Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

Kas Bina, Oral Turinabol Tozu için Tıbbi Sınıf Hammaddeleri Oral Steroidler

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Kas Bina, Oral Turinabol Tozu için Tıbbi Sınıf Hammaddeleri Oral Steroidler

Çin Kas Bina, Oral Turinabol Tozu için Tıbbi Sınıf Hammaddeleri Oral Steroidler Tedarikçi
Kas Bina, Oral Turinabol Tozu için Tıbbi Sınıf Hammaddeleri Oral Steroidler Tedarikçi Kas Bina, Oral Turinabol Tozu için Tıbbi Sınıf Hammaddeleri Oral Steroidler Tedarikçi

Büyük resim :  Kas Bina, Oral Turinabol Tozu için Tıbbi Sınıf Hammaddeleri Oral Steroidler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 2446-23-3

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz kristal toz Sınıf: Tıbbi Sınıf
Takma ad: 4-Klorodehidrometiltestosteron / Tbol Tahlil: % 99 Min
Türü: ham steroid tozlar İşlevi: Kas Yapısı ve Yağ Kaybı
Garanti: Yeniden yükleme politikası Nakliye: Fedex UPS EMS DHL TNT HKEMS EUB

İlaç Hammaddeleri Yalın Kas Kazancı Oral Turinabol Tozu

Turinabol ('Tbol' ve Oral Turinabol olarak da bilinen Klorodehidrometiltestosteron) aslında bir Dianabol (Methandrostenolone) modifiye edilmiş formudur, bu, aslında Dianabol ve Clostebol (4-klorotestosteron) kimyasal yapılarının bir kombinasyonudur. Bu yüzden asıl kimyasal ismin 4-klorodehidrometiltestosteron olmasıdır. Kimyasal yapısındaki modifikasyonlar, aromatize edilmemesine ve aynı zamanda çok düşük bir androjenik dereceye sahip olmasına izin verir, ki bu da Turinabol'un neden ılımlı bir Dianabol olarak adlandırıldığının muhtemel sebebidir.

Turinabol Kısa Bilgi

Ürün adı: 4-Klorodehidrometiltestosteron
Diğer adı: turinabol

CAS: 2446-23-3
MF: C20H27ClO2
MW: 334,88
Tahlil:% 99 min.
Görünüm: Beyaz kristal toz.
Kullanımı: Oral Turninabol (dehidroklorometiltestosteron) ayrıca Oral Turinabol (OT) veya

Pro Turinabol. Turinabol, su tutma ve östrojenik teşvik etmeyen bir Dianabol türevidir

yan etkiler. Turinabol yavaş ama kaliteli kazançlar üretir.

Turinabol'un Kimyasal Özellikleri

Daha önce de belirtildiği gibi, Tbol gerçekte Dianabol ve Metterostenolonun modifiye edilmiş bir şeklidir, bu da aslında Dianabol ve Clostebol (4-klorotestosteron) kimyasal yapılarının bir kombinasyonudur. Clostebol'in sahip olduğu 4-kloro sübstitüsyonu ile birlikte Dianabolün aynı genel kimyasal yapısına sahiptir. Sonuç, Tbol'un ana hormonu Dianabol'dan çok daha hafif bir hormon haline gelmesidir. Kimyasal yapısındaki değişiklikler, östrojene aromatize olabilmesinin yanı sıra çok daha zayıf bir androjenik mukavemet sergileme yeteneğini ortadan kaldırır. Bu nedenle Turinabol, anabolik ve androjenik etkiler arasındaki ayrımı çok belirgin ve elverişli hale getiren, 54'lük bir anabolik dereceye ve çok düşük bir androjenik dereceye sahiptir. Anabolik gücü, Dianabol'ün 90 - 210 derece oranından önemli ölçüde daha az olmasına rağmen, Turinabol'ün anabolik ve androjenik etkileri arasındaki belirgin mesafe, bireye daha elverişli olma eğilimindedir.

Turinabol'ün kimyasal modifikasyonları, SHBG'ye (Sex Hormon Binding Globulin) bağlanma yeteneğinin yanı sıra 16 saatlik bir yarı ömre sahiptir.

Turinabol, oral biyoyararlanımı sağlamak için C17-alkile alkillenmiş ve sonuç olarak, karaciğer toksisitesinin bir ölçüsünü sergileyecektir. Ayrıca karbon 1 ve karbon 2 (aynı zamanda 1-ene karbon olarak da bilinir) arasında bir çift bağa sahiptir ve androjenik mukavemetin azaltılmasından sorumlu olan bu çift bağdır. Son olarak, daha önce bahsedildiği gibi, 4. karbonda bir androjenik gücü daha da azaltarak aromatize edememekten sorumlu bir kloro grubu eklenmiştir.

Turinabol Özellikleri

Anabolik etkilerine androjenik farklı ayrımı nedeniyle, ana hormonu Dianabol daha zayıf bir anabolik steroiddir. Bununla birlikte, Tbol ile güvence, herhangi bir görünür kas oluşturma kabiliyeti ile, androjenik etkilerin yolunda çok daha az ve östrojenik etkileri (Estrojen'e aromatize edilememesinden dolayı) kesinlikle yoktur. Dianabol'dan daha zayıf bir güce sahip olduğundan, Tbol etkilerini ortaya çıkarmak için gerekli olan dozların oldukça yüksek olduğu düşünülmektedir (bu, bu profilin Tbol dozları bölümünde kısa bir süre sonra açıklanacaktır).

Genel olarak, sporcular ve vücut geliştiriciler, herhangi bir şişkinlik, gyno veya başka bir östrojenik etki riski taşımayan sabit ve kaliteli yağsız kitle kazançları bekleyebilirler. Kütle ve güç kazanımlarının, anabolik güçsüzlüğünden dolayı dramatik olduğu bilinmemekle birlikte, zaman içinde istikrarlı bir şekilde büyüyen istikrarlı ve kaliteli yalın kazanımlar beklenebilir. Aynı zamanda östrojene dönüştürülememesi nedeniyle yağ kaybı veya ön yarışma öncesi dönemlerde ideal bir kesme maddesi olarak da kullanılır. Turinabol'un yetenekleri, diğer anabolik steroidler için SHBG'ye bağlanma kabiliyeti nedeniyle diğer anabolik steroidler ile çalıştırıldığında (istiflendiğinde) diğer anabolik steroidlere yardımcı olarak parlar. SHBG'ye bağlanma, diğer anabolik steroidlerin işlerini yapabilmeleri için yığılmış diğer anabolik steroidlere izin verir ve SHBG tarafından sergilenmeyen bir başka avantajdır.

Turinabol Döngüleri ve Kullanımları

Tbol genellikle diğer anabolik steroidler ile birlikte istiflenir, bunun nedeni hafif bir bileşik olması ve kullanıcılarda doğal testosteron düzeylerinin düşmesidir. Turinabol, steroidlerin en anabolik veya androjenik değildir, bu nedenle kitlesel kazanımları Tbol üzerinde tercih edilir. Bu nispeten hafif anabolik kesme aşamaları, yağ kaybı süreleri ve yarış öncesi vücut geliştirme sırasında kullanılır.

Turinabol döngüleri, oral olarak tek başına 6-8 hafta boyunca günde 40-60 mg arasında çalışmayı içerebilir. Bu dayanıklılık, yağsız kaslarda güzel bir artış sağlar ve kalori eksikliği olduğunda steroid kullanıcısının kas kütlesini korumasına izin verir. Protein yıkımının önlenmesi,% 10 vücut yağına ulaşıldığında çok ihtiyaç duyulan bir silahtır.

Oral Turinabol'ün daha gelişmiş yığınları; Testosteron sinerjistik etkiler için kullanılabilir. Kısa ve uzun esterlenmiş Testosteron preparatları kullanılabilir. Turinabol ile her gün 100 mg enjekte edilen Testosteron Propionate, 8 hafta süren günde 60 mg yağsız kas kütlesi için mükemmel bir istif ve yaz için diyet yapıyor.

Örneğin Testosteron Enanthate'ı 12 hafta boyunca kullanan daha uzun Testosteron döngüleri sırasında, Testosteron “başladı” iken ilk 4-6 hafta boyunca bir oral verilir. Bu, stabil kan plazma düzeylerinin zirvede olduğu ve kas kütlesi ve protein sentezindeki kazanımların en yüksek olduğu zaman için kullanılan bir terimdir.

Sipariş nasıl yapılır:


1: Lütfen bana neye ihtiyacınız olduğunu bildirin. Hangi ürün / Cas No. miktarı ve hedef ülke.
2: Tüm detaylarda bir anlaşmaya vardığımızda bize satınalma siparişini gönderiyorsunuz.
3: Parsel, alınan tam ödeme üzerine teslim edilecektir.
4: Ekspres Takip no. parseller hakkında sağlanacaktır.
5: 7 gün içinde parselleri alacaksınız.
6: parsel aldıktan sonra satış sonrası servis sağlanacaktır.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)