Ana sayfa ÜrünlerKas büyüme hormonu

Kas Büyüme Hormonu Trenbolone Asetat Tren Bir Ham Toz 10161-34-9

Sertifika
Çin Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Sertifikalar
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Kas Büyüme Hormonu Trenbolone Asetat Tren Bir Ham Toz 10161-34-9

Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9
Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9 Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9 Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9 Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9

Büyük resim :  Kas Büyüme Hormonu Trenbolone Asetat Tren Bir Ham Toz 10161-34-9

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 10161-34-9
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Sarı tozu Takma ad: Tren Ace
Standart: USP Türü: Ham hormon tozlar
İşlevi: kas büyümesi Tahlil: %98 +
Nakliye süresi: 5-7 İş Günü, Güvenli ve Hızlı Söz vermek: Yeniden yükleme politikası
Vurgulamak:

Kas geliştirme steroidler

,

kas büyüme steroidler

Kas Büyüme Hormonu Trenbolone Asetat Tren Bir Ham Toz 10161-34-9

Trenbolone Temel Bilgi.

CAS NO .: 10161-34-9
EINECS: 233-432-5
Tahlil: 97.0 ~% 101.0
Moleküler Formül: C20H24O3
Molekül Ağırlığı: 312.4
Kuruma kaybı: ≤0,5%
Yok olma: ≤1.0
Optik Dönüş: + 39 ° + + 43 °
Kontak Kalıntısı: ≤% 0,1
Ambalaj: 1 kg / kalay
Görünüm: Açık sarı kristal toz için beyaz
Kullanımı: farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. Bir erkek hormonu ve anabolik hormonlar olarak.

Trenbolon-Asetatın Faydaları

Trenbolone-Asetat'ın yararları büyük ölçüde tek kelimeyle özetlenebilir: “her şey”, bununla birlikte, anabolik steroid kullanımından daha önce arzuladığınız her faydası ile birlikte gelen bir steroiddir. Trenbolone'un tüm avantajlarını bu kadar güçlü ve çok yönlü bir şekilde sağlayabilecek hiçbir hormon yoktur ve testosteronla birlikte kullanıldığında eşit güç yığını yoktur.

Peki tam olarak ne bekleyebilirsiniz? Trenbolone-Asetat ile takviye eden bireyler hem güç hem de boyutta büyük kazançlar bekleyebilirler ve bu steroidler yağsız kas dokusuna dönüşecekleri tüm kilo alımlarında aromatize olmazlar. Ayrıca, kazançlar böyle saf bir forma sahip oldukları için, bu özelliğe sahip olmayan pek çok başka steroid ile karşılaştırıldığında, böyle bir kuvvete kadar kullanılmadıkça, bunların kullanımı daha kolay olacaktır. Bu, şişkinlik evrelerinde kullanılan yaygın anabolik steroidlerden birisidir ya da vücut geliştirmede mevsim dışı olarak bilinen bir durumdur ve bu süre boyunca mükemmel bir steroiddir, ancak popüler bir büyüme anabolik androjenik steroid iken belki de belki de en popüler olan aşamayı yaslıyor.

Diyet yaptığımız zaman sadece vücut yağ kaybetmek değil, bu diyetin temel noktası iken iyi bir diyet mümkün olduğunca çok yağsız doku korumak için elinden geleni yapacağız. Diyet yaptığımızda bazı kas dokusu kaybı meydana gelecektir, bu kaçınılmazdır ancak amacımız bu olumsuz etkiyi en aza indirirken vücut yağlarını kaybetmektir. Trenbolone-Asetatın, kalori kısıtlı bir diyette iken, yağsız dokuyu korumak için en iyi anabolik steroid olabileceği için çok önemli bir rol oynayabileceği yer burasıdır. Dahası, yukarıda tartıştığımız gibi mükemmel bir koruyucu olarak, Tren de oldukça iyi bir yağ yakıcıdır, bu yüzden bu hormon mevcut olduğunda kişinin çok etkileyici bir fiziği nasıl ortaya çıkarabileceğini görmek çok zor değildir.

Trenbolone-Asetat, aynı zamanda, rekabetçi bir vücut geliştirmeci için olduğu kadar, benzer bir görünüşe sahip olan ve vaskülarite etrafında dönen ve sertlik koşullarını iyileştiren spor salonu faresi için de özellikle önemli olan bazı özellikleri taşımaktadır. Kısmen kırmızı kan hücresi sayısını arttırmak için büyük bir yeteneğe teşekkür sayesinde vaskülarite zaten yalın olandan çok daha belirgin hale gelebilir. Dahası, bir fiziği birçok steroidden çok daha fazla sertleştireceğinden, güvenli bir şekilde vücut geliştirme fiziği gibi gerçek bir sert ve grenli görünmeye geldiğinde tüm zamanların en iyi steroidi olabileceğini söyleyebiliriz. Kesinlikle, bu özellikleri taşıyan diğer steroidler de Trenbolone-Asetat derecesine kadar ve hatta diğer steroidler birlikte istiflendiğinde bile güçlü ve Tren olarak telaffuz edilmez.

Trenbolon-Asetat Döngüleri ve Dozları

Döngü veya amaçlanan amaç türüne bakılmaksızın, en çok 8 hafta ile en uygun zaman dilimi olması için 6 haftalık Trenbolone-Asetat kullanımının en fazla zamanını bulacaktır. Daha uzun süreler için kullanabilirsiniz, ancak 12 hafta genel olarak herkesin isteyeceği tüm Trenbolone olacaktır ve vücudunun nasıl tepki vereceğini anlayan daha deneyimli kullanıcılar için ayrılmalıdır. Trenbolone-Asetat kullanıcılarının güçlü çoğunluğu genel olarak her gün 50mg bulabilirler ve her gün 100mg daha iyi bir atlet ve kullanıcı için iyi bir dozlama yaparlar, özellikle de bir vücut geliştirme türü fiziği daha fazladır. Daha yüksek dozlar için bazıları her gün 100 mg'a kadar çıkmayı seçecektir, ancak çoğu zaman bu miktara gerek duymayacaktır ve eğer böyle bir miktar yaparlarsa, en iyi duruma getirmek için bir vücut geliştirme yarışması hazırlık ve diyetinin sonuna doğru en iyi şekilde servis yapılır. sertlik.

Trenbolone-Asetat yığınlarını, akla gelebilecek herhangi bir diğer anabolik steroid ile iyi bir şekilde bulabilirsin, ama eğer bir şey varsa, bununla birlikte, dışsal testosteronun bir şeklidir; testosteronun formu önemli değil, uzun esterler, kısa esterler ve karışımlar kesinlikle çok iyi. Pek çok kişi, Cyromel'in bir Trenbolone yığınının yararlı bir ilavesi olduğunu ayrıca hormonun doğal T-3 seviyelerini biraz düşürdüğünü de bulabilir. Hayır, bu ekleme kesinlikle mutlak bir zorunluluk değil, özellikle diyet yaparken bazı yararlı faydalar sağlayabilir.

Eğer döngü sona erdikten ve eğer çevrim Trenbolone-Asetat ile bitiyorsa ve diğer tüm steroidler küçük bir ester formundaysa, PCT'nize birkaç kısa gün içinde başlayabileceksiniz. Bu, Trenbolone-Asetat'a Trenbolone-Enanthate'e göre bir avantaj sağlar, çünkü Enanthate versiyonu kullanılıyorsa, PCT'nin başlamasından yaklaşık 2 hafta önce beklemeniz gerekir. Unutmayın, PCT'ye ne kadar erken başlayabiliriz ki, kazanımlar ve genel sağlığımız açısından daha iyi oluruz.

Herhangi bir soruşturma veya öneri çok takdir edilecektir!

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)