Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

Ipamorelin büyüme hormonu Ipamorelin salgılayan güçlü peperties

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Ipamorelin büyüme hormonu Ipamorelin salgılayan güçlü peperties

Çin Ipamorelin büyüme hormonu Ipamorelin salgılayan güçlü peperties Tedarikçi
Ipamorelin büyüme hormonu Ipamorelin salgılayan güçlü peperties Tedarikçi Ipamorelin büyüme hormonu Ipamorelin salgılayan güçlü peperties Tedarikçi Ipamorelin büyüme hormonu Ipamorelin salgılayan güçlü peperties Tedarikçi

Büyük resim :  Ipamorelin büyüme hormonu Ipamorelin salgılayan güçlü peperties

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 170851-70-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1KIT
Fiyat: USD40/KIT
Ambalaj bilgileri: 5mg / flakon 10vials / kit 50mg / kit
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 800KITS / AY
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: Ipamorelin Takma ad: Peptit
Belirtimi: 5mg/flakon 10vials/kiti Politika: Yeniden gönderim politikası
Açıklama: Beyaz Lyophilized toz İşlevi: kas kazanıyor
Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı Takma: 99. %6

Ipamorelin büyüme hormonu salgılayan güçlü peptidler Ipamorelin
Ipamorelin özellikleri: 5mg / flakon, 10vial / kutu
Görünüm: beyaz toz
Su içeriği (karl fischer): ≤5.0%
Asetat içeriği (hplc ile): ≤15.0%
Amino asit bileşimi: teorik olarak ±% 10
Saflık (hplc ile): ≥98.0%
Tek kirlilik (hplc ile): ≤% 1.0
Peptit içeriği (% n ile): ≥% 80
Tahlil (susuz, asetik asitsiz): 95.0 ~ 105.0
Bakteriyel endotoksinler: ≤5eu / mg
Ambalaj: Plastik şişe (peptit paketleme için ayrılmış) veya cam şişe, müşterinin detay ihtiyacına göre miktar.
Depolama: Işıktan korunan serin (2 ~ 8 oc) ve kuru bir yerde, kullanılmadığında ambalajı kapalı tutun.

iPamorelin Tarihçesi ve Genel Bakış:

iPamorelin, GHRP'ye çok dost olması nedeniyle, yan etkileri zayıf olanlardan biri olarak bilinen bir büyüme hormonu salgılayan peptittir. Şimdi “daha ​​zayıf” derken, bu “işe yaramaz” anlamına gelmiyor. Hala çok etkili sonuçlara sahip, ancak sadece vücut üzerindeki etkisinin çok yoğun olmadığı anlamına geliyor, bu da hedefleyen herkes için çok daha elverişli bir durumla sonuçlanıyor. bu peptidi kullanın. İlk önce Novo Nordisk adlı bir şirket tarafından yapıldı ve sonunda Helsinn Therapeutics aracılığıyla iki klinik deneyden geçti. Çok umut verici bir bileşik olma potansiyeline sahip olmasına rağmen, denemelerdeki sonuçlar hiçbir zaman bitmedi ve proje terk edildi. Tıbbi çevrelerde bulmak çok kolay değildir, ancak birçok performansa dayalı alanlarda yaygın olarak kullanılır, çünkü insan büyüme hormonuna (HGH) çok benzeyen etkileri ve yetenekleri vardır.

iPamorelin, vücudun daha fazla ghrelin salgılamasına neden olma kabiliyeti bakımından GHRP-6'ya çok benzer. Ghrelin, vücudunuz boş bir mide algıladığında salgılanan ve vücudu daha fazla yemeye teşvik eden bir hormondur. Bu onu çok güçlü bir büyüme ajanı yapar. Ipamorelin ayrıca, çok hassas bir büyüme hormonu hücresini uyarmaya çalışır. Ancak, GHRP-6'dan farklıdır, çünkü GHRP-6 ile sıkça karşılaşılan açlığın artmış gerçek bir hisse etkisi yoktur. Ayrıca, kortizol üzerinde ve sadece plazma GH seviyeleri üzerinde bir etkisinin olmadığı not edilmelidir. Bu onu Hexarelin gibi diğer peptidlerden farklı kılar ve güçlü bir duyarsızlaştırma ihlali de yoktur. Sonuç olarak, dozajın doğal büyüme hormonu üretiminizi veya sekresyonunuzu iyileştiremediği bir nokta yoktur.


iPamorelin 2mg DEMİR MAG ARAŞTIRMA

Vücuttaki büyüme hormonu emisyonu üzerinde çok güçlü etkilerin yanı sıra, aynı zamanda çok güçlü ve uzun ömürlüdür. İPamorelin'i aldığınızda, büyük, ani bir GH yükselmesine neden olmaz, bunun yerine, uzun bir süre boyunca sürekli ve sürekli olarak salınır. Bu, hafta boyunca yağ kaybına karşı daha fazla tercih edilebileceği ve kas büyümesi için uygun olmadığı anlamına gelir.

İPamorelin'in Etkileri

Ipamorelin'in etkileri göreceli olarak baziktir. Doğal büyüme hormonu üretiminizi arttırır. Vücudunuzdaki bu büyüme hormonunun artması, bir sporcu ve hatta ortalama bir insan için olumlu faydalar yükleyecektir. Artmış büyüme hormonu seviyelerinin, bir kişinin kalorileri arttırırken yağ yakmasını veya yağ seviyelerini korumasını sağlayan metabolizmaya yol açmasını bekleyebilirsiniz. Fakat en önemlisi, büyüme hormonu seviyelerinin artması, özellikle savaş sporlarına katılanlar olmak üzere çoğu sporcu için kesinlikle kritik olan çok daha hızlı iyileşme anlamına gelecektir. Kesik mi yoksa toplu mı olursak olalım, çoğu insanın fayda bulacağı iyileşme aşamasıdır. Vücudumuzun yeni yağsız doku üretmesine ve var olan dokuyu onarmasına ve korumasına izin vermede iyileşme paha biçilmezdir.

Çoğu iPamorelin kullanıcısı daha iyi ve daha hızlı uyuyacaklarını görecektir. Çoğu kullanıcı, duygularını ve duygularını daha iyi hissetmek için kendilerini daha iyi hissettiğini anekdotlarla bildirir. Bu daha çok uyuyacakları gerçeğiyle doğrudan ilişkilidir ve büyüme hormonu seviyelerimizi iyileştirebilecek herhangi bir şey gibi, yaşlanma karşıtı faydaları da olabilir. GH o kadar güçlüdür ki, kasınızdan kemiklere, sinir sistemine, cilde ve hatta saçınıza kadar her şey iyileştirmeler ve değişiklikler görecektir. Büyüme hormonu genellikle gençlik hormonunun çeşmesi olarak adlandırılır ve etkilerini anladıktan sonra nedenini göreceksiniz. 30'larımıza ulaştığımızda, doğal büyüme hormonu seviyelerimiz hızla düşme eğilimindedir ve yaşlandıkça azalmaya devam ederler. Yüksek seviyelerde kalıcı yaşlanmayı durduramayız, ancak en azından yararımıza olan etkilerini yavaşlatabiliriz.

Not: Aklınızda bulundurun, iPamorelin saf HGH kadar etkili olmayacak, ancak gerçek HGH çok pahalı. İPamorelin ile, hiçbir yerde pahalıya yakın olmayan çok güçlü bir ikame elde edersiniz, bu da maliyetin bir kısmı için benzer efektler üreterek çok istenen bir durumdur.

İPamorelin'in Yan Etkileri

Piyasadaki çoğu ilaç gibi, her zaman yan etkiler vardır, ancak neyse ki, iPamorelin ile etkiler çok sınırlıdır.

Östrojenik yan etkiler açısından, bir jinekomasti veya benzeri bir şey için endişelenmenize gerek yoktur. Vücudun bu kısımları üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bazı küçük su tutma ve ayak bileklerinin ve ayakların şişmesi olabilir, ancak bu genellikle bu bileşiğin sadece başlangıç ​​dozajlarındadır.

Bu ilacın androjenik etkileri yoktur, bu nedenle kadınlar tarafından kullanılması güvenlidir ve çoğu androjenlerin yapma eğiliminde olduğu gibi erkeklerin duygularında herhangi bir değişiklik beklemeleri gerekmez.

Herhangi bir kardiyovasküler yan etki yoktur ve aslında bazı kullanıcılar bu bileşiği kullandıktan sonra gerçekten gelişmiş kardiyovasküler belirteçler rapor edebilir.

Karaciğer için toksik olmadığı için hepatoksisite hakkında endişelenmek için hiçbir neden yoktur.

Bu bileşiğin en küçük yan etkileri çok erken evrelerde ortaya çıkar ve olası hafif baş ağrıları, boğaz enjeksiyon bölgeleri ve yüksek prolaktin seviyeleri içerebilir. Bununla birlikte, yükselmiş prolaktin, Cabergoline sayesinde ele alınabilir. Aromataz olan testosteron bazlı anabolik steroidlerin varlığında, jinekomasti dolaylı olarak görülebilir.

İPamorelin İdaresi

IPamorelin'i dondurarak kurutulmuş toz formunda bulabilirsiniz, ancak bakteriyostatik sularda sulandırılması gerekir. Bu yapıldıktan sonra buzdolabında saklanması gerekir. Buna göre hazırlayın ve intramüsküler olarak veya deri altı yöntemiyle enjekte edin. Çoğu SubQ'nun en iyisi olduğunu görecek, çünkü günde 2-3 kez verilebilecek. Küçük bir insülin şırıngası kullanın

Dozaj aralıkları için 200-300mcg günde 2-3 kez kullanın. İsterseniz, daha büyük bir sinerjik etki için hormonu salgılayan diğer büyüme hormonları ile birleştirebilirsiniz. 8-12 hafta dozlama uygundur ve süresiz kullanılabilir.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)