Ana sayfa

Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Sertifikalar
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi
1 2 3
Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

 • Üretim hattı
  Şirket bağlı fabrika üretim ekipmanları ve tesisleri, mükemmel kalite güvence ve kontrol sistemi, etkili ürün analizi ve izleme yapmak için Yüksek Basınçlı Sıvı Kromatografisi / Gaz Kromatografisi / UV Spektrofotometre tüm seti gelişmiş üretim vardır. Fabrikamız ISO9001 kalite sistemi belgelendirme ve uluslararası KOSHER belgelendirme geçti .

  Biz steroid tozlar, enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH, Sarms, Lokal anestezikler, API, İlaç ara ürünleri, Kimyasal hammadde vb üretiminde uzmanlaşmış, 10'dan fazla üretim hatları var.

 • OEM / ODM
  GMP standardına göre, kalitemizi garantilemek için eksiksiz bir KG & QC sistemi kurmak için büyük para yatırdık. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip HPLC, GC ve UV spektrofotometrelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, denetlenen bir tedarikçi olarak SGS standartlarına ulaştık.

  Şirketimizin işi dürüstlük, güven, sürdürülebilirlik üzerine kuruludur. Böylece, tüm dünyadaki ürünümüzü ihraç edebilir ve müşterilerimiz tarafından yüksek övgü kazanabiliriz. Pazarını daha da geliştirmek için, dünya çapında fabrikada ve ticaret şirketi ile işbirliği içinde olmak için müreffeh bir gelecek yapmak için istekliyiz.

  Bize hoşgeldiniz ve fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge ekibi, Araştırma Laboratuvarı, Pilot Tesis ve Kalite Araştırma alanlarında uzmanlaşan üç bölümden oluşmaktadır. Belirli çalışmalar / projeler için genellikle en alakalı yerel Üniversiteler ile işbirliği yaparız.

  Araştırma Laboratuarları ve Pilot Tesislerinden iyi bilinen Araştırma Organizasyonları. İşlemciler, süreç transferi sırasında aktif ve yakın işbirliği yapacaklardır. Kafen Biotech, sürekli bir API akışı oluşturmak için derin bir yatırım olan araştırma ve geliştirmede 450 teknik kişiye sahiptir.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Andy

Tel: +86-13264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)