Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroid

250mg / ml Enjekte Edilen Testosteron Anabolik Steroid Testosteron Cypionate

Sertifika
iyi kalite Kas büyüme hormonu satış için
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

250mg / ml Enjekte Edilen Testosteron Anabolik Steroid Testosteron Cypionate

Çin 250mg / ml Enjekte Edilen Testosteron Anabolik Steroid Testosteron Cypionate Tedarikçi
250mg / ml Enjekte Edilen Testosteron Anabolik Steroid Testosteron Cypionate Tedarikçi 250mg / ml Enjekte Edilen Testosteron Anabolik Steroid Testosteron Cypionate Tedarikçi

Büyük resim :  250mg / ml Enjekte Edilen Testosteron Anabolik Steroid Testosteron Cypionate

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 65-06-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10ml
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 şişeler
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Takma ad: Dihydroboldenone Hisse senedi: yeterli
Görünüm: yağ Nakliye: Yeniden gönderim politikası
Ambalaj: 10 ml / şişe Teslimat: 5-7 iş günü
Sevkiyat yöntemi: Fedex UPS, EMS, DHL, TNT, HKEMS, EUB İşlevi: vücut geliştirme

250mg / ml Enjekte Edilen Testosteron Anabolik Steroid Testosteron Cypionate

Hızlı Detay:

Ürün adı Testosteron Cypionate
Diğer adı test cyp; depo-testsoterone
CAS sicil numarası 58-20-8
EINECS 200-368-4
Moleküler formül C27H40O3
Moleküler ağırlık 412,6
Moleküler yapı Güvenli Sağlıklı 58-20-8 Kas Kazanç Karşıtı Östrojen Steroidleri Testosteron Cypionate / Test Cyp 100mg / ml Vücut Geliştirme İçin
Erime noktası 98,5-104 ° C
Spesifik optik rotasyon + 85 C - + 92 °
tahlil % 98

Testosteron Cypionate Açıklama

İntramüsküler enjeksiyon için Testosteron Cypionate Injection, USP, androjenik hormon testosteronunun yağda çözünebilen 17 (beta) - siklopentilpropiyonat esteri olan Testosteron Cypionate içerir.

Testosteron Cypionate beyaz veya kremsi beyaz bir kristal tozdur, kokusuzdur veya havada neredeyse kararsızdır. Suda çözünmez, alkol, kloroform, dioksan, eterde serbestçe çözünür ve bitkisel yağlarda çözünür.

Testosteron Cypionate'in kimyasal adı androst-4-en-3-on, 17- (3-siklopentil-1-oksopropoksi) -, (17β) -. Moleküler formülü C27H40O3 ve moleküler ağırlığı 412.61'dir.

Yapısal formül aşağıda gösterilmiştir:

Testosteron Cypionate Enjeksiyonu, USP 200 mg / mL Testosteron Cypionate olarak mevcuttur. Solüsyonun her mL'si 200 mg Testosteron Cypionate; Benzil Benzoat, 0.2 mL; Pamuk Yağı, 560 mg; Benzil Alkol (koruyucu olarak), 9.45 mg.

Testosteron Cypionate - Klinik Farmakoloji

Endojen androjenler, erkek cinsiyet organlarının normal büyümesinden ve gelişmesinden ve ikincil cinsiyet özelliklerinin korunmasından sorumludur. Bu etkiler, prostat, seminal veziküllerin, penis ve skrotumun büyümesini ve olgunlaşmasını; sakal, kasık, göğüs ve aksiller saç gibi erkek saç dağılımının gelişimi; laringeal genişleme, vokal kord kalınlaşması ve vücut kas ve yağ dağılımında değişiklikler. Bu sınıftaki ilaçlar ayrıca azot, sodyum, potasyum ve fosforun tutulmasına ve idrarda kalsiyum atılımının azalmasına neden olur. Androjenlerin protein anabolizmini arttırdığı ve protein katabolizmasını azalttığı bildirilmiştir. Azot dengesi ancak yeterli miktarda kalori ve protein alımı olduğunda iyileştirilir.

Androjenler, ergenliğin büyümesinden ve epifiz büyüme merkezlerinin füzyonu ile ortaya çıkan doğrusal büyümenin sona ermesinden sorumludur. Çocuklarda, eksojen androjenler doğrusal büyüme oranlarını hızlandırır, ancak kemik olgunlaşmasında orantısız ilerlemeye neden olabilir. Uzun süre boyunca kullanılması, epifiz büyüme merkezlerinin füzyonuna ve büyüme sürecinin sonlandırılmasına neden olabilir. Androjenlerin, eritropoietik stimülasyon faktörü üretimini artırarak kırmızı kan hücrelerinin üretimini uyardığı bildirilmiştir.

Androjenlerin ekzojen uygulaması sırasında, hipofiz luteinize edici hormonun (LH) geri bildirim inhibisyonu yoluyla endojen testosteron salımı inhibe edilir. Büyük dozlarda eksojen androjenlerde, spermatogenez, hipofiz folikülü uyarıcı hormonun (FSH) geri bildirim inhibisyonu yoluyla da baskılanabilir.

Androjenlerin kırık, cerrahi, iyileşme ve fonksiyonel uterin kanamasında etkili olduğuna dair önemli kanıtlar yoktur.

Farmakokinetik

Testosteron esterleri, serbest testosterondan daha az kutupsaldır. İntramüsküler olarak enjekte edilen yağdaki testosteron esterleri, lipit fazından yavaşça emilir; Böylece, Testosteron Cypionate iki ila dört haftalık aralıklarla verilebilir.

Plazmadaki testosteron, belirli bir testosteron-estradiol bağlayıcı globüline yüzde 98 oranında bağlanır ve yaklaşık yüzde 2'si serbesttir. Genel olarak, plazmadaki bu seks hormonu bağlayıcı globülinin miktarı, testosteronun serbest ve bağlı formlar arasındaki dağılımını belirleyecek ve serbest testosteron konsantrasyonu yarı ömrünü belirleyecektir.

Testosteron dozunun yaklaşık yüzde 90'ı idrarda testosteron ve metabolitlerinin glukuronik ve sülfürik asit konjügatları olarak atılır; bir dozun yaklaşık yüzde 6'sı dışkıda, çoğunlukla konjuge olmayan formda atılır. Testosteronun etkisizleştirilmesi öncelikle karaciğerde gerçekleşir. Testosteron, iki farklı yoldan çeşitli 17-keto steroidlere metabolize edilir.

İntramüsküler olarak enjekte edildiğinde Testosteron Cypionate'in yarı ömrü yaklaşık sekiz gündür.

Birçok dokuda testosteronun aktivitesi, sitozol reseptör proteinlerine bağlanan dihidrotestosteronun azalmasına bağlı gibi görünmektedir. Steroid reseptör kompleksi, transkripsiyon olaylarını ve androjen etkisine bağlı hücresel değişiklikleri başlattığı çekirdeğe taşınır.

Testosteron Cypionate Endikasyonları ve Kullanımı

Testosteron Cypionate enjeksiyonu, erkeklerde eksiklik veya endojen testosteron yokluğu semptomlarıyla ilişkili durumlarda replasman tedavisi için endikedir.

1. Primer hipogonadizm (konjenital veya kazanılmış) - kriptorşidizme, bilateral torsiyon, orşit, testis sendromu kaybedilmesine bağlı testüler başarısızlık; veya orkideektomi.

2. Hipogonadotropik hipogonadizm (doğuştan veya edinilmiş) -gonadotropin veya LHRH eksikliği veya tümörler, travma veya radyasyondan kaynaklanan hipofiz-hipotalamik yaralanma.

“Yaşa bağlı hipogonadizm” (ayrıca “geç başlangıçlı hipogonadizm” olarak da adlandırılır) bulunan erkeklerde Testosteron Cypionate enjeksiyonunun güvenliği ve etkinliği henüz belirlenmemiştir.

COA:

Ürün adı Testosteron Cypionate
Görünüm Beyaz kristal toz
tahlil % 98.3
Erime noktası 98-104 ° C 98,5-103 ° C
Belirli Rotasyon + 85 ° ~ + 92 ° + 89.6 °
Kurutma kaybı ≤0.50% % 0.23
Ateşleme üzerinde kalıntı ≤0.20% Geçiş
Artık Çözücüler Benzen: 2PPm max <2 ppm
Etil Asetat: 5000PPm maks <5000 ppm
Piridin: 200PPm maks <200 ppm
Parçacık boyutu Yaklaşık: 100mesh uygundur

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)