Ana sayfa ÜrünlerKas büyüme hormonu

Enjekte Edilebilir Kas Steroidleri Testosteron Sust 250 Ham Toz

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Enjekte Edilebilir Kas Steroidleri Testosteron Sust 250 Ham Toz

Çin Enjekte Edilebilir Kas Steroidleri Testosteron Sust 250 Ham Toz Tedarikçi
Enjekte Edilebilir Kas Steroidleri Testosteron Sust 250 Ham Toz Tedarikçi Enjekte Edilebilir Kas Steroidleri Testosteron Sust 250 Ham Toz Tedarikçi

Büyük resim :  Enjekte Edilebilir Kas Steroidleri Testosteron Sust 250 Ham Toz

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: Sustanon 250

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz toz Takma ad: Sust 250
Sertifikalı: Evet Türü: steroid karışımı
İşlevi: kas büyümesi Tahlil: %98 +
Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı Söz vermek: Yeniden yükleme politikası

Enjekte Karışımlı Steroid Testosteron Sustanon 250 Ham Toz

Sustanon 250, popüler bir testosteron karışımıdır (karışım) ve şimdiye kadar yapılmış en popüler ve iyi bilinen karışımdır. Organon tarafından üretilen Sustanon 250'nin ardındaki düşünce, tek bir bileşikte küçük (kısa) ve büyük (uzun) ester testosteronların en iyisini sağlamaktı. Bu, bireyin eşzamanlı olarak hızlı etkili yararlar sağlarken, sık olmayan bir enjeksiyon programı ile testosteron hormonunun stabil kan seviyelerini muhafaza etmesini sağlar.

Sustanon 250, mL başına kısa etkili testosteron propiyonat, 60 mg testosteron fenilpropionat, 60 mg testosteron izokaproat ve 100 mg testosteron dekanoat içerir. İlk testosteron propionat kısa etkilidir ve Sustanon'a steroid döngüsünde hızlı bir etki başlangıcı verir.

 

Sustanon'un Yan Etkileri 250

[1] Östrojenik:

Sustanon 250'nin yan etkileri en yaygın olarak östrojenik doğanınkileri içerecektir. Testosteron hormonu, testosteronun östrojene dönüşümünden sorumlu olan aromataz enzimine oldukça duyarlıdır. Östrojen seviyeleri yükseldikçe, bu anabolik steroid kullanımı ile ilişkili üç yaygın yan etkilere yol açabilir ve bunları teşvik edebilir. Sustanon 250'nin birincil östrojenik yan etkileri jinekomasti ve fazla su tutmadır. Fazla su tutulması şiddetli hale gelirse, bu kan basıncı üzerinde ciddi bir olumsuz etki yaratabilir. Şiddetli su tutma anabolik steroid kullanımı ile yüksek tansiyonun önde gelen nedenidir. Aynı zamanda çok kontrol edilebilir.

Sustanon 250'nin östrojenik yan etkileriyle mücadele etmek için genellikle bir anti-östrojen ilacı tavsiye edilir. Anti-östrojen ilaçlarında, Seçici Östrojen Alıcı Modülatörlerinde (SERM'ler) veya Aromataz İnhibitörlerinde (AI) iki seçeneğiniz vardır. AI, aromataz sürecini doğrudan engelleyeceği ve toplam serum östrojen seviyelerini azaltacağı için en etkili olacaktır. SERM'ler, aromatizasyonu veya daha düşük estrojen seviyelerini inhibe etmeyeceklerdir, fakat bunlar, alıcılara bağlanarak östrojenik hareketi önleyecektir. SERM'ler jinekomasti ile mücadelede çok yararlı olabilir, ancak bazı erkeklerde su tutulmasını önlemek için çoğu zaman yeterli değildir. Ne yazık ki, AI'lar ayrıca, eksojen testosteron kullanımı ile kombine edildiğinde aşırı derecede kötüleşmiş görünen kolesterol üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. SERM'in kolesterol üzerinde olumsuz bir etkisi olmayacaktır. Aslında, karaciğerdeki estrojen benzeri aktiviteleri nedeniyle sağlıklı kolesterol seviyelerini teşvik edebilirler. Eğer işinizi bir SERM ile gerçekleştirirseniz, her zaman ilk tercihiniz olmalıdır.

Su tutma konusunda önemli bir nottur ve bu, Sustanon 250'nin sezon dışı kullanımı ile ilgili olarak çok önemlidir. Kalorilerin çokluğu, özellikle karbonhidratlar su tutulmasını destekleyecektir. Büyüme için fazladan kalorilere ihtiyaç duyulur, ancak çoğu zaman en yüksek seviyeye yakın değildir. Bakım kalori tüketiminin üzerinde ılımlı bir artış genellikle ihtiyaç duyulan her şeydir. Bununla birlikte, pek çoğu, kaçınılmaz olarak çok fazla su tutacak kadar çok yiyecektir ve bu su tutma, eksojen testosteronun dahil edilmesiyle daha da kötüleşebilir. Kalori alımınızı, özellikle de karbonhidrat alımınızı kontrol edin ve su tutmayı kontrol etmek için çok daha kolay bir zamanınız olacak.

[2] Androjenik:

Sustanon 250, yüksek derecede androjenik bir hormondur ve ilgili etkiler üretebilir. Sustanon 250'nin androjenik yan etkileri, erkek tipi kellik ve vücut kılı büyümesine yatkın olanlarda akne, hızlandırılmış saç dökülmesini içerir. Sustanon 250'nin bu yan etkileri genetik yatkınlıklara oldukça bağımlıdır. Androjenisiteye karşı duyarlılık bir rol oynar fakat testosteron hormonunun 5-alfa redüktaz enzimi ile etkileşmesine bağlıdır. Bu enzim testosteronun dihidrotestosterona (DHT) indirgenmesinden sorumludur ve DHT aktivitesi arttıkça ilgili etkilere yol açabilir. Sustanon 250'nin androjenik yan etkileriyle mücadele etmek için, bazılarının, garanti edilmek üzere Finasteride gibi bir 5-alfa redüktaz inhibitörünün kullanımını bulabilir. Her erkeğin ilgili bir inhibitöre ihtiyacı olmayacaktır, ancak bazıları yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, bir 5-alfa redüktaz inhibitörünün, steroidin androjenisitesini tamamen azaltmayacağını belirtmek önemlidir. Androjenik etkilere son derece duyarlı olanlar, bu steroidin onlar için olmadığını ya da en azından minimal miktarlarda kullanıldığını bulabilir.

[3] Kardiyovasküler:

Testosteron kullanımı kolesterol, özellikle HDL kolesterol (iyi kolesterol) üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Bununla birlikte, çoğu durumda çok önemli görünmemektedir. Düşük HDL bastırma mümkündür, ancak çoğu zaman önemsizdir. Bununla birlikte, bir AI kullanımı ile birleştirildiğinde, bıkkın gibi görünmektedir. Eldeki verilere göre, bir AI ile haftada 250-600 mg dozda testosteron kullanımı, HDL kolesterol seviyelerinde yaklaşık% 20'lik bir azalmayı destekleyecektir. Görebildiğiniz toplam azalma, bu doz aralığında istatistiksel olarak aynı kalır. Bir kez daha, bu nedenle SERM'ler estrojenik aktiviteyle mücadele etmek için AI'lerin yerine ilk tercihiniz olmalı. Ancak, SERM'ler her zaman yeterli olmayacak ve umut var. Sustanon 250 ile bir AI gerekiyorsa, kolesterol seviyenizi kontrol etmek için çok çaba harcadığınızdan emin olmalısınız. Bu, doymamış yağlarda düşük ve basit şekerlerde düşük omega yağ asitleri açısından zengin bir kolesterol dostu diyet anlamına gelir. Ayrıca rutininize bol miktarda kardiyovasküler aktivite eklemek anlamına gelir.

[4] Testosteron:

Kim olduğunuzu veya Sustanon 250'yi neden kullandığınıza bakılmaksızın, bu anabolik steroidin eklenmesi doğal testosteron üretiminizi bastırır. Düşük testosteron hastası için bu bir endişe kaynağı değildir. Böyle bir birey başlamak için yeterli testosteron üretmiyor. Performans sporcusu için Sustanon 250 kullanırken, yine de bu bir endişe değil. Sustanon 250, vücudun ihtiyaç duyduğu tüm testosteronu sağlayacaktır. Bununla birlikte, bu döngü kendi döngüsü ve kullanımının sona ermesiyle ortaya çıkar. Kullanım sona erdiğinde doğal testosteron üretimi tekrar başlayacaktır. Ancak, seviyenizin normale dönmesi uzun zaman alacaktır. Bu geçici bir düşük testosteron durumuna ve ilişkili semptomlara yol açabilir. Ayrıca kortizolun vücudunuzdaki baskın hormon haline gelmesine yol açabilir, bu da döngüde kaydedilen ilerlemeyi sürdürmeyi imkânsız hale getirir.

Sustanon 250'nin neden olduğu testosteron baskılanması nedeniyle, bir kez kullanım kesilirse çoğu erkeğin bir Post Cycle Therapy (PCT) planı uygulamaya teşvik edilir. Katı bir PCT planı SERM'in Nolvadex (Tamoksifen Sitrat) ve Clomid (Clomiphene Citrate) ve peptit hormonu HCG (Human Chorionic Gonadotropin) içerir. Bu kurtarma işlemini büyük ölçüde hızlandıracaktır. Bir PCT planı sizi kendi başına normale döndürmeyecektir. Dünyada bunu yapabilecek bir PCT planı yok. Ancak, bir PCT planı, doğal testosteron seviyeleriniz yükselmeye devam ederken uygun vücut fonksiyonu için yeterli testosterona sahip olmanızı sağlayacaktır.

Doğal testosteron geri kazanımı ile ilgili önemli notlar. Doğal iyileşme, önceki düşük testosteron koşulunun mevcut olmadığını varsayar. Ayrıca Hipotalamik-Pituiter-Testiküler Eksen (HPTA) için ciddi hasarın yapılmadığını varsayar.

[5] Hepatotoksisite:

Sustanon 250 hepatotoksik değildir ve karaciğere herhangi bir stres veya hasar vermez.

Sustanon 250 Dozları

Haftada 250 mg

Sustanon 250 mg / haftalık kullanım seviyesinde, temel olarak sadece yüksek düzeyde testosteron replasman tedavisi sağlar. Düşük testosteronlu bireyler belirgin bir iyileşme gösterebilir, ancak orta-normal ya da yüksek doğal testosteronu olan birçok kişi bu dozaj seviyesinde az bir etki görür. Yine de, Sustanon bu dozda hipotalamus ve hipofiz bezini baskılamakta ve kullanıldığında doğal testosteron üretimini büyük ölçüde kapatacaktır. Dolayısıyla, bu dozajın çoğu steroid döngüsünün yararlarından nispeten azdır, ancak bastırılmış testosteron üretiminin olumsuz yan etkisini paylaşmaktadır.

Haftada 500 mg

En iyi sonuçların görülebilmesi için 500 mg / hafta minimum dozaj düzeyidir. Bu dozajda, kazançlar tipik olarak bir birinci döngü için iyidir ve genellikle östrojeni kontrol etmek için yardımcı bir ilaca gerek yoktur. Ancak birçok durumda östrojen kontrolü zaten arzu edilir.

Haftada 750mg

750 mg / haftalık bir sonraki adım, kazanımlarda gözle görülür bir artış sağlar ve östrojen kontrol edilirse, yan etkiler genellikle 500 mg / haftadan çok farklı değildir.

Haftada 1.000 mg

Orta seviye 1.000 mg / hafta'lık bir doz, çoğu ileri düzey kullanıcıya bile orta derecede yeterlidir. Bazı durumlarda, bundan bile daha fazlası kullanılır. Ancak, sonuçlar genellikle 1 gr / hafta seviyesinde bir düzlüğe ulaşmadıkça bu gerekli değildir.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)