Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

841205-47-8 Farmasötik Hammaddeler Enobosarm Ostarine MK-2866

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

841205-47-8 Farmasötik Hammaddeler Enobosarm Ostarine MK-2866

Çin 841205-47-8 Farmasötik Hammaddeler Enobosarm Ostarine MK-2866 Tedarikçi
841205-47-8 Farmasötik Hammaddeler Enobosarm Ostarine MK-2866 Tedarikçi 841205-47-8 Farmasötik Hammaddeler Enobosarm Ostarine MK-2866 Tedarikçi 841205-47-8 Farmasötik Hammaddeler Enobosarm Ostarine MK-2866 Tedarikçi

Büyük resim :  841205-47-8 Farmasötik Hammaddeler Enobosarm Ostarine MK-2866

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 841205-47-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24hours içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: aylık 100 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: MK-677 CA'LARI: 841205-47-8
Tahlil: 99. %6 Politika: Yeniden gönderim politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Teslimat: 5-7 iş günü
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Açıklama: Sarı tozu

Ostarine Tarihçesi ve Genel Bakış

Enobosarm, Ostabolic veya orijinal araştırma kimyasal ismi MK2866 olan ticari adıyla da bilinen Ostarine, bir anabolik steroid değildir ve bunun yerine SARM'ler (Seçici Androjen Reseptör Modülatörleri) olarak bilinen en yeni deneysel performans arttırıcı formuna aittir. SARM'ler performansın ve fiziğin arttırılmasının yanı sıra tıbbın nispeten yeni bir yönüdür. Diğer tüm SARM'ler gibi, şu anda araştırma amaçlı yeni bir ilaçtır ve henüz gerçek bir ilaç olarak üretilmemiştir ve uygulanmamaktadır. Halen klinik deneylerde yer almaktadır.

Merck & Company, GTX, Inc. tarafından devralınana kadar ilk olarak Ostarine'i geliştirdi. Tıpta kullanım amacı, araştırma ve klinik çalışmaların çoğunun odaklandığı kas kaybı koşulları ve osteoporozun tedavisi içindir. Ayrıca kaşeksi, sarkopeni ve hormon veya Testosteron replasman tedavisi (TRT) gibi diğer koşulları önleme / tedavi etme potansiyeli bakımından araştırılmaktadır.


Ostarine (MK-2866) GTX A.Ş.

SARM ailesindeki diğerleri gibi Ostarine, insan vücudundaki androjen reseptörlerini, kas kazanımı, anti-katabolizma ve güç kazanımları gibi etkileri teşvik edecek şekilde seçici olarak bağlar ve aktive eder. Bunu, negatif yan etkiler gösterme eğiliminde olan prostat, kafa derisi, deri vb. Gibi vücudun diğer bölgelerindeki androjen reseptörlerinden uzak tutar.

Bu, atletik ve vücut geliştirme topluluğunun Ostarine'ye çok fazla ilgi çekmesini sağladı, öyle ki, aslında 2008 Ocak ayındaki Dünya Anti-Doping Ajansı bunu tespit etmek için kan testleri geliştirdi.

Ostarine, şu anda mevcut olan tüm SARM'lerin en anabolik olduğu iddia edilmektedir.

Ostarine (MK-2866) Kimyasal Özellikleri

Kimyasal olarak, diğer tüm SARM'ler gibi, Ostarine de anabolik steroidlerin geleneksel yapısı ile herhangi bir sembtansa sahip değildir. Ostarine'nin kimyasal yapısı GTX, Inc. tarafından tamamen kamuya açıklanmamıştır. Şirket Ostarine'nin kimyasal yapısını gerçekten açıklamamasına rağmen, kimyasal bileşim patentlerin veritabanlarında bulunabilir (örneğin, WIPO'da) ve ayrıca tartışılmıştır. çeşitli birincil çalışma kaynaklarının literatüründe.

Ostarine'nin sık sık yanlışlıkla Andarine'nin kimyasal yapısıyla (S-4 olarak da bilinir) bağlantılı olduğunu not etmek önemlidir. Spesifik olarak, Ostarin bir aril propiyonamid olarak bilinir. Fenil halkaları üzerindeki nitro ve asetamido kısımlarının değiştirilmesi yoluyla Andarinden farklıdır ve bunlar siyano ikameleri ile değiştirilir.

Ostarin Yan Etkileri

Çalışmalar, Ostarine'nin tavsiye edilen dozajlardan daha yüksek oranda kullanılması durumunda, erkek insan vücudundaki endojen doğal Testosteron üretimini baskılayabileceğini göstermiştir. Ostarin 5 haftadan daha uzun süre kullanılırsa, aynı yan etki ortaya çıkabilir. Bu nedenle, gerçekten de HPTA (Hipotalamik Hipofiz Testis Ekseni) için baskılayıcıdır ve bir çeşit döngü sonrası terapi (PCT) protokolü garanti altına alınmıştır.

Ostarine doğası gereği bir anabolik steroid olmadığından, bu bölümde daha önce sözü edilenlerin dışında anabolik steroidlerin klasik yan etkilerinin hiçbirini taşımamaktadır. Ostarin, bilinen herhangi bir östrojenik, androjenik, hepatotoksik veya kardiyovasküler yan etki göstermez.

Diğer tüm SARM'ler gibi Ostarine'nin ilaç ve PED (performans arttırıcı ilaç) olarak geliştirilmelerinde çok yeni ve genç olması nedeniyle, gelecekteki çalışmaların veya bireylerin kullanımının, bilinmeyen yan etkiler.

Ostarin Dozajı ve İdaresi

Çoğu kullanıcı, performans ve fiziki geliştirme amacıyla, elbette, 50mg üst limitler olmak üzere günde 12.5-50mg Ostarin dozu kullanma eğilimindedir. 120 haftalık ağırlıksız antrenman kullanan bir aylık araştırmada, yaşlı bireyler, Ostarine'nin yağsız vücut kütlesinde doza bağlı bir artışa yol açtığı, en büyük doz grubunun (3 mg / gün) ortalama yağsız kütlede artışa yol açtığı ortaya çıktı. 3,1 lbs. Bu bileşiği kullanan vücut geliştiricilerden ve sporculardan gelen diğer fıkra raporları, genellikle günde 25 mg'nin en iyi ve en yaygın dozaj olarak göründüğünü belirtmektedir. Günde 30 + mg bölgesinde daha fazla havalandırma yapmak genellikle sadece yaklaşık 210 litre veya daha ağır olan ve kullanıcılarda HPTA bastırması sergilemeye başlayanlar için önerilir.

Yaralanma, kemik ve eklem iyileşmesi amacıyla, bireyler günde en az 12.5 - 15mg dozajı ile tatmin edici sonuçlar alabilir.

Ostarine'in kadın kullanıcılar için mükemmel olması nedeniyle, kadınlar günde 6 - 12,5 mg aralığında yapabilirler.

Ostarin oral olarak uygulanır ve yaklaşık 24 saatlik bir yarı ömür sergiler ve bu nedenle günde bir ila iki kez kolayca uygulanabilir. Sabahları günlük dozajlarının yarısını, ardından akşamları diğer yarısını yönetmek isteyip istemediği bireye bağlıdır.

Ostarin Çevrimleri

Ostarin döngüleri 5 - 8 hafta aralığında gerçekleştirilir. HPTA'nın bastırılması ve endojen Testosteron üretiminin durdurulması potansiyelini tecrübe etmek isteyenler, Ostarin döngüsünü 5 haftadan daha fazla tutmamakta başarılı olacaktır. 5 haftadan uzun süren döngüler (veya günde 25 - 30mg'nin üzerinde olan dozajlar) döngünün sonundan sonra bir tür PCT protokolü gerektirir.

Bazı kullanıcılar, 16 haftalık döngü Ostarin döngüsünü çalıştıran ve hatta Andarine ve Cardarine gibi diğer SARM'lerle birleştiren / istifleyen bu bileşikle yapılan deneylerde keşfedilmemiş bölgelere girmiştir.

Ostarine ayrıca, anabolik steroid çevrimleri arasında 'köprüleme' olarak bilinenler de dahil olmak üzere diğer kullanım türlerini de buldu. Köprüleme, anabolik steroid çevrimleri arasındaki kas kütlesini korumak için başka bir bileşik kullanma eylemidir. Bu köprüleme bileşikleri, genellikle, katabolizmayı ve kas büyümesini destekleyebilmekte iken, HPTA'ya baskılayıcı olmayan (veya en azından minimum düzeyde baskılayıcı) olan ortak faktöre sahiptir.

Döngü Terapisi Sırasında Ostarin (PCT) ve Ostarin ile Köprü Kurma

SART'lerin PCT sırasında ve bir kullanım felsefesi olarak köprü oluşturucu bir bileşik olarak kullanılması yaygın hale gelmesine rağmen (ve bunu yapmak için mantıklı bir sebep) Ostarine bunun bir istisnasıdır. HPTA'nın baskılanmasının olumsuz yan etkisinden ve böylece endojen doğal Testosteron üretiminin baskılanmasından dolayı Ostarine ile yapılması önerilmez. Bu daha önce belirtilmiş ve çalışmalar, Ostarine kullanımının sonuçlanmasının ardından, testosteronun kan plazması seviyelerinde belirgin bir azalma olduğunu göstermiştir. Ancak, eğer bu ikna etmek istediğiniz bir kursa, o zaman günde 25mg'yi aşmayın. Bu eşiğin üstündeki dozajlar daha belirgin testosteron inhibisyonuna yol açar. Bu nedenle Ostarine'nin kendi başına kullanımı bir PCT protokolü gerektirmelidir ve birçoğu bu konuda ek güvenlik önlemi almak için kısa Ostarine döngülerinden sonra bile bir PCT kullanılmasını tavsiye eder.

Benzer şekilde, anabolik steroidlerin döngüleri arasında Ostarin ile köprü yapılması da, bazı vücut geliştiriciler arasında bir uygulama haline gelmesine rağmen önerilmemektedir. Başlangıçta, atletik ve vücut geliştirme topluluğunun içindeki birçok kişi, Ostarine PED sahnesine ilk geldiğinde bunun iyi bir fikir olduğunu düşündü, ancak çalışmalar ve bireysel deneyimler bunun genellikle çok iyi bir fikir olmadığını belirtti. Ostarin ile düşük dozajlarda köprü oluşturmak mümkün olabilir, ancak HPTA'yı olumsuz yönde etkilemeyen bu amaç için daha uygun olan diğer SARM'lerin olması, aslında HPTA'nın bu amaç için çok hızlı bir şekilde kullanılmasını sağlamıştır.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Andy

Tel: +8613129938679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)