Ana sayfa ÜrünlerKas büyüme hormonu

CAS 360-70-3 DECA Enjekte Edilebilir Kas Büyüme Hormonu Nandrolone Decanoate

Sertifika
Çin Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Sertifikalar
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

CAS 360-70-3 DECA Enjekte Edilebilir Kas Büyüme Hormonu Nandrolone Decanoate

CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate
CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate

Büyük resim :  CAS 360-70-3 DECA Enjekte Edilebilir Kas Büyüme Hormonu Nandrolone Decanoate

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 360-70-3
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24hours içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: aylık 100 kg
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Nandrolone Decanoate CA'LARI: 360-70-3
Standart: USP Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Tahlil: 99. %6
Vurgulamak:

kitle bina steroidler

,

güvenli kas bina steroidler

CAS 360-70-3 DECA Enjekte Edilebilir Kas Büyüme Hormonu Nandrolone Decanoate

Nandrolone Decanoate

Deca Durabolin, steroidal hormon Nandrolon'dan oluşan ve büyük Decanoate estere bağlı son derece popüler bir anabolik steroiddir. Nandrolone hormonu ilk olarak 1960 yılında ortaya çıktı ve 1962 yılında Organon tarafından Deca Durabolin ticari adıyla ticari kullanıma yönelik olarak geliştirildi. O zamandan beri çok sayıda Nandrolone Decanoate versiyonu piyasaya çıktı, ancak Deca Durabolin en çok tanınan isim olmaya devam ediyor. Bu, şimdiye kadar yaratılmış olan ve Nandrolone Phenylpropionate olan Organon Duraboline ait olan ilk Nandrolone bileşimi değildi. Phenylpropionate sürümü, daha az aktif bir süre ile çok daha hızlı hareket eder ve Phenylpropionate formları popüler iken, Deca Durabolin Nandrolone pazarında büyük ölçüde hakim olmuştur.

Deca Durabolin, performans arttırıcı sporcular arasında en sık kullanılan anabolik steroidlerden biridir. Müthiş bir sezon dışı kütle steroidi olarak bilinir, ama aynı zamanda birçok atletik çevrede de terapötik faydaları için bir favori. Muazzam terapötik faydaları nedeniyle, Nandrolone hormonu, tıbbi uygulamada en yararlı anabolik steroidlerden biridir. Ancak, yıllardır anabolik steroid tartışması nedeniyle ABD'de uzun yıllar kullanım oldukça sınırlı kalmıştır. ABD dışında Deca Durabolin, bir dizi alanı kapsayabilen terapötik tedavi planlarında biraz daha popüler olmaya devam ediyor.

Nandrolone için Endikasyonları ve Kullanımı

Nandrolone dekanoat, böbrek yetmezliği anemisinin yönetimi için endikedir ve hemoglobin ve kırmızı hücre kitlesini arttırdığı gösterilmiştir. Cerrahi olarak uyarılan anefrik hastaların daha az duyarlı oldukları bildirilmiştir.

Nandrolone Dozu ve Yönetimi

Nandrolone dekanoat enjeksiyonu, sadece derin kas içine enjeksiyon için, tercihen gluteal kas içine tasarlanmıştır. Doz, terapötik tepkiye ve risk / fayda oranına yönelik düşünceye dayanmalıdır. Tedavinin süresi, durumun tepkisine ve olumsuz reaksiyonların görünümüne bağlı olacaktır. Mümkünse, tedavi aralıklı olmalıdır. Nandrolone dekanoat, yardımcı tedavi olarak kabul edilmeli ve maksimum terapötik etki elde etmek için yeterli miktarlarda besin tüketilmelidir. Örneğin, refrakter aneminin tedavisinde kullanıldığında, maksimum yanıt için yeterli demir alımı gerekir.

Nandrolone Decanoate, androjenik, anabolik ve eritropoietin uyarıcı etkileri olan testosteronun anabolik steroid analogu olan nandrolone'un dekanoat tuz formudur. Nandrolone hücrenin içine girer ve prostat, seminal veziküller, skrotum, penis, larinks, kıl folikülleri, kas ve kemik de dahil olmak üzere duyarlı dokuda spesifik nükleer androjen reseptörlerini bağlar ve aktive eder. Elde edilen aktif hormon reseptör kompleksi, nükleusa translokasyon yapar ve hedeflenen genlerin promoter bölgesinde androjen tepki elementlerine (ARE) bağlanır, burada kompleks, erkek cinsiyet özelliklerini korumak için gerekli olan gen ekspresyonunu teşvik eder. Testosteronun negatif geri bildirim mekanizmasını taklit eden nandrolone dekanoat ayrıca luteinize edici hormonun (LH) salgılanmasını da baskılamaktadır. Ayrıca, bu ajan ayrıca eritropoetik uyarıcı faktörlerin üretimini artırarak eritropoietin üretimini uyarır.

Nandrolone dekanoat, sadece bu ilacı kullanan veya alan kişilerde bulunur. Androjenik ve anabolik özelliklere sahip bir C18 steroididir. Genel olarak estradiolun alkil eterlerinden, testosteronu andırmak için 19 pozisyonunda daha az bir karbon elde edilir. ABD'de bir zamanlama III ilaç Nandrolone bir androjen reseptör agonistidir. İlacın çekirdeğe girmesine ve doğrudan kromozomal DNA'nın spesifik nükleotid sekanslarına bağlanmasına izin veren reseptör komplekslerine bağlanan ilaç. Bağlanma bölgelerine hormon tepki elemanları (HRE'ler) denir ve bazı genlerin transkripsiyonel aktivitesini etkiler ve androjen etkilerini üretir.

COA

TEST ÖĞELERİ ŞARTNAME SONUÇLAR
Açıklama Beyaz Veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz Beyaz toz
Kimlik Kızılötesi emilim Pozitif
tahlil 97.0 ~ 103.0% % 99.2
Erime noktası 33 ~ 37 ° 34.5 ~ 36.5ºC
Kurutma kaybı % 0.5 maksimum % 0.30
Özel rotasyon + 32 ° ~ + 36 ° (C = 1 dioksan içinde) + 33.5 °
Organik Uçucu Safsızlıklar 2500PPm maks <1000ppm'den
Artık Solventler Gereksinimlerini karşılayın (USP29) dogruluyor
Kromatografik saflık kirlilik toplamı:% 3,0 maks <% 3.0
Sonuç Şartname USP32 standardı ile uyumlu
HPLC:

Vücut Geliştirme için Yüksek Kaliteli Deca Durabolin / Nandrolone Decanoate

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)