Ana sayfa ÜrünlerKas büyüme hormonu

Vücut geliştirmeci için kas Büyüme Hormonu Testosteron Enanthate 315-37-7

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Vücut geliştirmeci için kas Büyüme Hormonu Testosteron Enanthate 315-37-7

Çin Vücut geliştirmeci için kas Büyüme Hormonu Testosteron Enanthate 315-37-7 Tedarikçi
Vücut geliştirmeci için kas Büyüme Hormonu Testosteron Enanthate 315-37-7 Tedarikçi Vücut geliştirmeci için kas Büyüme Hormonu Testosteron Enanthate 315-37-7 Tedarikçi Vücut geliştirmeci için kas Büyüme Hormonu Testosteron Enanthate 315-37-7 Tedarikçi Vücut geliştirmeci için kas Büyüme Hormonu Testosteron Enanthate 315-37-7 Tedarikçi

Büyük resim :  Vücut geliştirmeci için kas Büyüme Hormonu Testosteron Enanthate 315-37-7

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 315-37-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Sarı yağlı sıvı Takma ad: Test enanthate
Standart: USP enjekte edilebilir: Evet
İşlevi: kas büyümesi Saflık: %98 +
Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı Garanti: Yeniden yükleme politikası

Vücut geliştirmeci için kas Büyüme Hormonu Testosteron Enanthate 315-37-7

Testosteron Enanthate, benzer Testosteron Cypionate'in tipik olarak tercih edildiği Amerika Birleşik Devletleri haricinde dünyanın her yerinde reçete edilen en popüler testosteron türüdür. Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcut olan en yaygın Tesosteron Enanthate (diğer adıyla jenerik veya yer altı) “Delatestryl” olarak adlandırılmaktadır.

Testosteron Enanthate Hızlı Detay

17b-hidroksi-4-androsten-3-on

Testosteron bazı + Enantat ester

Moleküler Ağırlık: 412.6112

Moleküler Ağırlık (baz): 288.429

Moleküler Ağırlık (ester): 130.1864

Formül (baz): C19 H28 O2

Formül (ester): C7 H12 O

Erime Noktası (baz): 155

Üretici: Mking

Etkili Doz (Erkekler): 200-1,000mg hafta

Etkili Doz (Kadın): Tavsiye edilmez

Aktif yaşam: 8 gün

Algılama Süresi: 3 ay

Anabolik / Androjenik oranı: 100/100

Testosteron Enantatının Yan Etkileri

Testosteron Enanthate kullanımının olası yan etkileri vardır, ancak sağlıklı yetişkin erkek için kaçınılması çok kolay olduğunu göreceğiz. Sağlıklı yetişkin erkeklere başvurduğumuzda, düşük testosteron konusunu hariç tutuyoruz. Düşük seviye hasta için yan etki olasılığı son derece düşük olacaktır. Böyle bir durumda, birey sadece eksik olan şeyleri değiştirir ve daha fazla bir şey değildir. Performans sporcusu için Testosteron Enantat'ın yan etkileri daha büyük bir olasılık taşıyacaktır, ancak yine de çok kontrol edilebilir olmalıdır. Çoğu erkek, yüksek testosteron seviyelerini çok iyi tolere edebilir. Ancak, hayattaki birçok şeyde olduğu gibi bireysel tepki ve duyarlılık konuları da rol oynayacaktır. Bu Testosteron Enantat'a özgü değildir, fakat vücudumuza koyduğumuz her şeyle doğrudur. Testosteron Enanthate'nin olası yan etkilerini anlamak için onları ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilerle birlikte ayrı kategorilerine ayırdık.

[1] Östrojenik:

Testosteron Enantat, östrojenik bir hormon olup, testosteron hormonu, aromataz enzimi ile etkileşimi nedeniyle östrojene dönüşebilir. Aromatik hale geldiğinde, östrojen seviyeleri yükseldikçe jinekomastiye ve aşırı su tutulmasına neden olabilir. Aşırı su tutma, eğer şiddetli ise yüksek tansiyonu da arttırabilir. Testosteron Enantat'ın bu yan etkilerinin düşük düzeydeki hasta için sorunlu olma ihtimali düşüktür, ancak mümkündür. Oranlar suprafizyolojik dozlarla artacaktır.

Testosteron Enanthate'nin östrojenik yan etkileriyle mücadele etmek için, bir anti-östrojen ilacının kullanılması genellikle tavsiye edilir. Anti-östrojenler, Seçici Östrojen Alıcı Modülatörleri (SERM'ler) veya Aromataz İnhibitörleri (AI) sınıflarında iki seçeneğiniz vardır. Nolvadex (Tamoksifen Sitrat) gibi bir SERM, östrojen hormonlarının bağlanmasını engelleyen östrojen reseptörlerine bağlanarak işlev görecektir. AI'nın Arimidex (Anastrozol) gibi olması aromataz sürecini doğrudan inhibe ederek ve vücudun serum estrojen seviyelerini düşürerek işlev görecektir. AI'lar, Testosteron Enantat'ın östrojenik yan etkileriyle mücadelede en etkili araçlardır. Ne yazık ki, kolesterol söz konusu olduğunda sorunlu da olabilirler. Testosteron ayrıca kolesterol için problematik olduğunu bir dereceye kadar kanıtlayabilir, çoğu zaman sadece hafif bir etki yapar ve tek başına bir AI'nin etkisi hafiftir. Bununla birlikte, birlikte eksojen testosteron ve bir AI birlikte görüldüğü gibi bu olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Kontrol edilebilir ama farkında olmanız gereken bir şey. Tersine, SERM'nin kolesterol üzerinde olumsuz bir etkisi olmayacaktır. Aslında, SERM'ler, anti-östrojenler, karaciğerde östrojen olarak hareket ettikleri için kolesterol üzerinde pozitif bir etkiye sahip olacaktır. İşi yapabilseler de, SERM'ler her zaman sizin ilk tercihiniz olmalıdır, ancak çoğu, özellikle de testosteronun suprafizyolojik dozları kullanıldığında bir AI'ya ihtiyaç duyulur.

[2] Androjenik:

Testosteron Enantat'ın androjenik yan etkileri oldukça güçlü olabilir ancak genetik yatkınlıklara büyük ölçüde bağımlıdır. Androjenik etkiler, erkek tipi kellik ve vücut kılı büyümesine yatkın olanlarda akne, hızlandırılmış saç dökülmesini içerir. Erkek tipi kelliklere yatkın olmayanlar başlarındaki ilk tüyleri kaybetmezler. Genellikle akne için duyarlı olmayanlar nadiren bir problem yaşarlar.

Testosteron Enantat'ın androjenik yan etkileri, testosteron hormonunun 5-alfa redüktaz enzimi tarafından metabolize edilen hormona bağlı olarak dihidrotestosterona (DHT) indirgenebilme yeteneğine bağlıdır. Bazı erkekler, yararlı olması için Finasteride gibi bir 5-alfa redüktaz inhibitörünün kullanımını bulabilir. Bu hormonun androjenisitesini azaltacaktır. Toplam androjenisiteyi tamamen azaltmayacak ancak güçlü bir etkisi olacaktır.

[3] Kardiyovasküler:

Egzojen testosteron kullanımı, özellikle HDL kolesterolün (iyi kolesterol) baskılanması veya azaltılmasında kolesterol üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Düşük Testosteron Enantat dozlarının HDL kolesterol üzerinde çok az negatif etkiye sahip olduğu gösterilmiştir, ancak haftada 200-300mg'lik bir AI dozları ile birleştiğinde HDL kolesterolü% 20-25 oranında baskıladığı gösterilmiştir. Bir AI olmadan haftada 300-600 mg daha yüksek Testosteron Enanthate dozlarının HDL kolesterolü% 13-21 azalttığı gösterilmiştir. Eklenen bir AI ile, bu önemli ölçüde artacaktır.

Kolesterol üzerindeki potansiyel olumsuz etkilerden dolayı, Testosteron Enantat ile takviye edenlerin kolesterol dostu bir yaşam tarzı sürdürebilmelerini sağlamalıdır. Kolesterol dostu bir yaşam tarzı yaşayanlar, altta yatan bir sorun olmadığı sürece bir problem yaşamamalıdırlar. Sağlıklı bir yaşam tarzı, omega yağ asitleri açısından zengin kolesterol dostu bir diyet içermelidir. Günlük balık yağı takviyesi tavsiye edilir. Bireyin diyetinin doymuş yağlar ve basit şekerler de düşük olmalı ve rutinine bol miktarda kardiyovasküler aktivite eklemelidir.

[4] Testosteron:

Testosteron Enantat kullanımı doğal testosteron üretimini bastırır. Düşük testosteron hastası için bu bir endişe değildir. Böyle bir birey artık başlamak için yeterli testosteron üretmiyor. Performans sporcusu için, çevrim sırasında, uygulanan egzojen testosteron, vücudunuza ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayacağından, bu durum hiç de endişe vermez. Tüm anabolik steroidlerin kullanımı sona erdiğinde doğal testosteron üretimi tekrar başlayacaktır. Ancak, normalde bir geceye geri dönmeyeceksin, bu biraz zaman alacak.

Kullanım sona erdiğinde, çoğu erkek bir Post Cycle Therapy (PCT) planı uygulamaya teşvik edilir. Kaliteli ve etkili bir PCT planı, SERM'in Nolvadex (Tamoksifen Sitrat) ve Clomid (Clomiphene Citrate) ve peptid hormon HCG (Human Chorionic Gonadotropin) gibi ürünleri içerecektir. Bir PCT planı olmadan, çok iyi bir iyileşme yaşanabilirken, çok büyük bir zaman alacaktır. Ayrıca uzun süreli düşük testosteron durumu kortizolün dominant bir hormon haline gelmesi için mükemmel bir ortam olduğu için, zor kazanılmış kas dokusunu da büyük risk altında tutuyor olacaksınız. Bir PCT planı dahil ederek, sizi kendi başına normale döndürmezken, süreci hızlandıracaktır. Sağlam bir PCT planı, bedenleriniz doğal olarak yükselmeye devam ederken, uygun vücut fonksiyonu için yeterli testosterona sahip olmanızı sağlayacaktır.

Doğal testosteron iyileşmesi hakkında önemli bir not; Doğal iyileşme, önceki düşük testosteron durumunun mevcut olmadığını varsayar. Ayrıca, uygunsuz anabolik steroid kullanımı nedeniyle Hipotalamik-Pitüiter-Testiküler Eksen (HPTA) ciddi şekilde hasar görmediğini varsayar.

[5] Hepatotoksisite:

Testosteron Enantat karaciğer için toksik değildir. Bu steroid, hayati organlara hiçbir stres ya da hasar göstermeyecektir.

Testosteron Cypionate ve Testosteron Enantat Arasındaki Fark

Testosteron, memelilerde, sürüngenlerde, kuşlarda ve diğer omurgalılarda bulunan bir steroid hormondur. Birincil seks hormonu ve aynı anda bir anabolik steroiddir. Erkeklerde, erkek üreme dokularının gelişiminin yanı sıra kas gelişimi, vücut tüylerinin büyümesi, vb. Gibi sekonder cinsel özelliklerin gelişmesinden de sorumludur. Testosteron ayrıca osteoporozu da önler.

Testosteron cypionate ve enantat, artmış kas ağırlığı için vücut geliştirmede kullanılan ticari steroidlerdir. Enanthate Avrupa iken testosteron cypionate bir İngiliz steroiddir. Her ne kadar bazı çalışmalar cypionate'in enantattan daha uzun bir etkiye sahip olduğunu söylese de, her ikisi de aynı işlevlere ve etkilere sahiptir. Testosteron cypionate sadece ABD dahilinde sınırlıdır, bu nedenle enantat yaygın olarak bilinir ve ABD'nin ötesinde mevcut olduğu için insanlar tarafından büyük ölçüde kullanılır.

Testosteron enantatın, cypionate'den biraz daha hızlı salınımı ve daha kısa aktif ömrü vardır. Bu, karbon ester grubuna dayanmaktadır. Enantant 7-karbon ester zincirine sahipken sipiyonat bir 8-karbon ester zincirine sahiptir. Belirli ester testosterona aktif ömrünü uzatır. Su ve yağ içindeki çözünürlüğü, ester grubuna bağlıdır. Ester grubunun sahip olduğu daha fazla karbon, yağda daha fazla çözünür ve suda daha az çözünür hale gelir. Enantat, 7-karbon ester ve 1-karbon atomu ile, sipiyonattan daha hafiftir ve gram başına daha fazla testosterona sahiptir.

Testosteron büyük alındığında çok sayıda yan etkiye neden olabilir. Aromatize bir enzim tarafından dişi hormon estrojene dönüşebilir; işlem aromatizasyon olarak bilinir. Bu dönüşümü durdurmak için, jinekomasti, yağ kazanımı, azaltılmış yağ dökümü, cinsiyet kaybı, testiküler büzülme ve su tutma gibi östrojenik etkileri önlemek için bir sınıf aromatize inhibitörlerin kullanılması gereklidir. Su tutma, kan basıncını arttırdığı için bir süre zarfında zayıflamış kan damarlarına yol açabilir. Biz yaşlandıkça, testosteron seviyeleri kas kütlesinin ve gücünün kaybına, yağ kazancına ve cinsiyet kaybına yol açarak azalır. Bu nedenle, testosteron replasmanı özellikle orta-yaşlı insanlar için testosteron kaybının yerini almak için iyi bir fikirdir. Yaşlı erişkinlerde testosteron takviyeleri Alzheimer hastalığını ve diğer bilişsel bozuklukları geciktirebilir veya önleyebilir, sinirleri koruyabilir, motor ünitelerini yeniden oluşturabilir, ruh halini, hafızayı, iştahı, cinsel dürtüyi iyileştirebilir, osteoporozu önleyen kemik kütlesini iyileştirebilir ve kalp krizi veya felç geçirme şansını azaltabilir. Bununla birlikte, testosteron replasmanının yaşam kalitesini artırdığı, ancak yan etkileri nedeniyle daha büyük miktarlarda alındığında dikkatli olunması gerektiği anlaşılmaktadır.

Testosteron, çok yönlü olduğundan, anabolik / androjenik steroid döngülerinin tabanı olarak kabul edilir. Yağ kaybının veya kas kazancının elde edilip edilmediğini belirlemek için birçok test mevcuttur. Enantat, siyoniyondan daha ucuzdur. Birçoğu nedenini merak ediyor; bununla birlikte, “T” ya da yüksek miktarda “T” olan testosteronun, daha az “T” içerenlere göre daha ucuz olmasından ötürü bazı düşünceler vardır. Yeni başlayanlar için ilaç ucuzdur. vücut geliştirme veya atletik hedeflerine ulaşmak için kullanmak istiyorum. Yan etkileri göz önüne alındığında, herhangi bir ilacı almadan önce bir sağlık hizmeti sağlayıcısına danışmak her zaman önemlidir.

Herhangi bir soruşturma veya soru çok takdir edilecektir!

Jintropin 10IU / şişe, 10vials / kit
hygetropin 10IU / şişe, 10vials / kit
hygetropin 8IU / şişe, 25vials / kit
somatropin 10IU / şişe, 10vials / kit
Riptropin 10IU / şişe, 10vials / kit
kigtropin 10IU / şişe, 10vials / kit
Igtropin (IGF-1 LR3) 0.1 mg / şişe, 10vials / kit
Igtropin 1 mg / şişe, 10vials / kit
Taitropin 10IU / şişe, 10vials / kit

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)