Ana sayfa ÜrünlerKilo Kaybı Büyüme Hormonu

Güvenli En Güçlü Testosteron Steroid Tozu Testosteron Sustanon 250

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Güvenli En Güçlü Testosteron Steroid Tozu Testosteron Sustanon 250

Çin Güvenli En Güçlü Testosteron Steroid Tozu Testosteron Sustanon 250 Tedarikçi

Büyük resim :  Güvenli En Güçlü Testosteron Steroid Tozu Testosteron Sustanon 250

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: Karışımı Testosteron

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 6000 Kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelime: Testosteron Sustanon 250 EINECS: Karışımı Testosteron
Standart: USP Nakliye: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı
Ürün adı: Testosteron cypionate Tahlil: 99. %6

Vücut Geliştirme İçin En Güçlü Testosteron Steroid Toz Testosteron Sustanon

Testosteron karışımı nedir

Testosteorone Sustanon 250, popüler bir testosteron karışımıdır (karışım) ve şimdiye kadar yapılmış en popüler ve iyi bilinen karışımdır. Organon tarafından üretilen Sustanon 250'nin ardındaki düşünce, tek bir bileşikte küçük (kısa) ve büyük (uzun) ester testosteronların en iyisini sağlamaktı . Bu, bireyin eşzamanlı olarak hızlı etkili yararlar sağlarken, sık olmayan bir enjeksiyon programı ile testosteron hormonunun stabil kan seviyelerini muhafaza etmesini sağlar.

Sınırlı enjeksiyon sıklığı Sustanon 250'yi düşük testosteron tedavisi için mükemmel bir bileşik yapar . Bireyin sürekli olarak iğneye tutturulması gerekmeden stabil seviyelerini korumasına izin verir, ancak bu gerçekten bu testosteronun tek avantajıdır. Sustanon 250, bir performans sporcısına tek bir ester testosteron bileşiği üzerinde herhangi bir avantaj sağlamayacaktır. Bir performans kapasitesinde, kişinin sadece kan düzeylerini değil aynı zamanda kan seviyelerini korumak için hala hormonu sık sık enjekte etmesi gerekeceğini göreceğiz. Çoğu zaman, Sustanon 250'nin tek bir enjeksiyonda dört farklı testosteron taşıdığı gerçeğinden dolayı tek ester testosteron formlarına göre üstün olduğu varsayılmaktadır. Testosteronun temel işleyiş özellikleri için, tüm testosteron formları ile olduğu gibi Sustanon 250 ile aynı olacaktır. Daha fazla veya daha az güçlü veya etkili olmayacaklar.

Sustanon 250 Fonksiyonlar ve Özellikleri:

Sustanon 250 bir testosteron hormonudur. Sentetik olmasına rağmen, doğal olarak üretilen primer erkek androjen testosteronunun mükemmel bir kopyasıdır . Takılı olan esterlerle, Sustanon 250'yi tanımlayan ve diğer testosteron bileşiklerinden ayıran budur. Bileşik, hassas bir dozda küçük ve büyük esterlerin bir karışımını taşır. Bunu yapan dört testosteron esterinin her birinin kesin dozudır. Diğer dört testosteronu alabilir ve bunları aynı dozlama gücü ile birleştirebilirsiniz, ancak bu Sustanon 250 yapmaz. Bu önemlidir çünkü Sustanon 250 gibi diğer karışımları geçmeye çalışan yeraltı laboratuarları vardır. aşağıdaki gibidir:

 • 30mg Testosteron Propiyonat
 • 60mg Testosteron Fenilpropiyonat
 • 60mg Testosteron İzokaproat
 • 100 mg Testosteron Decanoat

Bu toplam karışım, mililitre başına 250mg testosteron verir. Sustanon 250 aynı zamanda tek dozlu ampullerde de bulunacak, vialler değil ve her bir ampül 250 mg konsantrasyon içerecektir. Fark etmiş olabileceğiniz bir şey, Sustanon 250'nin bileşiminin, Jelfa tarafından üretilen bir testosteron karışımı olan Omnadren'e çok benzer olmasıdır. Orijinal Omnadren karışımı bir istisna dışında Sustanon 250 ile aynıydı. Omnadren orijinal olarak Testosteron Decanoate yerine 100 mg Testosteron Caproate taşıdı. Ancak, modern Omnadren şimdi Sustanon 250 ile aynı şeyi yapan Decanoate esteri taşıyor.

Testosteron hormonu olarak, Sustanon 250 düşük testosteron tedavisi için mükemmeldir. Testosteron, erkekler ve kadınlar için temel bir hormondur; Ancak, erkekler kadınların yaklaşık on katını gerektirir. Hormon cinsel gelişmeden ve olgunlaşmadan sorumludur ancak aynı zamanda hayatımızın bazı önemli alanlarının bakımı, bakımı ve işlevinden de sorumludur. Bu, fiziksel, zihinsel ve cinsel refahımız üzerinde rol oynayan bir hormondur ve seviyeler düştüğünde tüm bu alanlarda çok çeşitli şekillerde acı çekebiliriz. Düşük testosteronun semptomları ve etkileri hiçbir şekilde yaşamı tehdit edemeyeceğimiz bir şey değildir; bununla birlikte, genel yaşam kalitenizi büyük ölçüde bastırırlar. Bu durum aynı zamanda son derece sağlıksızdır ve göz ardı edilirse yaşamı tehdit eden koşulların geliştirilmesine yardımcı olabilir ya da yardımcı olabilir. Aşağıdaki belirtilerden herhangi biriyle ilgili şikayetleriniz varsa, testosteron hastalığından muzdarip olmak için iyi bir şansınız olur ve Sustanon 250 sorunu kolayca çözebilir:

 • Libido kaybı (kısmi veya tamamen kayıplara işaret edebilir)
 • Erektil Disfonksiyon (sürdürememe veya elde edilememesi ve ereksiyon)
 • Kas Kütlesi Kaybı (diyet ve egzersize rağmen)
 • Güç kaybı (diyet ve egzersize rağmen)
 • Artan Vücut Yağları (diyet ve egzersize rağmen)
 • Zihinsel Berraklık Kaybı
 • Odaklanma Azaltılmış Yetenek
 • Letarji
 • Uykusuzluk hastalığı
 • sinirlilik
 • Azalmış Enerji
 • Depresyon
 • Zayıf bağışıklık sistemi

Sustanon 250'yi uygulayarak bu tür semptomlar sadece kaybolmaz, hızla kaybolur ve hayatınızın bu alanlarında kayda değer gelişmeler sağlar. Tabii ki, bu semptomlar düşük testosteron ile ilgili olduğu varsayılmaktadır. Daha da önemlisi, düşük testosteron tedavisi yaptığımızda, kendimizi sorun göz ardı edildiğinde ortaya çıkabilecek ağ geçidi sorunlarından koruyoruz. Çalışmalar, uzun süreli düşük testosteron düzeylerinin aşağıdaki koşullara katkıda bulunabileceğini göstermiştir :

 • Alzheimer hastalığı
 • Diyabet
 • osteoporoz
 • kısırlık
 • poliüri
 • kaygı
 • Kalp hastalığı

İlginçtir ki, eksojen testosteron kullanımı ılımlı kolesterol sorunlarına yol açarken, uzun süreli düşük testosteron yüksek kolesterol ile bağlantılıdır. Eğer düşük testosteron hastalığınız varsa, tedavi sadece Sustanon 250 gibi bileşiklerle mümkün olduğu kadar kolay bir şekilde tedavi edilmemelidir.

Senin için ne yapabiliriz?

Yüksek kaliteli ürün Tüm ürünlerimiz kendimiz üretilmektedir, yüksek kalite garanti edilebilir.
Gizli paketleme yöntemleri Güvenliğiniz ve teslimatınız için tüm ürünler şüpheleri önlemek için gizli bir şekilde paketlenecek, pakette steroid adıyla ilgili herhangi bir isim görünmeyecektir.
99.99% gümrükleme oranı Dünyanın her yerine nakliye parselinde zengin deneyime sahibiz. Bazı özel ülkeler için özel kanalımız var.
Enjeksiyonluk steroid Sıvı pudrasına yemek tozu sunuyoruz. Sıvıyı özel şişelerde gönderiyoruz.
Etiket ve şişeler özelleştir Kendi markanızı yaratmanız için etiket ve flakonlar özelleştirebiliriz.
Sadık hizmet Tüm müşterilere satış sonrası hizmet ile en iyi hizmeti.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)