlı anabolik steroid veren gerçek yaşam etkileri mükemmel bir şekilde tercüme.

Winstrol, birçoğu Sex-Hormon-Binding-Globulin (SHBG) 'yi önemli ölçüde düşürme kabiliyeti olan birçok pozitif steroidal özellik taşır. Bu, steroitlerin bağlanmamış bir halde dinlenmesini sağlamanın yanı sıra serbest testosteronda bir artış sağlar. Birçok anabolik steroidler SHBG Winstrol'u düşürürken, çoğu insandan çok daha güçlü bir afiniteye sahiptir. Aslında, çalışmalar sadece kullanımda ve hatta nispeten düşük dozlarda SHBG'de yaklaşık% 50 azalma göstermiştir.

Ana özelliklerinden biri olan SHBG'de bir düşüşün ötesinde, Winstrol protein sentezini artıracak ve kaslardaki azot tutulumunu büyük ölçüde artıracaktır. Steroid aynı zamanda, kırmızı kan hücresi sayısının artması ve glikokortikoid hormonların inhibe edilmesinde fakat diğer birçok steroidin derecesinde değil de oldukça iyi bir iş çıkartacaktır. Birçok yönden, bize kontrol edilebilir ve eşsiz bir bileşik veren dramatik SHBG azaltımı ile birlikte bazı temel steroidal özelliklerin hafif ama eşit bir şekilde sahip olduğumuza inanıyoruz. Bu gerçekten anlamak için en kolay anabolik steroidlerden biridir.

Winstrol'ün doğrudan işlevlerine ve özelliklerine bakarken tartışmamız gereken bir konu daha var. Stanozolol hormonu hem enjekte edilebilir bir oral anabolik steroiddir. Her iki form da aynı özdeş Stanozolol hormonundan oluşur. Bir formun 1 mg'ı diğer formun 1 mg'ı ile aynıdır. Bazı çalışmalar, Winstrol'ün SHBG'yi enjekte edilebilir karşı tarafından biraz daha fazla azaltabileceğini öne sürerken, diğerleri enjekte edilebilir formların miligram bazında bir miligram üzerinde biraz daha güçlü olabileceğini söylemiştir. Bununla birlikte, bunların genel olarak gittikleri yöne bakılmaksızın oldukça önemsiz farklılıklar olduğu görülmektedir. Aslında, birey her iki formla da aynı özdeş faydaları alabilmelidir.

Winstrol tarifi:

Distile Suda 20ml @ 50mg / ml Stanozolol YOK PEG
1 gram Winstrol (winny) hormonu (X 0.75 = 0.75mL deplasman)
% 18 BB = 3.6 ml
% 2 BA = 0,4 ml
PS80 = 0.5ml
DISTILLED Su: 14.75ml

NO PEG kullanarak su içinde 20 ml @ 100mg / ml Stanozolol
2 gram stanozolol tozu X 0.75 hacim hacmi = 1.5 mL
% 24 BB = 4.8 mL
% 3 BA = 0,6mL
% 3 Polisorbat 80 = 0.6mL
DISTILLED Su (SADECE Distile Su kullanın!) 12.5mL

COA:


Test öğeleri

Analiz Standardı

Sonuçlar

Kimlik

IR:

uygundur

UR:

Özel rotasyon

+ 34 ~ + 40 °

+ 36.2 °

Kurutma kaybı

≤1%

% 0.6

Diğer Steroid

≤2% (TLC),

uygundur

Organik Uçucu Impuritie

≤2500PPM

1000ppm'den

tahlil

98,0 ~% 100.5

99,58%

Sonuç

Şartname USP32 standardı ile uyumludur.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)