Ana sayfa

Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Çin Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Sertifikalar
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

1 2 3
Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd.
Fabrika Fabrika Şirket
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MKing
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
Contact: Mking@mkingbio.com
Hubei Mking Biotech Co, Ltd ince kimyasalların bir üst tedarikçisi konumundadır. Başlıca ürünlerimiz İnsan Büyüme Hormon Steroid , Kas Büyüme Hormonu , Peptitler Steroidler , Lokal anestezi, erkek ve kadın seks hormonu, steroid tozlar ve bitmiş yağ veya tabletler içerir.

Şirketin GMP standart fabrikası var. Odak Ar-Ge'de. Büyük fonlar ve beyinler her yıl Ar-Ge departmanına yatırılmaktadır. Ar-Ge departmanı çalışanların% 30'una hükmetmektedir. HPLC, GC ve spektrofotometre gibi gelişmiş tesisler ve cihazlar ile ürün kalitesi verimli ve hassas bir şekilde kontrol edilebilir. Bitki ISO9001 kimlik doğrulamasını geçti. Biz ince kimyasallar, tatlar, gıda katkı maddeleri, biyokimyasal, ilaç ve ara steroid tozu, ihracatçısı ve ithalatçısı olarak nitelikli bulunmaktadır. Ürünlerimiz dünyaca satıldı. Kazanmak için kazanmak için adanmış, binlerce üretici ve ticaret şirketi ile işbirliği yaptık.

Sahada bu kadar çok deneyime sahip olan şirket, özellikle steroid hormonları ve arttırıcıları için, ilaç ve kimyasalların üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Yıllar geçtikçe, güvenli ve verimli taşımacılıkta büyük çabalar sarf edildi ve şimdi firmada işinde mükemmel bir risk kontrol mekanizması var. Bütünlük yaratıcılığı ve karşılıklı yarar sürekli takiptir. Temas ve işbirliği için sıcak karşıladı.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Andy

Tel: +86-13264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)