Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroid

250mg / ml 10ml Enjekte Erkek Hormon Testosteron Enanthate CAS 315-37-7

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

250mg / ml 10ml Enjekte Erkek Hormon Testosteron Enanthate CAS 315-37-7

Çin 250mg / ml 10ml Enjekte Erkek Hormon Testosteron Enanthate CAS 315-37-7 Tedarikçi
250mg / ml 10ml Enjekte Erkek Hormon Testosteron Enanthate CAS 315-37-7 Tedarikçi 250mg / ml 10ml Enjekte Erkek Hormon Testosteron Enanthate CAS 315-37-7 Tedarikçi 250mg / ml 10ml Enjekte Erkek Hormon Testosteron Enanthate CAS 315-37-7 Tedarikçi

Büyük resim :  250mg / ml 10ml Enjekte Erkek Hormon Testosteron Enanthate CAS 315-37-7

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 315-37-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10ml
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24hours içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 şişe
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Takma ad: Test E EINECS: 206-253-5
Standart: USP Nakliye: reshipping
Ambalaj: gerektiği gibi whatsapp: 8613264710010
Açıklama: yağ İşlevi: vücut geliştirme

250mg / ml 10ml Enjekte Erkek Hormonu Testosteron Enanthate CAS 315-37-7

Testosteron Enanthate Açıklaması

Testosteron Enanthate Enjeksiyonu, USP, intramüsküler uygulama için birincil endojen androjen testosteronun bir türevi olan USP olan Testosteron Enanthate'i sağlar. Aktif formlarında androjenler 17-beta-hidroksi grubuna sahiptir. 17-beta-hidroksi grubunun esterlenmesi, testosteronun etki süresini arttırır; serbest testosteronun hidrolizi in vivo olarak gerçekleşir . Steril, soluk sarı renksiz her bir mL çözeltisi, koruyucu olarak 5 mg klorobutanol (kloral türev) ile susam yağında 200 mg Testosteron Enanthate, USP sağlar.

Testosteron Enanthate, USP kimyasal olarak androst-4-en-3-on, 17 - [(1-oksoheptil) -oksi] -, (17β) - olarak tanımlanmıştır. Yapısal formül:

Testosteron Enanthate - Klinik Farmakoloji

Endojen androjenler, erkek cinsiyet organlarının normal büyümesinden ve gelişmesinden ve ikincil cinsiyet özelliklerinin korunmasından sorumludur. Bu etkiler, prostat, seminal vezikül, penis ve skrotumun büyümesini ve olgunlaşmasını; sakal, kasık, göğüs ve aksiller saç gibi erkek saç dağılımının gelişimi; larengeal genişleme; vokal akor kalınlaşma; vücut kaslarındaki değişiklikler; ve yağ dağılımı.

Androjenler ayrıca azot, sodyum, potasyum ve fosforun tutulmasına ve idrarda kalsiyum atılımının azalmasına neden olur. Androjenlerin protein anabolizmini arttırdığı ve protein katabolizmasını azalttığı bildirilmiştir. Azot dengesi ancak yeterli miktarda kalori ve protein alımı olduğunda iyileştirilir.

Androjenler, ergenliğin büyümesinden ve epifiz büyüme merkezlerinin birleştirilmesiyle ortaya çıkan doğrusal büyümenin sona ermesinden sorumludur. Çocuklarda, eksojen androjenler doğrusal büyüme oranlarını hızlandırır ancak kemik olgunlaşmasında orantısız bir ilerlemeye neden olabilir. Uzun süre boyunca kullanılması, epifiz büyüme merkezlerinin füzyonuna ve büyüme sürecinin sonlandırılmasına neden olabilir. Androjenlerin, eritropoietik uyarıcı faktör üretimini artırarak kırmızı kan hücrelerinin üretimini uyardığı bildirilmiştir.

Androjenlerin ekzojen uygulaması sırasında, hipofiz luteinize edici hormonun (LH) geri bildirim inhibisyonu yoluyla endojen testosteron salımı inhibe edilir. Büyük dozlarda eksojen androjenlerde, spermatogenez, hipofiz folikülü uyarıcı hormonun (FSH) geri bildirim inhibisyonu yoluyla da baskılanabilir.

Androjenlerin kırık, cerrahi, iyileşme ve fonksiyonel uterin kanamasında etkili olduğuna dair önemli kanıtlar yoktur.

FARMAKOKİNETİK

Testosteron esterleri, serbest testosterondan daha az kutupsaldır. İntramüsküler olarak enjekte edilen yağdaki testosteron esterleri, lipit fazından yavaşça emilir; Böylece Testosteron Enanthate iki ila dört haftalık aralıklarla verilebilir.

Plazmadaki testosteron, belirli bir testosteron-estradiol bağlayıcı globüline yüzde 98 oranında bağlanır ve yaklaşık yüzde iki serbesttir. Genel olarak, plazmadaki bu seks hormonu bağlayıcı globülinin (SHBG) miktarı, serbest ve bağlı formlar arasında testosteron dağılımını belirleyecek ve serbest testosteron konsantrasyonu yarı ömrünü belirleyecektir.

Testosteron dozunun yaklaşık yüzde 90'ı idrarda testosteron ve metabolitlerinin glukuronik ve sülfürik asit konjügatları olarak atılır; bir dozun yaklaşık yüzde altı dışkıda, çoğunlukla konjuge olmayan formda salgılanır. Testosteronun etkisizleştirilmesi öncelikle karaciğerde gerçekleşir. Testosteron, iki farklı yoldan çeşitli 17-keto steroidlere metabolize edilir. Literatürde bildirildiği gibi testosteronun yarı ömründe 10 ila 100 dakika arasında önemli farklılıklar vardır.

Duyarlı dokularda, testosteronun aktivitesi, sitozol reseptör proteinlerine bağlanan dihidrotestosteronun (DHT) azalmasına bağlı gibi görünmektedir. Steroid reseptör kompleksi, transkripsiyon olaylarını ve androjen etkisine bağlı hücresel değişiklikleri başlattığı çekirdeğe taşınır.

Testosteron Enanthate Endikasyonları ve Kullanımı

Erkekler

Testosteron Enanthate Enjeksiyonu, USP, endojen testosteron eksikliği veya yokluğu ile ilişkili durumlarda replasman tedavisi için endikedir.

Birincil hipogonadizm (doğuştan veya kazanılmış) - Kriptorşidizm, bilateral torsiyon, orşit, kaybolan testis sendromu veya orkideektomi nedeniyle testis yetersizliği.

Hipogonadotropik hipogonadizm (doğuştan veya edinilmiş) - Gonadotropin veya luteinize edici hormon ‑ hormonu serbest bırakan (LHRH) eksikliği veya tümörler, travma veya radyasyondan kaynaklanan hipofiz-hipotalamik yaralanma. (Ancak uygun adrenal kortikal ve tiroid hormon replasman tedavisi hala gereklidir ve aslında birincil öneme sahiptir.)

Yukarıdaki koşullar ergenlikten önce meydana gelirse, ergenlik döneminde ikincil cinsel özelliklerin gelişimi için androjen yerine koyma tedavisine ihtiyaç duyulacaktır. Ergenlik sonrası testosteron eksikliği gelişen bu ve diğer erkeklerde cinsel özellikleri korumak için uzun süreli androjen tedavisi gerekecektir.

Yaşa bağlı hipogonadizmi olan erkeklerde Testosteron Enanthate Enjeksiyonu, USP'nin güvenliği ve etkinliği kanıtlanmamıştır.

Gecikmeli ergenlik - Testosteron Enanthate Enjeksiyonu, USP, açıkça gecikmiş ergenlikle, dikkatlice seçilmiş erkeklerde ergenliği uyarmak için kullanılabilir. Bu hastalar genellikle patolojik bir hastalığa ikincil olmayan ailesel bir gecikmiş ergenlik paternine sahiptir; ergenliğin göreceli olarak geç bir tarihte kendiliğinden ortaya çıkması bekleniyor. Konservatif dozlarla yapılan kısa tedavi, bu hastalarda psikolojik desteğe yanıt vermemeleri durumunda zaman zaman haklı görülebilir. Kemik olgunlaşması üzerindeki olası olumsuz etki androjen uygulanmasından önce hasta ve ebeveynleri ile tartışılmalıdır. Tedavinin epifiz merkezleri üzerine etkisini değerlendirmek için her altı ayda bir el ve el bileği kemik yaşını belirleyen bir röntgen çekilmelidir.

Steroid Toz Listesi

Testosteron Tabanı Boldenone Baz MGF
Testosteron Asetat Boldenone Asetat PEG MGF
Testosteron Cypionate denge unsuru oluşturmak CJC-1295
Testosteron Decanoate Boldenone Propiyonat CJC-1295 DAC
Testosteron Enanthate Boldenone Cypionate PT-141
Testosteron İzokaproat Nandrolone Baz Melanotan-1
Testosteron Fenilpropiyonat Nandrolone Decanoate Melanotan-2
Testosteron Propiyonat Nandrolone fenilprop GHRP-2
Testosteron Undecanoate Nandrolone undecylate GHRP-6
Metiltestosterone Nandrolone cypionate Ipamorelin
formestan Nandrolone propiyonat Heksarelin
Oral Turinabol Tibolon Semorelin
Clostebol Asetat Trenbolone Baz Oksitosin
floksimesteron Trenbolone Asetat TB500
Testosteron Sustanon 250 Trenbolone Enanthate HGH 176-191
Mestanolone metiltrienolondan trıptorelin
Stanolone Trenbolone Hexa Tesamorelin
Mesterolone 7-keto DHEA gonadorelin
Metenolon Enanthate DHEA DSIP
Metenolon Asetat Oxymetholone / Anadrol Selank
Methyldrostanolone Oxandrolone / Anavar BPC 157
Drostanolone Propionate Stanozolol / Winstrol Epitalon
Drostanolone Enanthate Methandienone / Dianabol Follistatin 344
Tamoksifen Sitrat Sildenafil sitrat MK-2866
Klomifen sitrat Tadalafil / Cialis Andarine / S4
Toremifen sitrat Vardenafil GW501516
Eksemestan avanafil RAD140
anastrozol dapoksetin SR9009
Letrozol Finasterid YK11
Androstadiendione Yohimbin HCL MK-677
androstenedione Eplerenon LGD4033

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)