Ana sayfa Ürünlerİnsan büyüme hormonu Steroid

Çin'den 4IU HGH Hakiki Ansomone Peptitler Hormon Steroid

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Çin'den 4IU HGH Hakiki Ansomone Peptitler Hormon Steroid

Çin Çin'den 4IU HGH Hakiki Ansomone Peptitler Hormon Steroid Tedarikçi

Büyük resim :  Çin'den 4IU HGH Hakiki Ansomone Peptitler Hormon Steroid

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Mkingbio
Sertifika: GMP, ISO 9001, USP
Model numarası: Ansomone

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 set, 100iu
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 800Kits / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Kurutulmuş toz Adı: İnsan Büyüme Hormonu
İlaç Sınıfı: peptit hormonu Politika: Yeniden Nakliye Politikası
Paket: Sağduyulu veya gerektiği gibi Dozaj: 5-10 IU / gün
Ekspres: EMS, DHL, FedEx, güvenli ve hızlı Teslimat: 7 gün kapı kapı

Çin'den 4IU HGH Hakiki Ansomone Peptitler Hormon Steroid

Steroidler Bildirimi:

Steroidleri satın almadan ve kullanmadan önce, kesin steroid faydalarını bilmenin yanı sıra yan etkilerinin farkında olmanız da çok önemlidir. Mkingbio, özel vücut geliştirme forumlarında anabolik steroidler hakkında daha fazla bilgi bulmanızı ve daha sonra bir satın alma işlemi yapmanızı önerir.

İlk kez steroid kullanıcıları için dikkat! 21 yaşından büyük olmanız gerekir. Bölgenizdeki uyuşturucuların internet üzerinden satın alınmasının yerel yasalara göre yasaklanıp yasaklanmadığını bilmelisiniz.

Bu nedenle, Mkingbio sizi bu çevrimiçi vücut geliştirme steroidleri platformunda karşılar ve en güvenli teslimatı garanti eder. Lütfen Mkingbio'dan çevrimiçi steroid alırken reçete gerek olmadığını unutmayın. Güvenilir kaynaklardan sadece yasal steroidler satıyoruz.

Yeterli Stok

jintropin, ansomone, hygetropin, kigtropin, igtropin, riptropin, getropin, taitropin, angtropin, somatropin

Ansomone - İnsan Büyüme Hormonu - Anhui Anke Biyoteknoloji

Marka: Anhui Anke Bio
Madde: Somatropin
Ambalaj: 1 set (10 şişe x 4iu / flakon)

Ansomone döngüsü

Başlangıç ​​olarak, yirmi yaşın altındaki kişilerin, iskeletteki asimetri gelişimiyle dolup taşabileceğinden, büyüme hormonu kullanımından kaçınmaları gerektiği hatırlatılır. Ayrıca Ansomone, şeker hastaları için glikoz seviyelerini artırma yeteneğinden dolayı tehlikelidir.

İlk önce küçük bir doz uygulayarak büyüme hormonu döngüsünü başlatmak. İlk hafta ihtiyatlı olacak, günde 5 IU'nun ötesine geçmeyecek ve daha sonra günde iki enjeksiyona bölünerek 10 IU'ya ulaşacak. Döngünün optimal süresi altı aya kadar olabilir. İlacın daha fazla kullanımı, artık bir anlam ifade etmemektedir, çünkü vücut tarafından bir tolerans geliştirir ve belirgin etki yavaş yavaş kaybolur.

Sinabistik, tamamlayıcı bir etki veren anabolik steroidler alırken kanıtlanmış Ansomone uygulaması. Enantat veya sipiyonat gibi uzun testosteron esterlerinin ve esterlerinin karışımlarının kullanılması tavsiye edilir. Kas rölyefini arttırmak için oksandrolon veya stanazolol uygulanabilir.

Aynı zamanda tiroksinin, sadece yağ yakımını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda tiroit bezinden ekstra yükü de ortadan kaldırarak korur.

Enjekte edici HGH, glikoz seviyelerinin mümkün olduğu kadar düşük olduğu zaman değerlidir. Aç karnına ve spor salonunda ve yatmadan önce eğitim aldıktan hemen sonra.


Ansomone Etkileri ve Sonuçları


Belirtilen derecelerde büyüme hormonu, kemik ve kıkırdak dokusu büyümesini teşvik eder ve etki daha az belirgin olsa da kas liflerinin büyümesini de etkileyebilir. Bu arada, büyüme hormonunun etkisi tüm vücudu kapsamaz, ancak sadece reseptörler ile donatılmış alana uygulanır. Örneğin, akromegali hastalarında açıkça görülür: Etkileyici kas kütlesine sahip olmayabilirler (tersi daha yaygın olsa da), ancak “güçlü” omurgaya, geniş el bileğine ve belirgin kaşlara sahiptirler.

Büyüme hormonu ile ilgili olarak sayısız soruşturma yürütülmüştür, bu sırada aşağıdaki bulunmuştur:

Bu hazırlığın en önemli bulgusu, gecikmeden muzdarip çocuklarda büyümenin güçlenmesi konusundaki tutkusudur. İstatistiklere dayanarak, bu alanda Ansomone kullanımı ilk pozisyonu alır.


Ansomone bir şekilde enerji metabolizmasını değiştirir, enerji tüketimini proteinlerden ve karbonhidratlardan subkutan yağ lehine değiştirerek yağ asitlerine dönüşür. Kısacası, büyüme hormonu, uygun bir diyetin yokluğunda bile yağ yakabilir.


Somatotropin, insülin salınımını büyük ölçüde artırır, böylece çoklu protein ve karbonhidrat ürünlerinin sindirimini arttırır.


Ayrıca Ansomone, kıkırdağın büyümesini ve rejenerasyonunu etkileyebilir. Bu özellik, sporcular arasında popülerdir, çünkü egzersiz sırasında çoklu yaralanmaların azaltılmasına yardımcı olur ve yaralanma sonrası iyileşmeyi hızlandırır.
Bir dereceye kadar büyüme hormonu, protein ve kollajen hücrelerinin pahasına olmamasına rağmen, kas hipertrofisine neden olur. Sonuç olarak, kasların kasılma yeteneği büyür, ancak sadece hacimleri artar. Aynı zamanda akromegali olan bir erkek hastanın uygun bir örneğidir, kasları büyük bir hacme sahiptir, ancak güçleri eğitilmemiş bir kişinin ortalamalarına eşittir.


Ansomone, yaşlanma sürecini hafifletebilir ve bununla ilişkili hastalıkların önlenmesi görevi görebilir. Örneğin, bu ilaç kemiklerin ve osteoporozun azalması olduğunda son derece etkilidir.


Hormon lipit veya yağ Omena'nın düzenlenmesinde rol oynar, böylece düşük yoğunluklu lipoprotein (LDL) kolesterol ve serum kolesterol düzeyini düşürür.


Sözde makrofajlar olarak adlandırılan ve yabancı maddeleri (toksinler, ölü hücreler, vb.) Sindiren ve sindiren antikorların ve hücrelerin gelişimini destekler. Somatropin alarak, bağışıklık sistemini ve vücudun enfeksiyonlarla savaşma yeteneğini arttırır.


Ansomone, insan vücudunda anormal derecede düşük protein düzeylerinin - hipoproteineminin - tedavisi ile başarılı bir şekilde başa çıkmaktadır. Hastalığın sık nedenleri malabsorpsiyon, böbrek hastalığı, karaciğer sirozu, yetersiz protein alımıdır.


Bir sonuca varırsak, sonuç alabiliriz - büyüme hormonu insan metabolizmasının daha derin seviyelerini etkiler, bir sporcunun kas inşa etmesine ve aynı zamanda yağ rezervlerinden kurtulmasına izin verir. O zamandan beri, büyüme hormonu vücut geliştiricilerinin ve diğer sporcuların ellerine geçti - anabolik-androjenik steroidler ile popüler bir kombinasyon haline geldi. Bu stratejinin ana sebebi, atletler, büyüme hormonunun steroidlerin güç göstergeleri nedeniyle keskin bir şekilde yükselen eklemleri, bağları ve kas dokusunu güçlendirebilme yeteneğini düşünmektedir.

Ansomone Yan Etkileri

Ansomone'un tek güvenli ve etkili, mükemmel, her şeyden önce uygulandığı gerçeğine rağmen, bu durum tam olarak doğru değildir. Büyüme hormonu, tiroid fonksiyonunda bozukluklara ve ayrıca diyabet gelişimine katkıda bulunabilir. Dahası - bazen akromegali fenomenleri (kemiklerde anormal artış ve genişleme) ve tamamen oluşmuş bir organizma olan kişilerde vardır. Büyüme hormonunu çok uzun süre kullanarak, kemik dokusunun büyümesi, yüz özelliklerinin kabalaşması ve kalbi de içerecek şekilde iç organlarda bir artış ile baş etmeye başlarlar. Ne yazık ki, bu yan etkiler geri döndürülemez ve ciddi sonuçlar doğurur. Tek cesaret verici gerçek, Ansomone döngüsünü derlemek için doğru bir şekilde yaklaşılması durumunda önlenebilmeleridir.

Ayrıca miyomdan muzdarip insanlar için Ansomone kesinlikle kontrendikedir. Bu, büyüme hormonu etkisi altında gözün artmış büyümesi nedeniyle ergenlik dönemindeki görme bozukluğu olan çoğu insanın olmasından kaynaklanmaktadır. Bildiğiniz gibi, on sekiz yıl boyunca büyüme hormonu salgılanması azalır, dolayısıyla - miyopi gelişimi askıya alınır.

Sonuç olarak, Ansomone uygulayan kısa görüşlü insanlar, örneğin retina dekolmanı ve körlük gibi hastalıkların daha da gelişmesiyle karşı karşıya kalmaktadırlar.

Önemli sayıda yan etkiye dayanarak, bir atlet onu almaya başlamadan önce çok dikkatli düşünmelidir. Uygun tıbbi gözetim ve uygun finansal destek gerektirir, sadece Ansomon yüksek fiyatlı değil, aynı zamanda kendi döngüsü sırasında vücudun desteği. En azından, insülin, testosteron, östradiol ve tiroid hormonları üzerinde haftalık testler gerekebilir.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)