Ana sayfa Ürünlerİnsan büyüme hormonu Steroid

Orijinal Gensic 10IU / Flakon İnsan Büyüme Hormonu Steroid Riptropin / Jintropin

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Orijinal Gensic 10IU / Flakon İnsan Büyüme Hormonu Steroid Riptropin / Jintropin

Çin Orijinal Gensic 10IU / Flakon İnsan Büyüme Hormonu Steroid Riptropin / Jintropin Tedarikçi
Orijinal Gensic 10IU / Flakon İnsan Büyüme Hormonu Steroid Riptropin / Jintropin Tedarikçi Orijinal Gensic 10IU / Flakon İnsan Büyüme Hormonu Steroid Riptropin / Jintropin Tedarikçi Orijinal Gensic 10IU / Flakon İnsan Büyüme Hormonu Steroid Riptropin / Jintropin Tedarikçi Orijinal Gensic 10IU / Flakon İnsan Büyüme Hormonu Steroid Riptropin / Jintropin Tedarikçi

Büyük resim :  Orijinal Gensic 10IU / Flakon İnsan Büyüme Hormonu Steroid Riptropin / Jintropin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: Jintropin

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 seti
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizli paket veya gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Aylık 1000 kit
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz dondurularak kurutulmuş toz Sınıf: ilaç sınıf
Sınıflandırmak: HGH Sertifikalı Tedarikçi: Evet
anahtar kelimeler: Büyük kas, yaşlanma karşıtı Saflık: % 99 +
Teslimat: 5-7 GÜN Söz vermek: Yeniden yükleme politikası

Gensic 10IU / Flakon Riptropin Hgh İnsan Büyüme Hormonu Jintropin

Açıklama:

Jintropin, günümüzde piyasadaki en güçlü rekombinant İnsan Büyüme Hormonlarından biridir.
Jintropin, lineer hücre büyümesini uyarır ve yeterli endojen büyüme hormonu olmayan çocuklarda büyüme hızını arttırır. Büyüme hormonu eksikliği olan erişkinlerde JINTROPIN, vücudun yağ depolanmasını azaltan, enerji seviyelerini yükselten, kas kütlesini, canlılığı ve genel refahı arttıran metabolizmayı geliştirir.


Jintropin, ciddi yanıklardan muzdarip veya ana ameliyattan sonra iyileşen hastalar için endikedir. Kas kaybını önlemek için AIDS hastalarına verilir. Çeşitli hastalıklardan kaynaklanan bodurluk büyümesi olan çocuklar en fazla büyüme hormonundan faydalanacaklardır.


Büyüme hormonunun rekreasyonel kullanımı, sentetik varyantın ilk on yıl önce ortaya çıkmasından beri artmaktadır. Bodybuilders, karaborsadaki düşük fiyat, yüksek kalite ve stok durumu nedeniyle JINTROPIN'e çok sevdikleri marka olduğu için bir çok tanıtım getirdi. 2007 yılında, aktör Sylvester Stallone'un Avustralya gelenekleri tarafından Jintropin ile yakalandığı zaman, medya ilgisi son olarak üretici Genescience Pharmaceuticals'a sorun getirdi. Çin hükümeti geçici olarak Gensci'nin lisansını iptal ederken şirketin CEO'suna karşı suçlamalarda bulundu, Bay Jin Lei mahkemeye çıkarıldı (Providence, Amerika Birleşik Devletleri). Gensci'nin faaliyetleri o zamandan beri normale döndü, ancak Jintropin siyah piyasasından ortadan kalktı ve yerine yerini Hypertropin aldı. Günümüzde karaborsada Jintropin'in çoğunluğunun sahte olduğu düşünülüyor.


Jintropin, sekresyon teknolojisi kullanılarak oluşturulur. Genetik olarak modifiye edilmiş E.coli bakterisi, insan vücudunun aynı somatropini salgılar, daha sonra izole edilir ve dondurularak kurutulur. Bu yöntem, oda sıcaklığında veya çalkalamada hayatta kalmak için çok kırılgan olan bir molekülün çok kararlı bir formunu üretir. Dondurarak kurutulduğunda, 30 gün boyunca 37 ° C'de (98F derece) veya bir hafta boyunca 45 ° C'de stabil kalır.

Büyüme hormonu (GH) bir peptit hormonudur. İnsanlarda ve diğer hayvanlarda büyüme ve hücre çoğalmasını uyarır. Anterior hipofiz bezinin lateral kanatları içindeki somatotrof hücreler tarafından sentezlenen, saklanan ve salgılanan 191-amino asitli, tek zincirli bir polipeptit hormonudur. Somatotrofin, hayvanlarda doğal olarak üretilen büyüme hormonunu ifade eder, somatropin terimi, rekombinant DNA teknolojisi tarafından üretilen büyüme hormonunu ifade eder ve insanlarda "rhGH" olarak kısaltılır.


GH, boy kısalığı üreten ancak GH'deki eksikliklerle ilişkili olmayan durumları tedavi etmek için kullanılabilir, ancak sonuçlar GH eksikliği nedeniyle sadece kısa boy ile karşılaştırıldığında dramatik değildir. Genellikle GH ile tedavi edilen diğer kısalık nedenlerinin örnekleri Turner sendromu, kronik böbrek yetmezliği, Prader-Willi sendromu, intrauterin gelişme geriliği ve ağır idiopatik kısa boydur. Daha yüksek ("farmakolojik") dozlar, bu koşullarda önemli bir hızlanma ivmesi üretmek için gereklidir ve bu da fizyolojik seviyenin çok üzerinde kan seviyelerini üretmektedir. Daha yüksek dozlara rağmen, tedavi sırasında yan etkiler nadirdir ve tedavi edilen duruma göre çok az değişiklik gösterir.


GH tedavisi, kas gücünü artırır ve Prader-Willi sendromunda vücut yağını hafifçe azaltır, bu da yüksekliği artırma ihtiyacının ötesinde önemli kaygılardır. GH ayrıca AIDS'den dolayı kas kütlesinin korunmasında da yararlıdır. GH, intravenöz total parenteral nütrisyon ihtiyacını azaltmak için kısa barsak sendromlu hastalarda da kullanılabilir.

Hafta

Testosteron

cypionate

trenbolone

Hexa

Cardarine

GW-501516

Aromasin N2Guard
1 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
2 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
3 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
4 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
5 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
6 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
7 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
8 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
9 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
10 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED
11 500mgs / EH 400mgs / EH 20mgs / ED 12.5mgs / ED 7caps / ED

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)