Ana sayfa ÜrünlerKas büyüme hormonu

USP Standart Kas Büyüme Hormonu Oral Oxandrolone / Anavar 53-39-4

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

USP Standart Kas Büyüme Hormonu Oral Oxandrolone / Anavar 53-39-4

Çin USP Standart Kas Büyüme Hormonu Oral Oxandrolone / Anavar 53-39-4 Tedarikçi
USP Standart Kas Büyüme Hormonu Oral Oxandrolone / Anavar 53-39-4 Tedarikçi USP Standart Kas Büyüme Hormonu Oral Oxandrolone / Anavar 53-39-4 Tedarikçi

Büyük resim :  USP Standart Kas Büyüme Hormonu Oral Oxandrolone / Anavar 53-39-4

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 53-39-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: aylık 100 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz toz Takma ad: Anvarol
Oral: Evet için: Vücut geliştirmeci
Türü: Kas büyüme hormonu Tahlil: %98 +
Sevkiyat yöntemi: Fedex UPS EMS DHL TNT HKEMS EUB Politika: Reship

Kas Büyüme Hormonu Oral Oxandrolone / Anavar 53-39-4 USP Standardı

Oxandrolone / Anavar Hızlı Bilgiler

Ürün Adı: Oxandrolone
CAS: 53-39-4
Kimyasal İsimler: OXANDROLONE; Oxandrin; Anavar; Protivar; Vasorome; Lonavar Daha…
Açıklama: Parlak küçük kristal toz
Saflık:% 98 +
Moleküler Formül: C19H30O3
Moleküler Ağırlık: 306.446 g / mol
Erime Noktası: 235-238 derece C
Buhar Basıncı: 25 ° C'de 4.7X10-10 mm Hg (est)
Kararlılık: Havada stabildir, ancak ışığa maruz kaldığında kararır.
Spesifik optik rotasyon: -25 ° C'de 25 ° C / D
Maksimum emilim: 2.87 nm; 5.79 nm
Dozaj: günde 2.5 - 20 mg aralığında
Depolama: 4C Güneşten 2 yıl uzakta saklayın.
Uygulama: yağ kaybı Steroid Hamurları, Yanan yağ.

Oxandrolone / Anavar Açıklama

Anavar'ın kimyasal adı oksandrolondur. Hafif anabolik ve onunla ilişkili androjenik olmayan dihidrotestosterondur. Bu tablet şeklinde veya oral steroid olduğunu söyleyebiliriz. C17 Alfa-Alkillenmiş steroiddir. Vücut şekillerini ve kas kütlesini oluşturmaya yardımcı olduğu için kaslarının çok iyi görünmesini isteyenler için mükemmeldir. Ayrıca vücut geliştiriciler, güreşçiler ve sporcular tarafından performanslarını artırmak için kullanılır. Anabolik doğada olmasına rağmen, en az yan etkiyle mükemmel sonuçlar verir, bu yüzden çok yaygın olarak kullanılır. Aynı zamanda doktorlar tarafından osteoporoz tedavisi için, yanık yaralanmaları durumunda kasları oluşturmak için ve aynı zamanda kas israfına neden olan hastalıklar için reçeteli bir ilaç olarak da kullanılır. Hastaların tedavi amaçlı kullanmaları için hiçbir yan etkisi yoktur. Vücutta yağ kaybetmek amacıyla da kullanılır. Uygun bir diyet egzersiz ile alınırsa, o zaman vücutta yağ kaybetmek olasıdır. Yutulduğunda kanda çok çabuk karışır. Diğer steroidler de hızlı bir şekilde karıştırılsa da, Anavar yaklaşık 9 saatin çok kısa bir yarı ömrüne sahip olmasından dolayı hızla karışır. Bu sebepten dolayı günlük dozu çok gereklidir. Günde bir veya iki kez alınabilir. Erkekler için normal doz yaklaşık 6 ila 8 hafta boyunca günde 50 ila 80 mg arasında değişebilir ve kadınlar için günde 10 ila 20 mg arasında değişir.

Anavar etkileri

[1] Kas Büyümesi

Dökme / Off-Sezon: Oxandrolone hormonu aromatize olmadığından, kullanımdan dolayı kazanılan herhangi bir ağırlık yağsız kas kütlesi olacaktır. Bu steroidin kullanımı nedeniyle su tutma imkansızdır. Ancak, bu steroid ile genellikle steroid hacim döngüleri ile ilişkili büyük kazançlar beklenmemelidir, sadece bunun için kesilmiş değildir. Birey, sağlam bir katı doku kazanabilmeli ve birçoğu Anavar kazanımlarının daha kolay tutulabileceğini bildirmelidir. Ancak, Anadrol, Dianabol, Nandrolone veya Testosteron gibi tanınmış kitle ajanlarına benzer kazançlar sağlamayacaktır. Bazıları istedikleri ılımlı kazanımlara rağmen bulabilirler.

Anavar erkekler için en iyi off-sezon bulking steroid olmasa da, kadın kullanımı söz konusu olduğunda bir istisna yapmalıyız. Kadınlar, Anavar'a erkeklerden çok daha hassastır ve çok etkili bir sezon dışı ajan olabilir. Ayrıca, çoğu kadın erkek düzeylerinin yakınında herhangi bir yerde büyüklükte kazanç arayışında değildir; Genellikle kaslarda hafif bir artış dönüşebilir.

Cinsiyete bakılmaksızın, Anavar'ı sezon dışı kitle kazanma evreleri için kullanan herkes, metabolik güçlendirme özelliklerini takdir edecektir. Oxandrolone hormonu ile takviye edenler, aksi takdirde daha az mevsimsel vücut yağları kazanacaklarını göreceklerdir. Artan serbest testosteron seviyeleri nedeniyle, bireyler daha güçlü olmak için kullanılan diğer steroidleri de bulacaktır. Çok fazla olmayabilir, ama son her bit yardımcı olur.

[2] Kesim

Yağ Kaybı: Soru sorulmadan, Anavarla takviye edilecek en iyi zamanlardan biri erkek veya dişi kesim aşamasında olacaktır. Bu, aynı zamanda, anabolik steroid kullanan büyük çoğunluğun, resmi anlamda atletik geliştirme kategorisinden çıkarak hiçbir rekabetçi spora katılmadığı en yaygın kullanım amacı olacaktır. Güçlü anabolik doğası nedeniyle, Anavar, diyet döneminde yağsız doku korumak için yeryüzünde en iyi steroidlerden biridir. Vücut yağını kaybetmek için tükettiğimizden daha fazla kalori yakmamız gerekir. Başarılı diyetin anahtarı, mümkün olduğu kadar yağsız dokuyu korurken istenen yağı kaybediyor; Bununla birlikte, kas kaybı meydana gelecektir. Diyetinizi ne kadar iyi planladığınız önemli değildir, güçlü bir anabolik ajan yoksa bazı kas kaybı olur. Anavar, etkileri ile ilgili olarak yukarıda tartışılan gerçekler nedeniyle ihtiyacınız olan ajandır.

Kesme aşamasında Anavar ile takviye edenler de daha verimli bir oranda yağ yakacaktır. Doğrudan lipoliz özelliğinin ne kadar güçlü olduğuna bakılmaksızın, metabolik oran hala büyük ölçüde artacaktır. Bir kez yalın, birey de daha sert ve daha tanımlanmış göründüğünü görecektir. Bu genellikle gelişmiş vaskülarite ve genel olarak daha sıkı bir görünümle birlikte görülür.

[3] Atletik Geliştirme

Anavar, birkaç özel sebepten dolayı birçok sporcu tarafından takdir edilmektedir. Bu steroid gücü artıracak; Toplam artış Dianabol gibi steroidler kadar önemli olmayacak ve Halotestin seviyesine yakın bir yerde olmayacak, ancak bu dikkate değer olacak. Kuvvet, hız ve güce dönüştüğü için başarılı atletizmin temel faktörlerinden biridir. Sporcular, Anavar'ı kitlesinde büyük bir birikim oluşturmayacağı için de takdir ediyorlar. Bazı durumlarda, eklenen kütle, spora bağlı olarak bir engel olabilir ve diğer durumlarda, hiçbir sporcunun üzerlerinde istediği meraklı gözleri ortaya çıkarır. Bu steroidin su tutmaya neden olamayacağını düşündüğümüzde, birçok sporcu için olası bir yük olan Anavar, en iyi atletik seçimlerden biri olarak durmaktadır.

[4] Geliştirilmiş Performans

Öncelik: Kullanım amacına bakılmaksızın, Anavar'ı destekleyenler, iyileşme oranlarının yanı sıra kas dayanıklılıklarını da artıracaklardır. Birey hızlı bir şekilde dışarı çıkmayacak ve daha uzun ve daha sert bir şekilde zorlayabilecek. Bu durum, duruma bağlı olarak durumun söz konusu olabileceği veya olmayabileceği eğitim seanslarımızın süresini arttırmamız gerektiği anlamına gelmez. Ancak her antrenman seansından daha iyi yararlanacağız, sahadaki zamanımızı daha iyi kullanacağız ve hepsi daha kaliteli işler yapacaktır.

Anavar yan etkileri

Anadrol başka bir popüler dihidrotestosteron türetilmiş anabolik steroid aksine, Anavar biz oldukça yan etki dostu anabolik steroid diyebiliriz. Yan etkiler kesinlikle mümkündür, ancak sağlıklı yetişkinler için minimize edilebilirler. Aslında, sorumlu kullanımla, birçoğu hiçbir olumsuz etki yaşamadıklarını göreceklerdir. Anavar'ın yan etkilerini anlamak için, onları ihtiyacınız olan tüm ilgili bilgilerle ayrı kategorilere ayırdık.

[1] östrojenik

Oxandrolone hormonu herhangi bir östrojenik yan etki taşımamaktadır. Aromatikleşmez ve östrojen seviyelerindeki artışa bağlı olarak jinekomastiye veya su tutulmasına neden olmaz. Ayrıca östrojene bağlı yan etkileri hiçbir şekilde desteklemeyen progestin ile ilgili herhangi bir aktivite de taşımamaktadır. Su tutmanın bu steroid ile imkansız olması nedeniyle, bu yüksek tansiyon riskini azaltacaktır. Fazla su tutma, yüksek tansiyonu destekleyebilir. Aromatize olmayan bazı steroidler, Trenbolone gibi yüksek tansiyona yol açabilir, ancak Anavar bu özellik ile nadiren ilişkilidir.

[2] Androjenik

Oxandrolone son derece güçlü androjenik bir steroid değildir, ancak androjenik aktivite vardır. Böyle bir aktivite, erkek tipi kellik ve vücut kılı büyümesine yatkın olanlarda akne, hızlandırılmış saç kaybına yol açabilir. Bununla birlikte, çoğu, toplam androjenik doğa çok düşük kaldığından, bu etkilerle ilgili bir sorun olmayacaktır. Önemli bir not; 5-alfa redüktaz inhibitörleri sıklıkla anabolik steroidlerin kullanımıyla ortaya çıkan androjenik yan etkilerle savaşmak için kullanılır. Ancak, Oxandrolone hormonunun 5-alfa redüktaz enziminden etkilenmediği için bu Anavar kullanırken güçlü bir etkisi olmayacaktır. 5-alfa redüktaz enzimi, testosteronu dihidrotestosterona indirgemekten sorumludur, ancak Oksandrolon zaten dihidrotestosterondur.

Androjenik doğa, hafif olmasına rağmen, kadınlarda virilizasyon semptomlarını da teşvik edebilir. Virilizasyon semptomları arasında vücut kılı büyümesi, vokal kordların derinleşmesi ve klitoral genişleme yer alır. Neyse ki Anavar virilizasyon derecesi son derece düşüktür; Çoğu kadın, sorumlu oldukları sürece, bu etkilere düşmeden takviye edebilirler. Her zaman bireysel tepki meselesi olacaktır, ancak Oxandrolone hormonu kadın kullanımı için en güvenli anabolik steroid temsil etmeye devam ediyor. Herhangi bir nedenle virilleşme belirtileri ortaya çıkarsa, hemen kullanmaya devam etmeleri tavsiye edilir ve kaybolurlar. Semptomlar göz ardı edilirse kalıcı olabilirler.

[3] Kardiyovasküler

Anavar'ın olası yan etkilerinden en çok ilgili kolesterolü çevreleyecektir. Oxandrolone hormonu, LDL kolesterolünü arttırmanın yanı sıra HDL kolesterolü baskılamak için iyi bilinmektedir. Standart erkek terapötik dozlar HDL kolesterolü% 50'ye kadar HDL'yi baskılayan performans dozlarıyla% 30'a kadar baskı yapabilir. Performans dozları da LDL kolesterolü% 30 oranında artırabilir. Potansiyel olumsuz etkisi nedeniyle Oxandrolone kolesterol sahip olabilir eğer herhangi bir kolesterol sorunları varsa bu steroid ile takviye olmamalıdır. Kullanım için yeterince sağlıklıysanız, sağlıklı bir yaşam tarzını korumak zorunlu olacaktır. Bu, omega yağ asitleri açısından zengin bir kolesterol dostu diyetin yanı sıra bol miktarda kardiyovasküler aktivite içermelidir. Anavar ile takviye tüm doymuş yağlar ve basit şekerler sınırlamak için teşvik edilir, bir kolesterol antioksidan takviyesi düşünün ve seviyelerine yakın bir göz tutmak için.

[4] Testosteron:

Anabolik steroidlerin kullanımı doğal testosteron üretimini bastırır; Bununla birlikte, baskılama oranı bir steroidden diğerine değişir. Anavar, piyasadaki hafif bastırıcı steroidlerden biridir, ancak çoğu erkek tipik olarak ekzojen testosteronu takviye planlarına dahil etmeye teşvik edilir. Bunun yapılmaması düşük testosteron durumuna ve rahatsız edici semptomlara neden olabilir. Ancak, düşük testosteron durumuna düşmeden Anavar ile takviye mümkündür; Yüksek son performans dozları toplam serum seviyelerini yaklaşık% 50 oranında bastırır, ancak% 50'lik bir azalma ile bile bazı erkekler hala sağlıklı bir aralıkta olduklarını görebilir. Bu, bireyin doğal seviyelerine büyük ölçüde bağımlı olacaktır, ancak çoğu erkek, garantilenmek için ekzojen testosteron tedavisi görecektir.


Tüm anabolik steroidlerde olduğu gibi, bir kez kullanım kesilir ve tüm eksojen steroidal hormonlar vücudu temizler, doğal testosteron üretimi tekrar başlayacaktır. Doğal iyileşme, önceki düşük seviyeli bir durumun yanı sıra, uygunsuz destek uygulamaları yoluyla HPTA'da ciddi bir hasar olmadığını varsayar. Kurtarma gecede gerçekleşmeyecek, zaman alacaktır. Bu nedenle, çoğu erkek tüm steroid kullanımı tamamlandıktan sonra bir post-döngüsü terapisi (PCT) planı uygulamak için teşvik edilir. PCT planları Nolvadex veya Clomid gibi bir SERM içermeli ve sıklıkla HCG'nin kullanımından faydalanmalıdır. Üçünü birleştirmek en verimli iyileşmeyi sağlayacaktır.

[5] Hepatotoksisite

Bir C17-aa anabolik steroid olarak, Anavar karaciğere toksiktir. Karaciğer enzim değerleri tipik olarak kullanımla birlikte artar, ancak tüm C17-aa steroidlerinin oksandrolonu minimal bir hepatik doğa taşır. Veriler, terapötik dozların karaciğer enzim değerlerini önemli ölçüde artırmayabileceğini göstermiştir. Performans dozları başka bir öyküdür, ancak hepatotoksik doğa hala çoğu C17-aa anabolik steroidlerden önemli ölçüde daha az olacaktır. Akciğer enzim değerlerinde artışın karaciğer hasarına eşit olmadığını, aksine hasara yol açabilecek stresleri de göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu nedenle, zorunlu prosedürlerin takip edilmesi zorunludur:

Eğer zaten herhangi bir karaciğer sorunu varsa, Anavar veya herhangi bir C17-aa anabolik steroid ile takviye olmamalıdır.

C17-aa anabolik steroid kullanırken aşırı alkol tüketiminden kaçınmalısınız, çünkü bu durum karaciğeri aşırı yükler. Aslında, çoğu, anti-performans etkilerinden başka bir nedenden ötürü, tüm alkolden kaçınarak en iyi şekilde sunulacaktır.

Sadece kesinlikle gerekli olduğunda karşı ilaçların kullanımını sınırlandırmalısınız. Karşı ilaçların çoğu hepatotoksik bir yapı taşır; Bazı durumlarda, birçok anabolik steroidden daha büyüktür.

Oxandrolone'un toplam kullanımınızı maksimum 8 hafta ile sınırlandırmalısınız ve karaciğer enzim değerleri normale dönene kadar bir C17-aa steroid ile desteklenmemelidir.

Oxandrolone veya herhangi bir C17-aa anabolik steroid kullanımı sırasında planınıza karaciğer detoksifiye edici eklemeniz gerekir.

Tavsiye edilen

Ürün adı CAS
Testosteron enantat CAS No.:315-37-7
Testosteron cypionate CAS No.:58-20-8
Testosteron propionat CAS No.:57-85-2
Testosteron fenilpropiyonat CAS No.:1255-49-8
Testosteron asetat CAS No.:1045-69-8
Testosateron dekanoat CAS No.:5721-91-5
Testosteron undekanoat CAS No.:5949-44-0
Testosteron izokaproat CAS No.:15262-86-9
Sustanon 250 CAS No.:57-85-2
Nandrolone Decanoate CAS No.:360-70-3
Nandrolone Phenylpropionate CAS No.:62-90-8
Boldenone undesilenat CAS No.:13103-34-9
Boldenone Asetat CAS No.:363-59-9
Boldenon cypionate CAS No.:106505-90-2
Trenbolon asetat CAS No.:10161-34-9
Ternbolon Enantat CAS No.:472-61-546
Trenbolone Enantat CAS No.:10161-33-8
Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS No.:23454-33-3
metiltrienolondan CAS No.:965-93-5
Drostanolone Propionate CAS No.:521-12-0
Drostanolone enantat CAS No.:472-61-145
Superdrol CAS No.:3381-88-2
Metenolon asetat CAS No.:434-05-9
Metenolon enantat CAS No.303-42-4
Anadrol CAS No.:434-07-1
Winstrol CAS No.:10418-03-8
Anavar CAS No.:53-39-4
methandrostenolone CAS No.:72-63-9
4-Chlorodehydromethyltestosterone CAS No.:2446-23-3
Miotolon / Myotolon CAS No.:1239-29-8
Halotestin / halotest CAS No.:76-43-7
lorkaserin CAS No.:616202-92-7
Lorcaserin hidroklorür CAS No.:846589-98-8
Orlistat CAS No.:96829-58-2
zopiclone CAS No.:43200-80-2
Dekstrometorfan Hidrobromür CAS No.:125-69-9
L-triiyodotironin CAS No.:6893-02-3
Levotiroksin Sodyum CAS No.:25416-65-3
Tadalafil / Taladafil CAS No.:171596-29-5
Vardenafil CAS No.:224785-91-5
Hongdenafil CAS No.:831217-01-7
Yohimbin hidroklorür CAS No.:65-19-0
dapoksetin CAS No.:119356-77-3
benzokain CAS No.:94-09-7
Lidokain Bankası CAS No.:137-58-6
Lidokain hidroklorür CAS No.:73-78-9
Prokain hidroklorür CAS NO .: 51-05-8
Dyclonine hidroklorür CAS No.:536-43-6
Tetrakain hidroklorür CAS No.:136-47-0
Aartikain hidroklorür CAS No.:23964-57-0
Propitokain hidroklorür CAS No.:1786-81-8
Levobupivakain hidroklorür CAS No.:7272-48-2
Ropivakain mesilat CAS No.:854056-07-8
Peptidler
MGF CAS: 802286-83-5
PEG MGF CAS: 51022-70-9
DAC ile CJC-1295 CAS: 863288-34-0
DAC olmadan CJC-1295 CAS: 863288-34-0
PT-141 CAS: 32780-32-8
MT-1 (Melanotan) CAS: 75921-69-6
MT-2 CAS: 121062-08-6
GHRP-2 CAS: 158861-67-7
GHRP-6 CAS: 87616-84-0
Ipamorelin CAS: 170851-70-4
Heksarelin CAS: 140703-51-1
Semorelin CAS: 86168-78-7
Oksitosin CAS: 50-56-6
TB500 CAS: 77591-33-4
Pentadecapeptid BPC CAS: 137525-51-0
trıptorelin CAS: 57773-63-4
Tesamorelin CAS: 106612-94-6
gonadorelin CAS: 71447-49-9
DSIP CAS: 62568-57-4
Selank CAS: 129954-34-3
IGF-1Lr3 CAS: 946870-92-4
Desmopressin Asetat CAS: 16679-58-6
SNAP-8 CAS: 868844-74-0
Epitalon CAS: 307297-39-8
AOD-9604 CAS: 221231-10-3
deslorelin CAS: 57773-65-6
Adipotide /
ACE-031 /
GDF-8 /
Follistatin 344 /
Follistatin 315 /
Nonapeptit-1 /
Tirotropin TRH

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)