Ana sayfa ÜrünlerKilo Kaybı Büyüme Hormonu

Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Winstrol / Stanozolol Ham Toz USP Standardı

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Winstrol / Stanozolol Ham Toz USP Standardı

Çin Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Winstrol / Stanozolol Ham Toz USP Standardı Tedarikçi
Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Winstrol / Stanozolol Ham Toz USP Standardı Tedarikçi Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Winstrol / Stanozolol Ham Toz USP Standardı Tedarikçi

Büyük resim :  Oral Kilo Kaybı Büyüme Hormonu Winstrol / Stanozolol Ham Toz USP Standardı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 10418-03-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz kristal toz Sınıf: İlaç
Takma ad: Winstrol Deposu Tahlil: % 98 min
Standart: USP İşlevi: Steroid kesmek
Politika: reshipping Sevkiyat yöntemi: Fedex UPS EMS DHL TNT HKEMS EUB

Kilo kaybı için vücut geliştirme Oral Winstrol / Stanozolol Ham Toz

Winstrol / Stanozolol

CAS No .: 10418-03-8
EINECS: 233-894-8
Test:% 98
Moleküler Formül: C21H32N2O
Moleküler Ağırlık: 328,49
Ambalaj: 1 kg / kalay
Görünüm: Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz, kokusuzdur. Suda neredeyse çözünmez, alkolde çözünür, kloroform, asetonda az çözünür
Kullanım: kronik zayıflama hastalığı, hastalık ve cerrahi zayıflama zayıf, zayıf, osteoporoz, bodur çocuklar, aplastik anemi, vb.
Kategoriler: İlaç; Aktif İlaç Maddeleri; Biyokimya; Steroidler.

Winstrol nedir (Stanozolol)?

Winstrol veya Stanozolol yağsız ve sert almak için kullanılan bir anabolik steroid, esas olarak vücut yağ kaybetmek için kesme döngüleri sırasında bir oral olarak kullanılır. Dihidrotestosteron (DHT) varyantıdır, bu nedenle diğer DHT türevi steroid ile benzer yağ kaybı yararları bekleyebilirsiniz. Çoğu kullanıcı için, bu anavar için daha ucuz bir alternatif ve tabii ki, karaborsada daha kullanılabilir. A-halkasındaki modifikasyon nedeniyle, bu çok benzersiz kesim yetenekleri ile çok eşsiz bir steroid. Bu, Winstrol'ü piyasadaki en iyi 3 kesim steroidi yapar.

Çoğu DHT ile ilişkili steroidlerde olduğu gibi, östrojene dönüşen winstrol hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Hiç söz edilmeyen stanozolol hakkında ilginç bir gerçek vardır, yüksek yoğunluklu lipoproteinlerin (HDL) seviyesini azaltma ve düşük yoğunluklu lipoproteinlerin (LDL) seviyesini artırma yeteneğine sahiptir, bu da tüm steroid kullanıcılarının yararlanabileceği bir şeydir. Yine de, bu HDL / LDL sorunu, esas olarak anekdot niteliğindeki kanıtlardan gelen, bilimsel değerlerden yoksundur.

Winstrol, piyasadaki diğer steroidlerden daha fazla olan, seks hormonu bağlayıcı globulin (SHBG) miktarını azaltmak için eşsiz bir yeteneğe sahiptir. SHBG, döngünüzdeki diğer steroidlere bağlanan ve onları işe yaramaz yapan bir hormondur; Basit anlamda, onları nötralize ettiği için fazla steroid almaz. Bununla birlikte, stanozolol, dozajlarınızı azaltmanıza gerek kalmadan, döngünüzde birden fazla steroid biriktirmenize izin verir. İlginç bir yığın, maksimum SHBG azaltma ve çevrim etkinliğini en üst düzeye çıkarma olanağı sağlayan winstrol ve proviron olacaktır.

Kesim çevrimleri sırasında kullanıldığında, kullanıcılar özellikle anavar ile istiflerken, sert ve zayıf olma eğilimindedirler; Ancak, daha uzun süre boyunca, daha sert arama döngüleri, winstrol en iyi seçim olmayabilir. Neden olmasın? Temelde ortak problemler yüzünden. Winstrol kullanırken “kuru” ve ağrılı eklemleri bildiren erkekler için düzenli bir durumdur. Bu, ağırlık eğitiminin daha hafif olduğu bir kesim aşamasında kabul edilebilir olmakla birlikte, ağır ağırlıkların ve toplam ağırlık kazancının eklem sorunlarına neden olacağı kabarma fazları sırasında kabul edilemez.

Winstrol İşlevleri ve Özellikleri:

Stanozolol, anabolik androjenik steroidden türetilmiş bir dihidrotestosteron (DHT) veya daha spesifik olarak yapısal olarak değiştirilmiş bir formdur. Stanozolol, bize Winstrol bileşiğini veren iki yapısal değişime sahip DHT hormonudur. İlk değişiklik, 3-keto grubunu değiştiren hormonun A-halkasında bağlı bir pirazol grubunun tanıtılmasıdır. Bu değişiklik resmi olarak Stanozolol'ü heterosiklik steroid olarak sınıflandırır. Hormon, uygulamadan sonra hormonu korumak için ilave bir metil grubu da taşır. Bu yapısal değişim, Stanozolol'ün bir C17-alfa alkillenmiş (C17-aa) anabolik steroid olarak resmen sınıflandırdığı 17. karbon pozisyonunda gerçekleşir.

Yapısal değişikliklerin kombinasyonu nedeniyle, bu hormonun androjenisitesini önemli ölçüde azaltır ve anabolik gücünü büyük ölçüde artırır. Resmi olarak Winstrol 320 bir anabolik derecelendirme ve 20 androjenik bir derecelendirme taşır. Daha da önemlisi, derecelendirmeleri bize son derece yararlı anabolik steroid veren gerçek yaşam etkileri mükemmel bir şekilde tercüme.

Winstrol, birçoğu Sex-Hormon-Binding-Globulin (SHBG) 'yi önemli ölçüde düşürme kabiliyeti olan birçok pozitif steroidal özellik taşır. Bu, steroitlerin bağlanmamış bir halde dinlenmesini sağlamanın yanı sıra serbest testosteronda bir artış sağlar. Birçok anabolik steroidler SHBG Winstrol'u düşürürken, çoğu insandan çok daha güçlü bir afiniteye sahiptir. Aslında, çalışmalar sadece kullanımda ve hatta nispeten düşük dozlarda SHBG'de yaklaşık% 50 azalma göstermiştir.

Ana özelliklerinden biri olan SHBG'de bir düşüşün ötesinde, Winstrol protein sentezini artıracak ve kaslardaki azot tutulumunu büyük ölçüde artıracaktır. Steroid aynı zamanda, kırmızı kan hücresi sayısının artması ve glikokortikoid hormonların inhibe edilmesinde fakat diğer birçok steroidin derecesinde değil de oldukça iyi bir iş çıkartacaktır. Birçok yönden, bize kontrol edilebilir ve eşsiz bir bileşik veren dramatik SHBG azaltımı ile birlikte bazı temel steroidal özelliklerin hafif ama eşit bir şekilde sahip olduğumuza inanıyoruz. Bu gerçekten anlamak için en kolay anabolik steroidlerden biridir.

Winstrol'ün doğrudan işlevlerine ve özelliklerine bakarken tartışmamız gereken bir konu daha var. Stanozolol hormonu hem enjekte edilebilir bir oral anabolik steroiddir. Her iki form da aynı özdeş Stanozolol hormonundan oluşur. Bir formun 1 mg'ı diğer formun 1 mg'ı ile aynıdır. Bazı çalışmalar, Winstrol'ün SHBG'yi enjekte edilebilir karşı tarafından biraz daha fazla azaltabileceğini öne sürerken, diğerleri enjekte edilebilir formların miligram bazında bir miligram üzerinde biraz daha güçlü olabileceğini söylemiştir. Bununla birlikte, bunların genel olarak gittikleri yöne bakılmaksızın oldukça önemsiz farklılıklar olduğu görülmektedir. Aslında, birey her iki formla da aynı özdeş faydaları alabilmelidir.

Winstrol formları hakkında sıklıkla yanlış anlaşılan bir diğer önemli not ise C17-aa niteliğidir. Hem oral hem de enjekte edilebilir Stanozolol C17-aa anabolik steroidlerdir. Çoğu oral steroidler C17-aa'dır ve enjektabl steroidler nadiren enjekte edilebilir iken Stanozolol istisnalardan biridir. Enjekte edilebilir form da genellikle Winstrol Depotu olarak anılır.

Winstrol'ün yan etkileri nelerdir?

En sık görülen yan etki kuru eklemlerinizdir, eklemleriniz ağrılıdır, bu yüzden bazı eklem takviyeleri almanız gerekir. Winstrol genellikle glukosamin, kondroitin, msm, kalsiyum ve kollajen / C vitamini kombinasyonu ile iyi bir şekilde iltifat edilir. Bu bileşenlerle birlikte ortak destek formülleri alırsanız, eklem sorunlarınızın çoğunu gidermeniz gerekir. Bir sonraki konu, tüm oral steroidler için yaygın olan karaciğer problemleridir (bir dereceye kadar bile enjekte edilebilir); Bu nedenle, karaciğerinizin korunmasını sağlamak için N2Guard almalısınız. N2Guard, bir winstrol döngüsü sırasında karaciğer, böbrekler, kalp ve genel sağlığınızı korumak için harika bir iş çıkarır.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)