Ana sayfa ÜrünlerKilo Kaybı Büyüme Hormonu

USP Anabolik Steroid Anavar / Oxandrolone Ham Toz CAS 53-39-4

Sertifika
Çin Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Sertifikalar
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

USP Anabolik Steroid Anavar / Oxandrolone Ham Toz CAS 53-39-4

USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4
USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4 USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4 USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4 USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4

Büyük resim :  USP Anabolik Steroid Anavar / Oxandrolone Ham Toz CAS 53-39-4

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 53-39-4
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz kristal toz Sınıf: Tıbbi Sınıf
Takma ad: Anvarol Tahlil: % 98 min
Standart: USP İşlevi: Yağsız Kas Büyümesi
Garanti: Yeniden yükleme politikası E-posta: Bella@mkingbio.com
Vurgulamak:

kilo stripping steroidler

,

yağ azaltma steroidler

USP Anabolik Steroid Anavar / Oxandrolone Ham Toz CAS 53-39-4

Anavar / Oxandrolone

CAS NUMARASI 53-39-4
Moleküler formül C19H30O3
Moleküler ağırlık 306,4
Saflık >% 99
Görünüm Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz
belgeleme ISO 9001, USP, BP
Standart USP28
kullanım Yağ yakma, kas bina
Teslimat süresi 5-7 gün
Adedi 10g

Anavar'ın Kimyasal Özellikleri

Anavar DHT türevli anabolik steroidler ailesinin altına düşen bir DHT türevi anabolik steroid olduğunu. Bu nedenle, Anavar esas olarak, ağızdan sindirildiğinde anabolik steroidin karaciğerden ilk geçişte hayatta kalmasına izin veren kimyasal yapısal modifikasyon olan 17 karbonuna (C17 Alfa Alkilasyonu olarak da bilinir) bağlı bir metil grubu olan Dihidrotestosteron'dur ve anabolik steroid, hepatik metabolizmaya daha dirençlidir. Aynı zamanda, birinci sikloalkan halkasının 2. karbonunda bir modifikasyon içerir, böylece 2. karbon çıkarılır ve bir Oksijen atomu ile değiştirilir. Bu, yapısal olarak Anavar'ı tüm anabolik steroidler arasında son derece eşsiz kılan şeydir, çünkü bu halka yapısı içinde doğrudan bir modifikasyon (farklı bir atomla bir karbon atomunun tamamen değiştirilmesi) için tek anabolik steroiddir. Ebeveyn hormonu DHT'sine kıyasla hormonun anabolik mukavemetini arttırdığına inanılan bu değişikliktir. Bu değişikliğin Anavar'ın anabolik gücünü (DHT ile karşılaştırıldığında) arttırdığı yöntemlerden biri, dihidrotestosteronun dönüşümünden sorumlu olan kas dokusunda çok miktarda bulunan enzim olan 3-hidroksisteroid dehidrojenaz enzimine karşı artan bir direnç olduğuna inanılmaktadır. anabolik olmayan inaktif bir metabolite dönüşür. Bu nedenle, dihidrotestosteronun kas dokusunda anabolik olmama nedeni, kas dokusundaki androjen reseptörleri üzerinde harekete geçmeden önce 3-hidroksisteroid dehidrojenaz ile esasen devre dışı bırakıldığı için nedenidir.

Anavar Fonksiyonları ve Özellikleri

Anavar veya Oxandrolone, yapısal olarak değiştirilmiş bir dihidrotestosteron (DHT) hormonudur. A-halkasındaki karbon-2'nin yerini alan ilave bir oksijen atomu ile DHT'dir. Bu değişiklik hormonun anabolik aktivitesini büyük ölçüde artırır, ayrıca metabolik olarak parçalanmasını önler. Anavar, aynı zamanda, hormonun, Anavar'ı C17-aa anabolik steroid olarak resmen sınıflandırması için ağız yoluyla alınmasını sağlayan bir metil grubunun eklenmesiyle 17. karbon pozisyonunda ikinci bir değişikliğe sahiptir.

Terapötik bir ajan olarak, Anavar'ın çeşitli tedavi planları için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Steroidin reçete edilmesinin en yaygın nedeni, ameliyat veya enfeksiyon veya herhangi bir ciddi kilo kaybı nedeniyle gerekli kilo alımıdır. Anavarın, kortikosteroidlere aşırı veya uzun süreli maruziyetin yanı sıra kemik yoğunluğunun teşvik edilmesiyle osteoporozun tedavisi için son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır. Ancak, ABD'de bu tür kullanımlar, bu steroidin muazzam başarılı ve pozitif siciline rağmen katı yasalar nedeniyle nadirdir. Anavarın ayrıca, hepatitin tedavisinin yanı sıra gerekli hormon üretiminden yoksun çocuklarda büyüme ve gelişmeyi teşvik ettiği de kanıtlanmıştır.

Anavar da performans arttırıcı sporcular arasında çok popüler bir anabolik steroid. Terapötik faydalarına bakarak, bu tür faydaların ne olabileceğine dair bir anlayışa veya takdire sahip olmalıyız. Yüzeyinde hafif olmasına rağmen, Anavar testosterondan 3-6 kat daha güçlü olan büyük bir anabolik taşır. Anavar'ın anabolik değerlendirmesi 322-630 iken, testosteron, güçlü bir anabolik hormon 100 bir derece taşır. Bu, bu steroidin kas yapısının özelliklerini muazzam; Ancak, derecelendirme, düşündüğünüz gibi gerçek yaşam eylemine dönüşmez. Sezon dışı erkek atlet için, bu, premier kabarık bir steroid olduğunu düşündüğümüz şey olmayacak; Aslında, bu amaç için zayıf olarak adlandırırdık. Ancak, anabolik gücü, bir kesim döngüsünde muazzam bir şekilde ya da doğrudan atletik geliştirmenin amacına yönelik olarak tercüme edilecektir. Ayrıca, bu hormonun androjenisitesinin oldukça düşük olduğunu ve kadın kullanımı için en hızlı steroidlerden birini oluşturduğunu da göreceğiz.

Anavar'ın doğrudan fonksiyonlarına ve özelliklerine bakıldığında, en önemli, kastaki azot tutulumunu artırma yeteneği etrafında dönerek SHBG'yi azaltır ve glukokortikoid hormonları inhibe eder. Azot retansiyonundaki artış, anabolik atmosferi, azalan seviyeler genellikle katabolik duruma yol açacak şekilde teşvik edecektir. SHBG'deki azalma, vücutta daha yüksek bir serbest testosteron seviyesi sağlayacak, sadece anabolik bir yumruk sağlamakla kalmayıp, tüm dolaşımdaki anabolik steroidlerin serbest veya ilişkisiz bir halini destekleyecektir. Basit anlamda, bu steroidlerin daha etkili kullanılmasını sağlar. Glukokortikoid hormonların inhibisyonu için, bunlar kas israfı hormonlarıdır; En çok bilinen kortizol. Bu hormonlar yağsız kas dokusunu yok etmenin yanı sıra yağ kazanımını da destekler. Anavar da kas dayanıklılığını artıracak kırmızı kan hücresi sayısında artışları teşvik etmek için iyi bilinir. Bazı çalışmalar, bu steroidin gelişmiş kardiyovasküler dayanıklılığı destekleme yeteneğine sahip olduğunu bile göstermiştir. Son ama en az değil, Anavar tek gerçek yağ yakıcı steroidlerden biridir. Çoğu tüm anabolik steroidler yağ kaybını teşvik edecek olan metabolik hızı arttıracak, ancak Anavar'ın doğrudan lipolizi desteklediği gösterilmiştir. Pek çoğu bunu, androjen reseptörüne sıkıca bağlanma yeteneğine ve ayrıca tiroit bağlayıcı globulin azaltma yeteneğine ve ayrıca tiroksin bağlayıcı prealbümini artırabilme özelliğine sahiptir. Bu hareket, daha yüksek bir dereceye kadar kullanılan triiodotironin hormonu veya T3 hormonu ile sonuçlanır. Anavar'ın yağ yakma sonuçları tamamen kesin değil; Yağ kaybına bağlı olarak alternatif sonuçlar üreten birkaç çalışma vardır. Bununla birlikte, çoğu veri, güçlü bir lipoliz promoteri olan Oxandrolone hormonunu güçlü bir şekilde desteklemektedir.

Anavar yan etkileri

Daha önce de değindiği gibi, Anavar, diğer yan steroidler ile karşılaştırıldığında inanılmaz yan etki-yarar oranı ve genel olumsuz yan etkileri nedeniyle vücut geliştiriciler, sporcular ve tıp topluluğu arasında övgü ile karşılanmaktadır.

Östrojenik yan etkiler, Anavar ile tamamlanmamıştır, çünkü östrojene dönüştürülemeyen androjenik bir hormon olan DHT'nin bir türevidir. Bu nedenle, Anavar bu özelliği korur. Başka bir deyişle, östrojenin tipik yan etkileri (su tutma, şişkinlik, yağ tutma / kazanma ve jinekomasti gelişimi gibi) tamamen görülmez. Total östrojenik aktivite yokluğuna ek olarak, Anavar ayrıca herhangi bir Progestojenik aktiviteden de yoksundur [3], böylece herhangi bir potansiyel olumsuz etkiyi de reddeder.

Anavar, Testosteron'dan büyük ölçüde daha az androjenik olmasına rağmen, buradaki yan etkiler, özellikle androjenik yan etkilere duyarlı olabilen bireylerde hala yüzeye çıkabilir. Bunlar arasında artmış yağlı cilt, akne, yüz ve vücutta saç büyümesi artışı ve benign prostat hiperplazisi (BPH) yanı sıra erkek tipi kellik (MPB) içeren riskler yer alabilir.

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)