Ana sayfa ÜrünlerKilo Kaybı Büyüme Hormonu

Kilo Kaybı, Yağ Kaybı Enjeksiyonları Steroidler için Oral Kadın Steroidler

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Kilo Kaybı, Yağ Kaybı Enjeksiyonları Steroidler için Oral Kadın Steroidler

Çin Kilo Kaybı, Yağ Kaybı Enjeksiyonları Steroidler için Oral Kadın Steroidler Tedarikçi
Kilo Kaybı, Yağ Kaybı Enjeksiyonları Steroidler için Oral Kadın Steroidler Tedarikçi Kilo Kaybı, Yağ Kaybı Enjeksiyonları Steroidler için Oral Kadın Steroidler Tedarikçi Kilo Kaybı, Yağ Kaybı Enjeksiyonları Steroidler için Oral Kadın Steroidler Tedarikçi

Büyük resim :  Kilo Kaybı, Yağ Kaybı Enjeksiyonları Steroidler için Oral Kadın Steroidler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 10418-03-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz kristal toz Sınıf: Tıbbi Sınıf
MF: C19H30O3 Saflık: % 98 min
Standart: USP İşlevi: Yağsız Kas Büyümesi
Garanti: Yeniden yükleme politikası Sevkiyat yöntemi: Fedex UPS EMS DHL TNT HKEMS EUB

CAS 53-39-4 Tablet Anavar / Oxandrolone Oral Vücut Geliştirme Ham Steroid

Anavar Profili

[17b-hidroksi-17a-metil-2-oksa-5a-androstan-3-on]

Moleküler Ağırlık: 306.4442

Formül: C19H30O3

Erime Noktası: 235 238 santigrat

Üretici: BTG, SPA, Başlangıçta Searle (1964)

Etkili doz: (Erkekler) 20-100 mg / gün - (Kadınlar) 2.5-20 mg / gün

Aktif Yaşam: 8-12 saat

Algılama Süresi: 3 hafta

Anabolik / Androjenik Oran (Aralık): 322-630: 24

Oxandrolone / anavar yağsız doku ilerlemesi bakımından anabolik pazarda en çok aranan maddelerden biridir. Başlangıçta, tıpkı kas yıkımının tutulduğu durumlarda yağsız kas dokusunun ilerleyici gelişimini sağlamaya yönelik hafif fakat etkili bir araç olarak tıbbi cemaate entegre edilmiş, aynı zamanda kas tonusu / kuruluğu vurgulamak için mevcut en popüler bileşiklerden biridir.

Anavar steroid DHT işlevselliğini önemli ölçüde geliştirecek, ancak DHT hormonlarının “erkeklik” geliştirmek için önemli olduğunun farkında olsanız da, sistem içindeki “daha ​​geniş” rollerini vurgulamak isteriz.

Anavar (Oxandrolone) Özellikleri

Anavar anabolik steroid türevleri / analogları Dihidrotestosteron (DHT) ailesine ait bir anabolik steroid. Anabolik steroidlerin bu 'DHT ailesi' ait olan diğer bileşikler, Winstrol, Primobolan, Masteron ve aynı zamanda ana anabolik steroid DHT'nin tüm türevleri olan diğerlerini içerir. Tüm bu anabolik steroidler arasındaki ortak faktör, bir şekilde ya da başka bir şekilde, DHT'nin değiştirilmiş formları oldukları ve bu nedenle DHT'nin bu anabolik steroidlerin 'ana' hormonu olabileceği yönündedir. Anavar'ın kendisi, androjenik mukavemeti üzerinde anabolik kuvvetten farklı bir iyiliğe sahiptir (24'ün androjenik değeri ışığında 322 - 630 anabolik derecesi ile görüldüğü gibi). Anabolik: androjenik oranı 100: 100 olan Testosteron ile kıyaslandığında, Anavar'ın çok daha az androjenik olduğu ve Testosteronun en az 3 kat daha güçlü bir anabolik kuvvetine sahip olduğu kolayca görülebilir ve çalışmalar anabolik güç göstermiştir. Testosteronun 6 katına kadar çok az miktarda androjenik aktiviteye sahiptir. Anavar herhangi bir ölçülebilir östrojenik aktiviteye sahip değildir (DHT türevi olmasından dolayı) ve Progestojenik aktiviteye sahip değildir.

Bu özelliklerin Anavar'ı sporcu ve vücut geliştiriciler arasında, atletik performansı, kas kazancını ve ek su kilo alımının istenmeyen olduğu durumlarda güç kazancı kazanmasını isteyen olumlu bir bileşimi nasıl kolayca ortaya koyduğu kolayca görülebilir. Aynı zamanda vücut yağları dökmek ve mümkün olduğunca fazla kas sağlamak için vücut geliştiriciler tarafından yaygın olarak kullanılan bir anabolik steroid, bir kez daha fazla su ağırlığı ve olası yağ tutma / kazanç istenmez. Anavar, kolayca görebileceği gibi, kullanımları açısından oldukça yönlü bir bileşendir. 'Hafif' olarak bilinen bir anabolik steroid için, Anavar'ın 322 - 630 testosteronun 100 derecesine karşı anabolik derecelendirmesinden görebildiğimiz gibi, gerçekten çok etkileyici anabolik bir güce sahip; ve diğer popüler 'hafif' anabolik steroid Primobolan ile karşılaştırıldığında, anabolik derecesi 88 ile, anavar olmayı çok olduğu gibi anabolik gücü anlamında 'hafif' olarak göremiyorum. 322 - 630 bildirilen anabolik oranı ile ilgili olarak, anabolik derecelendirme için bir katı numaraya karşılık bu aralığın verilmesinin nedeni (Trenbolone'un katı 500 veya testosteronun 100 katı bir derecelendirme derecesi gibi) Anavar'ın bir anabolik steroid olarak doğa. Anabolik steroidlerin, ağızdan alındığında karaciğer metabolizması yoluyla çok zayıf bir sürveyans yüzdesi sergilediği anlaşılmaktadır. Anabolik steroidin karaciğerde bozulmaya daha dirençli hale gelmesi için 17 inci karbonda (C17 Alfa Alkilasyonu olarak da bilinir) oral anabolik steroidlerin modifiye edildiğini bildiğimiz gibi, anabolik steroidlerin geçmesi için çok yüksek bir oran sağlar. Karaciğere karaciğere ancak bu anabolik steroidin% 100'ünün bunu yapmasını sağlamaz. Bazı yüzdeler hala maalesef kaybolur ve bu nedenle katı bir sayı yerine, birçok anabolik steroid için genel bir aralık verilir (çoğunlukla metabolik metabolizmaya bağlı olarak değişebilir, belirtilen nedenlerle oral bileşikler).

Anavar döngüleri ve kullanır

Anavar geçmişte bir 'kesme ajanı' ya da 'kesme steroid' olarak popülerlik kazanmış olsa da, yetenekleri kesinlikle bununla sınırlı değildir. Yağ kaybı ve vücut tanımının gerçekleştirilmesi alanında oldukça iyi performans göstermesine ve yardımcı olmasına rağmen, kitle kazanımı, mukavemet ve hacim kazandırma için mükemmel bir bileşiktir. Testosteronun anabolik gücünün 3 - 6 katı olması nedeniyle, Anavar döngüleri gerçekten de sorunsuz bir şekilde döngüsel döngü olabilir.

Ancak, Anavar, karaciğer fonksiyonu alanında bazı gerginlik ve toksisite empoze ettiği için, bu çekirdek enjekte edilebilir bileşikler ile aynı süre boyunca kullanılamaz. Bu nedenle, genellikle, kesilmeden önce ilk 6-8 hafta boyunca herhangi bir döngünün başlangıcında yer alır. Anavar döngüleri makul bir dozda maksimum 10 haftaya kadar uzatılabilir, ancak diğer oral bileşiklere göre daha düşük karaciğer toksisitesi nedeniyle. Hacimlendirme amaçları için, Anavar döngüleri normalde, uzun esterlenmiş bir Testosteron (örneğin Enantat) ve muhtemelen Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate) gibi bir bileşik gibi, hacimlendirme için kullanılan benzer bileşiklerle çalıştırılır.

Yağ kaybı ve kesilmesinde kullanımı için, Anavar döngüleri genellikle daha kısadır ve benzer hedeflere ulaşmak için kullanılan bileşiklerle birlikte kullanılır. Bunlar Testosteron Propiyonat, Trenbolon Asetat, Masteron (Drostanolone Propionate), vb. Gibi anabolik steroidler olabilir. Bu bileşikler genellikle Anavar ile aynı özelliklere sahiptirler ve hiç su tutma veya şişkinleştirme için çok az teşvik ederler ki bu genellikle kesme ve yağ kaybı sırasında istenmez. Vücut geliştiricinin fiziksel tanımdaki değişiklikleri gözlemlemesinin önemli olduğu aşamalar.

Anavar Dozajları ve Yönetimi

Tıbbi uygulamaların büyük çoğunluğu, Anavar'ın hedeflediği hastalık, hastalık ya da bozukluğun türüne bağlı olarak, günde 2.5- 20 mg aralığında Anavar dozu olarak adlandırıldı. Tıpta, Anavar, AIDS hastalarında günde 20 - 80 mg aralığında, kas israfına karşı mücadele etmek ve / veya tersine çevirmek için kullanılmaktadır [6]. Aynı şey yanık hastalıkları ile de gösterilmiştir [7]. Bu, kas büyümesi ve atletizm için etkili olacak genel dozaj aralığının sağlam bir göstergesidir. Anavar, hastaların farklı yaşlarda bol deneyim ile bir ilaç olduğu gibi, Anavar etkileri de yaş bağımlı değildir.

Anavar yanlış anabolik yeteneği alanında 'hafif bir steroid' olarak lanse edilmesine rağmen, çalışmalar aksi belirtilmedikçe ve şimdiye kadar daha önce de belirtildiği gibi, bu testosteronun anabolik gücünün 3-6 katı olan bir bileşiktir. Bu nedenle, atletizm ve vücut geliştirme dünyasında, yeni başlayanlar için başlangıç ​​ve 25-50 mg / gün aralığında kalmak için Anavar dozları ve şişmanlık yukarı veya şişmanlama olsun, büyük sonuçlar vermelidir. İleri düzey kullanıcılar günde 50 - 80 mg arasında bir girişim yapma eğilimindedirler ve böyle bir Anavar dozajının sağlayabileceği dramatik sonuçlardan dolayı bu aralığı aşmaya gerek yoktur. Ancak, nadiren, günde 80 - 100mg içinde gelişmiş Anavar dozajları girişim yaşadı.

Bu Anavar, çalışmalarda gösterildiği gibi androjenik virilizasyon yan etkilerini en aza indirmek ve ortadan kaldırmak isteyen kadın atlet ve vücut geliştirmeci için büyük bir anabolik steroid olması [9], çoğu dişi günde 5-10 mg içinde bir Anavar dozu kullanacaktır. Zarfı itmek isteyen ileri kadın kullanıcılar günde bir kez 20 mg'a kadar çıkmaya eğilimli olsa da, Anavar'ın vücut geliştirme ya da atletik amaçlı kullanımının kadınlarda her seferinde 4 - 6 haftadan daha uzun olmamasına dikkat edilmesi önerilir.

Anavar dozajının kafeinle birleştirilmesi hakkında söylenecek bir şey de var. Bir çalışma, Anavar ile birlikte uygulanan 300 mg kafeinin, Anavarın kan plazma düzeylerini, başlangıç ​​seviyelerine göre 15-20x arttırdığını göstermiştir.

Senin için ne yapabiliriz?

Yüksek kaliteli ürün Tüm ürünlerimiz kendimiz üretilmektedir, yüksek kalite garanti edilebilir.
Gizli paketleme yöntemleri Güvenliğiniz ve teslimatınız için tüm ürünler şüpheleri önlemek için gizli bir şekilde paketlenecek, pakette steroid adıyla ilgili herhangi bir isim görünmeyecektir.
99.99% gümrükleme oranı Dünyanın her yerine nakliye parselinde zengin deneyime sahibiz. Bazı özel ülkeler için özel kanalımız var.
Enjeksiyonluk steroid Sıvı pudrasına yemek tozu sunuyoruz. Sıvıyı özel şişelerde gönderiyoruz.
Etiket ve şişeler özelleştir Kendi markanızı yaratmanız için etiket ve flakonlar özelleştirebiliriz.
Sadık hizmet Tüm müşterilere satış sonrası hizmet ile en iyi hizmeti.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)