Ana sayfa Ürünlerİnsan büyüme hormonu Steroid

Anti Karşılama Kodu ile 100iu Orijinal HGH İnsan Büyüme Hormonu Angtropin

Çin Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Sertifikalar
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Anti Karşılama Kodu ile 100iu Orijinal HGH İnsan Büyüme Hormonu Angtropin

100iu Original HGH Human Growth Hormone Angtropin with Anti Counterfit Code
100iu Original HGH Human Growth Hormone Angtropin with Anti Counterfit Code 100iu Original HGH Human Growth Hormone Angtropin with Anti Counterfit Code 100iu Original HGH Human Growth Hormone Angtropin with Anti Counterfit Code

Büyük resim :  Anti Karşılama Kodu ile 100iu Orijinal HGH İnsan Büyüme Hormonu Angtropin

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 148031-34-9
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1KIT
Fiyat: USD40/KIT
Ambalaj bilgileri: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 800KITS / AY
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: Angtropin Takma ad: HGH
Belirtimi: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit Politika: Yeniden yükleme politikası
Açıklama: Beyaz Lyophilized toz İşlevi: kas kazanıyor
whatsapp: 8613264710010
Vurgulamak:

insan büyüme hormonu tozu

,

yasal insan büyüme hormonu

Angtropin [rDNA orijinli], bu hormonun daha yüksek seviyelerini gerektirebilecek veya gerektirmeyen insanlar için doğal büyüme insan büyüme hormonu sağlamanın bir yoludur. Angtropin, hipofiz bezinin ürettiği doğal büyüme hormonu ile aynıdır, çünkü 191 amino asit sekansı yapan salgılama teknolojisi ile üretilir. Angtropoin, en yüksek dereceli bir enjekte edilebilir insan büyüme hormonudur. Doğal olarak hipofiz tarafından üretilen HGH, insan vücudundaki birçok fonksiyondan sorumludur. HGH, yağ oluşumunu hızlandırırken kas gelişimini destekler, uygun vücut kompozisyonunu destekler. Ayrıca kolesterolü ve refah duygularını azaltmaya yardımcı olur. GH eksikliği olan kişiler genellikle zayıf kemiklere, azalmış kas gücüne, artmış vücut yağına, daha yüksek kolesterollere sahiptir ve depresyondan muzdarip olabilirler.


Angtropin bu gibi durumlarda yardımcı olabilir. Angtropin çeşitli tedaviler için kullanılabilir. Çocuklarda ve yetişkinlerde doğal büyüme hormonu eksikliği vakalarında kullanılabilir. Normal büyüme hormonu seviyelerinin üretildiği ancak normal seviyelerin üzerinde olduğu durumlarda da kullanılabilir. Çocuklarda doğal büyüme hormonu üretilmediğinde kullanılabilir, bu nedenle çocuklarda büyümeyi arttırmak için bir yardım olarak Angtropin verilebilir, bu nedenle boy problemleri oluşabilir. Yetişkinlerde doğal büyüme hormonunun reddettiği durumlarda kullanılabilir. Kas kütlesini arttırabilir, vücut yağını azaltabilir ve cildi elastik olarak iyileştirebilir ve kırışıklıkları azaltabilir. Angtropin'in kullanılabileceği diğer tedaviler Turner sendromu, organ nakli, yanıklar ve travmadır. Dikkat: Bu, Angtropin'in tek resmi dağıtıcısıdır. Ayrıca HGHPower Angtropin distribütörü yetkili değildir ve sahte ürünler satmaktadır. Endikasyonları Angtropin çeşitli tedaviler için kullanılabilir. Çocuklarda ve yetişkinlerde doğal büyüme hormonu eksikliği vakalarında kullanılabilir. Normal büyüme hormonu seviyelerinin üretildiği ancak normal seviyelerin üzerinde olduğu durumlarda da kullanılabilir. Çocuklarda doğal büyüme hormonu üretilmediğinde kullanılabilir, bu nedenle çocuklarda büyümeyi arttıracak bir yardım olarak Angtorpin verilebilir. Yetişkinlerde doğal büyüme hormonunun reddettiği durumlarda kullanılabilir. Kas kütlesini arttırabilir, vücut yağını azaltabilir ve cildi elastik olarak iyileştirebilir ve kırışıklıkları azaltabilir. Angtropin'in kullanılabileceği diğer tedaviler Turner sendromu, organ transplantasyonu, yanıklar ve travmalardır.

Görünüm


- Her flakon beyaz toz şeklinde 10iu Angtropin içerir. Güç caked veya küçük parçacıklar halinde görünebilir, bu büyüme hormonu için normaldir.

Dozaj
- Kullanılmakta olan tedaviye dayanmaktadır. Günlük dozaj, vücut ağırlığının kilogramı başına 0.005 mg arasında, vücut ağırlığının kilogramı başına 0.06 mg arasında değişir. Daha düşük doz ile başlanması ve yavaş yavaş gerekli hedef doza kadar artırılması önerilir. Lütfen doktorunuzun dozu aşmaması için size ne söylediğine göre hareket edin.


İlaç Reaksiyonu ve Diğer Tedaviler


İlaç etkileşimleri yan etkilere yol açabilir veya ilaç gücünü azaltabilir veya artırabilir. Aldığınız diğer ilaçların bu ilacın eylemine müdahale etmediğini doktorunuza danışın. Kullanmadan önce diğer koşulların tedavisi tartışılmalıdır
Angtropin.

Önlem


- Dozların kaydını tut. Eğer diyabetik iseniz veya insülin kullanıyorsanız veya başka bir diyabetik, şeker düşürücü ilaç kullanıyorsanız, kan şekerini yakından izlemeniz gerekir çünkü büyüme hormonu vücudunuzun insüline verdiği cevabı değiştirebilir.

Depolama


- 2-8C'de kal. Donma. Angtropin çok kararlı ve normal oda sıcaklığında bir ay kalabilir. Ancak, mümkün olduğunda buzdolabında ve daima doğrudan ışıktan uzak tutulması tavsiye edilir. Seyreltildikten sonra soğutulmalıdır. Steril su durumunda 72 saat içinde kullanılmalıdır. Bakteriyostatik su ile seyreltilirseniz, 10 gün veya daha sonra bile kullanabilirsiniz.


Çocuklarda ve yetişkinlerde doğal büyüme hormonu eksikliği vakalarında kullanılabilir. Normal büyüme hormonu seviyelerinin üretildiği ancak normal seviyelerin üzerinde olduğu durumlarda da kullanılabilir. Çocuklarda doğal büyüme hormonu üretilmediğinde kullanılabilir, bu nedenle çocuklarda büyümeyi arttırmak için bir yardım olarak Angtropin verilebilir, bu nedenle boy problemleri oluşabilir. Yetişkinlerde doğal büyüme hormonunun reddettiği durumlarda kullanılabilir. Kas kütlesini arttırabilir, vücut yağını azaltabilir ve cildi elastik olarak iyileştirebilir ve kırışıklıkları azaltabilir. Angtropin'in kullanılabileceği diğer tedaviler Turner sendromu, organ transplantasyonu, yanıklar ve travmadır.

Senin için ne yapabiliriz?

Yüksek kaliteli ürün Tüm ürünlerimiz kendimiz üretilmektedir, yüksek kalite garanti edilebilir.
Gizli paketleme yöntemleri Güvenliğiniz ve teslimatınız için tüm ürünler şüpheleri önlemek için gizli bir şekilde paketlenecek, pakette steroid adıyla ilgili herhangi bir isim görünmeyecektir.
99.99% gümrükleme oranı Dünyanın her yerine nakliye parselinde zengin deneyime sahibiz. Bazı özel ülkeler için özel kanalımız var.
Enjeksiyonluk steroid Sıvı pudrasına yemek tozu sunuyoruz. Sıvıyı özel şişelerde gönderiyoruz.
Etiket ve şişeler özelleştir Kendi markanızı yaratmanız için etiket ve flakonlar özelleştirebiliriz.
Sadık hizmet Tüm müşterilere satış sonrası hizmet ile en iyi hizmeti.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)