Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroid

100mg / ml Bitmiş Yağ CAS 315-37-7 Test Prop Testosteron Propiyonat

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

100mg / ml Bitmiş Yağ CAS 315-37-7 Test Prop Testosteron Propiyonat

Çin 100mg / ml Bitmiş Yağ CAS 315-37-7 Test Prop Testosteron Propiyonat Tedarikçi
100mg / ml Bitmiş Yağ CAS 315-37-7 Test Prop Testosteron Propiyonat Tedarikçi 100mg / ml Bitmiş Yağ CAS 315-37-7 Test Prop Testosteron Propiyonat Tedarikçi 100mg / ml Bitmiş Yağ CAS 315-37-7 Test Prop Testosteron Propiyonat Tedarikçi

Büyük resim :  100mg / ml Bitmiş Yağ CAS 315-37-7 Test Prop Testosteron Propiyonat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 57-85-2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10ml
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizli Paket veya Gerekirse
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Aylık 1000vials
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: yağ Standart: USP
Tahlil: % 99 Min Takma ad: Testosteron-17-propionat
İşlevi: vücut geliştirme Garanti: reshipping
MF: C22H32O3

100mg / ml Bitmiş Yağ CAS 315-37-7 Test Prop Testosteron Propiyonat

Ürün adı Testosteron Propiyonat
CAS NUMARASI 57-85-2
EINECS 200-351-1
Görünüm Beyaz kristal toz
MF C22H32O3
MW 344,49
Saflık % 99 min
Menşei Çin
İhracat pazarı global
sınıf İlaç notu
Tedarik kapasitesi Stoktaki kütle
kullanım Testosteron Propiyonat, testosteron hormonuna bağlı en kısa esterdir, bu nedenle vücudunuz esterden kurtulup ana hormonu vücuda bırakması için en az zaman alır. Her şey testosteron propiyonat ile iyi istiflenir.
Paketleme Gümrükten geçmek için iyi gizlenmiş paket
Ödeme T / T, Western Union, Moneygram ve Bitcoin.
Nakliye EMS, HKEMS, FedEx, DHL, TNT, Aramex, vs
Lider zaman Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde.
Teslimat süresi 3-7 iş günü
% 99 geçiş oranı ve% 100 ücretsiz tekrar gönderme politikası

Testosteron Propiyonat 100mg / ml 150mg / ml 200mg / ml girişleri

100ml için Ortak 100mg / ml Tarif

10 gram Testosteron Propionat tozu (7.5ml)

2ml BA (% 2)

20ml BB (% 20)

70.5ml Yağ

Testosteron Propiyonat (Propionat 100)

100mg / ml @ 500ml

50 gram Testosteron Propiyonat tozu (37.5ml)

12.5ml BA (% 2.5)

100ml BB (% 20)

175ml Yağ

175ml Oleat

100mg / ml @ 100ml

10g tozu

37.5ml EO

37ml GSO

3ml BA (% 3)

15ml BB (% 15)

100ml için Ortak 150mg / ml Tarif

15 gram Testosteron Propiyonat tozu (11.25ml)

2ml BA (% 2)

30ml BB (% 30)

56.75ml Yağ

100ml için Ortak 200mg / ml Tarif

20 gram Testosteron Propiyonat tozu (15ml)

2ml BA (% 2)

20ml BB (% 20)

50.4ml EO

12.6ml Yağ

200 mg / ml için sözde acısız bir tarif

20 gram Testosteron Propiyonat tozu (15ml)

2ml BA (% 2)

20ml BB (% 20)

1,5 ml Guaiacol (% 1,5)

30.75ml Yağ

Testosteron Propiyonat


Testosteron Propiyonat, tek bir ester testosteron bileşiğidir ve her üretilen en önemli testosteron bileşiklerinden birini temsil eder. Sentetik testosteron ilk yaratıldığında, saf halindeydi. Basitçe söylemek gerekirse, bağlanmış ester bulunmadığından, çok sık bir uygulama programı gerektirecek hızlı etkili bir bileşik temin edilir. 1937'de Almanya dışına çıkan ilaç devi, testosteron propiyonatındaki testosteronu Testoviron ticari ismi altında ilk ester bazlı testosteron serbest bırakacaktı. Sonunda Testosteron Enanthate ürününe vereceği aynı ticari isim. Propiyonat esteri hormona bağlayarak, bu hormonun salım süresinin kontrol edilmesini ve stabil kan seviyelerinin korunmasında daha etkili bir yolun sağlanmasını sağlayacaktır. Bu, üretilen ilk sentetik testosteron preparatı olmamasına rağmen, Testosteron Propiyonat, piyasada satılan ilk testosteron ürünü olacaktır. Ayrıca 1960'lı yıllara kadar tıp camiasına ve yeni doğan performans arttırıcı camiasın çoğuna hükmediyordu.

1960'larda Testosteron Propionat, daha büyük ester bazlı Testosteron Cypionate ve Testosteron Enanthate bileşikleri lehine popülerliğini büyük ölçüde kaybeder. Bununla birlikte, günümüzde halen pek çok performans sporcusu tarafından tıbbi olarak kullanılmaktadır. İkinci grupta, başka herhangi bir yerden daha fazlasını bulacaksınız. Pek çok performans arttırıcı sporcu, Propionat formunun, testosteronun hakim büyük ester formlarından daha az su tutmasına neden olacağına inanıyor. Bu nedenle, kesme döngüleri sırasında sıklıkla tercih edilen testosteron şeklidir. Bu ortak inanç olsa da, aynı zamanda bir yanılgıdır. Testosteron formundan bağımsız olarak, hormon ayrılıncaya kadar hormon vücutta aktif hale gelmez ve daha sonra hormon salınır. Orijinal olarak hormona bağlı esterden bağımsız olarak, ester çıkarıldıktan sonra hala vücutta aynı testosteron hormonuna sahip olursunuz. Peki bu efsane nereden geliyor? Sağduyu, bize bir kesim döngüsü çalıştırırken, bireyin, genellikle daha sağlıklı ve daha az karbonhidrat bolluğu olan bir kalori kısıtlı diyet kullanacağını söyler. Sonuç olarak birey daha az su tutacaktır. Öyleyse, çoğu kişinin diyet yaparken genellikle daha az testosteron kullandığı ve toplam dozunuzun sezon dışı bir dozdan daha düşük olduğu durumlarda, su tutulmasını teşvik etmek için daha az aktif hormon bulunur. Sonuçta, Testosteron Propiyonat ile tüm testosteron formlarıyla aynı avantajları alabilirsiniz. Bununla birlikte, Testosteron Propiyonatın bir avantajı, büyük ester bazlarına kıyasla çok sık enjeksiyon protokolü nedeniyle hormonun kararlı ve tepe kan seviyelerini korumanın daha kolay olabileceğidir.

Performans artırmanın dışında, Testosteron Propionat, birçok terapötik kullanım alanı buldu. Bununla birlikte, tüm testosteron formları gibi, düşük testosteron gibi erkek androjen eksikliğinin tedavisi her zaman en yaygın kullanım noktası olmuştur. Bununla birlikte, Testosteron Propionat, menopoz sorunları, kronik kistik mastit, aşırı laktasyon ve endometriozun tedavisinde yıllar içinde ilginç kullanımın başka noktaları da bulmuştur. Bu, kadın tıbbi tedavisi için en yaygın kullanılan testosteron olan makul bir süredir, ancak kadın hastalarda ABD FDA onayından büyük ölçüde kaldırılmıştır. ABD'de hala erkeklerin kullanımı için onaylanmıştır ancak dünyanın diğer bölgelerinde tıbbi çevrelerde daha yaygın olarak bulunacaktır. Bununla birlikte, Cypionate ve Enanthate dünya çapında baskın formlar olmaya devam etmekte ve Propionate'i öncelikle performans çevrelerinde kullanmaya bırakmaktadır.

Testosteron Propiyonat Fonksiyonları ve Özellikleri:

Testosteron Propiyonat, saf bir testosteron hormonudur. Sentetik olmasına rağmen doğal olarak üretilen birincil erkek androjen testosteronunun mükemmel bir kopyasıdır. Tasarım olarak hormon, hormonun salım süresinin kontrol edilmesini sağlayan küçük / kısa bir ester olan Propionat (propiyonik asit) estere bağlanır. Bir ester olmadan, hormon uygulamadan sonra hızla dağılır ve dağılır. Esterin bağlanması, bu kontrollü bir salımı arttırır ve bireye hormonu daha az enjekte etmesini sağlar. Testosteron Propiyonat enjekte edildikten sonra, ester yavaş yavaş hormondan ayrılmaya başlar. Ester ayrıldığı için testosteron hormonu kana karışmaya başlar. Testosteron Propiyonatın yarı ömrü yaklaşık iki gündür, bu da esansiyel olarak 24 saatten biraz daha az bir yarı ömür taşıyan ester içermeyen testosterondan daha uzundur.

Saf bir testosteron olarak Testosteron Propiyonat 100'lük bir anabolik derecesi ve 100'lük bir androjenik derecesi taşır. Testosteron hormonunun kendisi, tüm anabolik ve androjenik derecelendirmelerin, tüm anabolik steroidlerde ölçüldüğü temeli temsil eder. Daha da önemlisi, bu yapısal puanları taşırken çeviri puanları mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Testosteron Propiyonat, kayda değer miktarda anabolik ve androjenik aktivite verecektir. Bu, tüm steroidlerin çeviri kapasitesindeki yapısal derecelerine uymadığından önemlidir.

Doğada sentetik olmasına rağmen, Testosteron Propiyonat, düşük testosteron tedavisi için etkili bir hormondur. Testosteron, erkekler ve kadınlar tarafından üretilen, fiziksel, zihinsel ve cinsel refahımızı etkileyen temel bir hormondur. Her iki cinsiyet için de üretilip elzem olsa da, erkekler kadınların yaklaşık on katına ihtiyaç duyar. ABD'de testosteronun düşük olması ve 20 milyondan fazla erkeğin bir tür androjen eksikliğinden muzdarip olması durumunda, Testosteron Propionat sorunu çözecektir. Bununla birlikte, etkili olsa da, testosterondur, sık enjeksiyon yapılmasını gerektireceği için tercih edilen bir tedavi şekli değildir. Testosteron Cypionate ve Testosteron Enanthate, tedavi planlarında baskın form olarak kalır. Ancak, eğer acı çekiyorsanız ve Testosteron Propiyonat mevcutsa uygun bir seçenektir.

COA:

Ürün adı

Testosteron Propiyonat

Görünüm

Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

Çözünürlük

Pratik olarak suda çözünmez, aseton içinde serbestçe çözünür ve alkolde, yağ yağlarında çözünür.

Kimlik

İR

Pozitif

Tahlil (kuru bsis üzerinde)

97.0 ~ 103.0%

98.25%

Belirli Rotasyon

+ 84 ° + 90 °

+ 86.5 °

Kurutma kaybı

% 0.5 maksimum

% 0.25

İlgili Maddeler

Herhangi bir kirlilik: maksimum% 0.5

Toplam: En fazla% 1,0

İhmal sınırı:% 0,05

<% 0.5

<% 1.0

<% 0.05

HPLC:

Vücut Geliştirme Testosteron Steroid Hormonu Testosteron Propiyonat 57-85-2 Testi P

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)