Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

Güçlü Sarm Toz Cardarine GW-501516, GW1516, GSK-516

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Güçlü Sarm Toz Cardarine GW-501516, GW1516, GSK-516

Çin Güçlü Sarm Toz Cardarine GW-501516, GW1516, GSK-516 Tedarikçi
Güçlü Sarm Toz Cardarine GW-501516, GW1516, GSK-516 Tedarikçi Güçlü Sarm Toz Cardarine GW-501516, GW1516, GSK-516 Tedarikçi Güçlü Sarm Toz Cardarine GW-501516, GW1516, GSK-516 Tedarikçi

Büyük resim :  Güçlü Sarm Toz Cardarine GW-501516, GW1516, GSK-516

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: GMP, ISO 9001, USP
Model numarası: CAS 317318-70-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000kg / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: ham toz Tahlil: > %99
Türü: İlaç orta Politika: Yeniden gönderim politikası
Devlet: Katı İşlevi: Vücut geliştirme
Ekspres: Ems, DHL, FedEx, güvenli teslimat Teslimat: Dünya çapında nakliye, 7 gün

Güçlü Sarm Tozu Cardarine GW-501516, GW1516, GSK-516

Kardarin Tarihi ve Genel Bakış:

Performans arttırıcılara gelince, işi yapanlar var, işi yapanlar da maliyetle. Bazen, ikisi arasındaki denge bulanıklaşsa da, pek çok kişinin sürekli olarak maliyetinden bağımsız olarak performanslarını bir sonraki seviyeye taşıyacak bir şey aradığına dair hiçbir şüphe yoktur. Bu kategorideki takviyeler söz konusu olduğunda, hiçbiri bunu Cardarine'den daha fazla özetlemiyor gibi görünmüyor. Sayısal çağrı tabelasıyla da bilinen GW-501516, Cardarine başlangıçta iki ilaç devi olan GlaxoSmithKline ve Ligand Pharmaceuticals tarafından araştırmaya başlandı. Bir PPAR reseptörü agonisti olarak kabul edilir.

Öncelikle, kardiyovasküler sorunlara yardım etmesi amaçlandı ve test boyunca, bunun gerçekten şaşırtıcı bir dayanıklılık takviyesi olduğunu bilmeden gerçekleştirdiler. Bunu kullanan insanlar, özellikle kardiyovasküler egzersizlerde, egzersiz kapasiteleri bakımından inanılmaz kazançlar elde edeceklerdir. Bununla birlikte, testlerde farelerde tümörlerin endişe verici bir oranda şiddetli bir şekilde neden olduğu da gösterilmiştir.

Bu dehşet verici keşif nedeniyle, bileşik için yapılan testlerin çoğu derhal kapatıldı, ancak farede Kardiyenin dozunun 500-1000 katından fazla verildiği için kansere neden olan tek keşif gerçekleştiği not edilmelidir. . Bu yüzden tartışma, kullanmanın güvenli olup olmadığı konusunda öfkelenirken, çoğu insan onu kullanmaktan kaçındı. Bununla birlikte, dayanıklılığı artırmak için güçlü kabiliyeti verilen hala popüler bir ek. Ayrıca, kanserin standart bir dozda bile bir risk olup olmadığının görülmesi gereken bir risk olduğu belirtilmelidir.

Kardarinin Fonksiyonları ve Eylemleri:

Cardarine ile özellikle kimyasal etkileşimi açısından, bir PPAR agonistidir. PPAR reseptör sahasındaki reseptör grubu ile çalışır ve PGC-1a enzimi ile etkileşime girer, Gen ifadesini enerji ile ilgili olarak eksprese eden tiroid ve steroid hormonları ile etkileşimin bir sonucu olarak gen ifadesini manipüle etmek için bu varlıklarla etkileşime girer. harcama. Bu nedenle, layman'ın ifadesiyle, vücudun absürd enerji harcaması seviyelerini normal seviyelerin / limitlerin üstüne çıkarmasını sağlar.

Araştırmalar, sıçanlarda yağ asitlerinin metabolizmasını artırabileceğini göstermiştir. Hatta korkunç yeme alışkanlıklarında bile obezite olasılığını azaltabilir ve Tip 2 diyabetin önlenmesine yardımcı olabilir. Aynı zamanda iyi kolesterolü yükseltti ve bir çalışmada maymunların kötü kolesterolünü düşürdü ve bu etkiler egzersizle ya da egzersizsiz olarak gerçekleşti, bu da açıkça potansiyel bir bileşikti.

Kardarinin Etkileri:

En belirgin şekilde, bileşiği kullanırken inanılmaz kardiyo faydaları göreceksiniz. Etkiler hem acemi hem de ileri seviyedeki sporcuyu artıracak, bu yüzden bileşiği alan herkes neredeyse dayanıklılıklarında ve daha uzun ve daha fazla egzersiz yapma becerisinde büyük bir artış görecek. Bu bileşiğin etkileri, o kadar güçlüdür ki, kardiyovasküler kapasitenizi zedelemek için meşhur bir ilaç olan Trenbolone'u alanların bile, Cardarine kullanırken çok büyük fayda sağladıkları, Cardarine'nin bu kötü etkileri tamamen ortadan kaldırabildiği görülüyor.

Caradarine'den toplanan muazzam performans avantajlarının yanı sıra, birçok yaşam tarzı yararına da sahiptir. Çok fazla iş yapmadan vücut yağını parçalayabilmeniz özellikle harika. Yukarıda belirtilen primat çalışmasında toplanan verileri genişleterek, insanlar Cardarine’de de inanılmaz faydalar elde edebilirler. Harika olan şey, zayıflaması ya da diğer zayıflama takviyeleri gibi katabolizmaya neden olmamasıdır. Temel olarak, vücutta belirli metabolik yolların nasıl kullanıldığını yeniden yöneltmek gerçekten iyidir, yani saf enerji alımı için başka herhangi bir şey yerine daha fazla kalori kullanmayı bekleyebilirsiniz. Aynı zamanda muazzam seviyede gelişmiş besin verimliliği gösterir, bu nedenle yediğiniz yiyeceklerden makro ve mikro besinleri aldığınızda, vücudunuz onları kullandığınızdan daha iyi kullanmaya koyar.

Kardarinin Yan Etkileri:

Çoğunlukla, Cardarine ile birlikte gelen yan etkiler, elbette, sözde kanser riskini hesaba katmazsanız, o kadar dikkate değer değildir. Küçük kemirgenlerle yapılan çalışmalarda, Cardarine'in kanser olasılığının artmasına neden olduğu gösterilmiştir. Bununla birlikte, bu çalışmalarda, verilen dozların, ilacı alırken normalde önerilenin delicesinde delicesine yukarıda olduğu belirtilmelidir. Ayrıca, Cardarine kullanımının gerçekten kanserli tümör oluşumu olasılığını azalttığını gösteren başka çelişkili çalışmalar vardı. Sonuç olarak, kanser riski sorusundaki yüzde 100 cevabın ne olduğu konusunda biraz kafa karıştırıcı. Ancak bunun olası bir yan etki olduğu unutulmamalıdır. Bunun dışında, başka olumsuz yan etkisi yoktur. Testosteron veya östrojen dönüşümü yoktur. Her ne olursa olsun hepatoksik değildir, bu nedenle organlarınız iyi durumda olmalıdır. Ayrıca, testosteron üretiminizi hiç etkilemeyecek ve HPTA için engelleyici değildir.

Kardarin Yönetimi ve Kullanım Alanları:

Cardarine kullanırken sözlü olarak almak istersiniz. Birçok araştırma şirketi, Cardarine'i dil altı dozlarında satar; bu nedenle, doz alırken veya yutulduğunda dilinizin altında tutarsınız. En etkili dozlar yaklaşık 8 hafta boyunca 10-15 mg olacaktır. Kardarin'i 12 hafta boyunca ve 10-15mg yerine, doz başına 20mg'ye kadar almanız gerektiğini söyleyen bazı ek raporlar var. Her zaman olduğu gibi, düşük başlayın ve güvenliği en üst düzeyde tutmak için yukarı çıkın.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)