Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

Kırışıklık Karşıtı, 100UI 150UI için Kırışıklık Karşıtı Botulinum Toksin Tip A Allergan Botox

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Kırışıklık Karşıtı, 100UI 150UI için Kırışıklık Karşıtı Botulinum Toksin Tip A Allergan Botox

Çin Kırışıklık Karşıtı, 100UI 150UI için Kırışıklık Karşıtı Botulinum Toksin Tip A Allergan Botox Tedarikçi
Kırışıklık Karşıtı, 100UI 150UI için Kırışıklık Karşıtı Botulinum Toksin Tip A Allergan Botox Tedarikçi Kırışıklık Karşıtı, 100UI 150UI için Kırışıklık Karşıtı Botulinum Toksin Tip A Allergan Botox Tedarikçi Kırışıklık Karşıtı, 100UI 150UI için Kırışıklık Karşıtı Botulinum Toksin Tip A Allergan Botox Tedarikçi

Büyük resim :  Kırışıklık Karşıtı, 100UI 150UI için Kırışıklık Karşıtı Botulinum Toksin Tip A Allergan Botox

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: botoks

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1vial
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Aylık 1000 adet viyal
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz toz Sınıf: Tıbbi Sınıf
MF: C20H24O3 Tahlil: % 99 Min
enjekte edilebilir: Evet İşlevi: Yalın kas kazancı
Garanti: reshipping Nakliye: Fedex UPS EMS DHL TNT HKEMS EUB

Yüz Yumuşatma için Anti-Kırışıklıklar Botulinum Toksin A Allergan Botox 100UI 150UI

Hızlı Detay:

Özellikleri: 100iu, 150iu

Adedi: 1vial

Ödeme koşulları: Para gram, Western Union ve banka havalesi

Nakliye yolu: EMS, EUB, HK EMS, DHL, FEDEX ...

Fonksiyon: Botox enjeksiyonları, belirli kasları zayıflatarak veya felç ederek veya bazı sinirleri bloke ederek çalışır. Etkiler, tedavi ettiğinize bağlı olarak üç ila on iki ay sürer. En yaygın yan etkiler, enjeksiyon bölgesinde ağrı, şişme veya morarmadır. Grip benzeri semptomlar, baş ağrısı ve mide rahatsızlığı da olabilir. Yüzdeki enjeksiyonlar da geçici sarkık göz kapaklarına neden olabilir. Hamile iseniz veya emziriyorsanız Botox kullanmamalısınız.

Botoks nedir?

Botulinum toksini tip A olarak da adlandırılan Botox (onabotulinumtoxinA), botulizme neden olan bakterilerden yapılır. Botulinum toksini, kaslarda sinir aktivitesini bloke eder.

Botox, servikal distoniyi (boyun kaslarında şiddetli spazmlar) tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca üst ekstremitelerde (dirsek, el bileği, parmaklar) veya alt ekstremitelerde (ayak bilekleri, ayak parmakları) kas spazmlarını (sertlik) tedavi etmek için kullanılır. Botox da şiddetli koltukaltı terlemesini (hiperdidrosis) tedavi etmek için kullanılır.

Botox ayrıca sinir bozukluklarının neden olduğu belirli göz kas rahatsızlıklarını tedavi etmek için de kullanılır. Bu, kontrolsüz göz kırpma veya göz kapaklarının spazmı ve gözlerin aynı yöne bakmadığı bir durumu içerir.

Botox ayrıca omurilik yaralanması veya multipl skleroz gibi sinirsel bozuklukların neden olduğu aşırı aktif mesaneyi ve idrar kaçağını (idrar kaçağı) tedavi etmek için de kullanılır. Ayrıca, her biri 4 saat veya daha uzun süren, 15 günden uzun süredir migreni olan erişkinlerde kronik migren baş ağrısını önlemek için kullanılır. Bu ilaç, ortak bir gerilim baş ağrısını tedavi etmek için kullanılmamalıdır.

Botoks Kozmetik yüz kırışıklıklarının görünümünü geçici olarak azaltmak için kullanılır.

Botoks nasıl verilir?

Botoks enjeksiyonları, kozmetik amaçlar için kullanıldığında bile, sadece eğitimli bir tıp uzmanı tarafından verilmelidir.

Botoks bir kas içine enjekte edilir. Bir doktor, hemşire veya başka bir sağlık hizmeti sağlayıcısı size bu enjeksiyonu verecektir. Dozlar en az 3 ay arayla yerleştirilmelidir.

Botox enjeksiyonunuz, tedavi edilen duruma bağlı olarak, aynı anda birden fazla alana verilebilir.

Bir göz kas durumu için Botoks enjeksiyonları alırken, göz yüzeyini korumak için göz damlaları, merhem, özel bir kontakt lens veya başka bir cihaz kullanmanız gerekebilir. Doktorunuzun talimatlarına uyun.

Aşırı terleme tedavisi görüyorsanız, enjeksiyonunuzu alabilmeniz için koltukaltılarınızı 24 saat boyunca tıraş edin. Enjeksiyondan önce 24 saat boyunca koltukaltı antiperspiran veya deodorant kullanmayın. Enjeksiyondan 30 dakika önce egzersiz ve sıcak yiyeceklerden veya içeceklerden kaçının.

Boyun kas spazmı semptomları gelişmeye başlamadan önce enjeksiyondan 2 hafta sonra gerekebilir. Enjeksiyondan 6 hafta sonra en büyük iyileşmeyi fark edebilirsiniz.

Göz kas spazmı semptomları gelişmeye başlamadan önce, enjeksiyondan sadece 1 ila 3 gün sonra yapılabilir. Enjeksiyondan 2 ila 6 hafta sonra en büyük gelişmeyi görebilirsiniz.

Botox enjeksiyonunun etkileri geçicidir. Belirtileriniz enjeksiyondan sonraki 3 ay içinde tamamen geri dönebilir. Tekrarlanan enjeksiyonlardan sonra, özellikle vücudunuz botulinum toksinine karşı antikorlar geliştirirse, semptomlarınız geri gelmeden önce daha az zaman alabilir.

Bir seferde birden fazla tıp uzmanından botulinum toksin enjeksiyonları aramayın. Sağlık hizmeti sağlayıcılarını değiştirirseniz, yeni sağlayıcınıza son botulinum toksin enjeksiyonundan bu yana ne kadar süre geçtiğini söyleyin.

Bu ilacın reçetelenenden daha sık kullanılması daha etkili olmaz ve ciddi yan etkilere neden olabilir.

Botoks'u almadan önce:

Botulinum toksinine karşı alerjiniz varsa veya varsa: Botoks almamalısınız.

 • ilacın enjekte edileceği bölgede bir enfeksiyon; veya

 • Eğer bir mesane enfeksiyonu varsa veya idrarını yapamıyorsanız ve rutin olarak bir kateter kullanmıyorsanız (aşırı aktif mesane ve idrar kaçırma için).

Botox'un sizin için güvenli olduğundan emin olmak için, doktorunuza söyleyin:

 • amiyotrofik lateral skleroz (ALS veya "Lou Gehrig hastalığı");

 • myastenia gravis;

 • Lambert-Eaton sendromu;

 • astım veya amfizem gibi bir solunum bozukluğu;

 • yutma problemleri;

 • yüz kas güçsüzlüğü (sarkık göz kapakları, zayıf alın, kaşlarınızı artırma sorunu);

 • yüzünüzün normal görünümünde bir değişiklik;

 • kanama sorunları;

 • kalp hastalığı;

 • Eğer ameliyat geçirdiyseniz ya da ameliyat edecekseniz (özellikle yüzünüzde);

 • Son zamanlarda bir kan inceltici (warfarin, Coumadin ve diğerleri) kullandıysanız veya enjekte edilebilir bir antibiyotikle tedavi edildiyseniz;

 • Dysport veya Myobloc gibi başka botulinum toksin enjeksiyonları aldıysanız (özellikle son 4 ay içinde); veya

 • Geçmişte bir botulinum toksini aldıktan sonra bir yan etkisi olduysa.

Botoks, virüs ve diğer bulaşıcı ajanlar içerebilen insan plazmasından (kanın bir kısmı) yapılır. Bağışlanan plazma, enfeksiyöz ajanlar içerme riskini azaltmak için test edilmiş ve tedavi edilmiştir, ancak hastalığı iletebileceği küçük bir olasılık vardır. Bu ilacı kullanmanın riskleri ve yararları hakkında doktorunuzla konuşun.

Botox'un doğmamış bir bebeğe zarar verip vermeyeceği bilinmemektedir. Hamileyseniz veya bu ilacı kullanırken hamile kalmayı planlıyorsanız doktorunuza söyleyin.

Botox anne sütüne geçebilir ve bir emziren bebeğe zarar verebilir. Bebeğinizi emziriyorsanız doktorunuza söyleyin.

Bizim üstünlük

Wuhan Vücut Biyolojik Co, Ltd Anabolik steroidler, vücut geliştirme takviyeleri ve ilaç ara ürün lider ve profesyonel üreticisi ve tedarikçisi.
7/24 için sıcak satış sonrası servis. Sorunuzdan herhangi biri mümkün olan en kısa sürede çözülecektir. Müşteri ilk inanç ilkesine bağlı kalarak mümkün olan en iyi ve en samimi hizmetleri sunacağız.
Fabrikamız, HPLC cihazı gibi ileri teknoloji ekipmanlara ve kimyasal araçlara sahiptir. Birkaç büyük ölçekli orta ölçekli atölye ve QA ve araştırma merkezi bulunmaktadır.
Ürünlerimiz ABD, İngiltere, Brezilya, Avustralya, Kanada ve diğer birçok bölgeye iyi ihraç edilmektedir. Ayrıca, yeni ve düzenli müşteriler arasında iyi bir ün kazandık ve beğeni kazandık.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)