Ana sayfa Ürünlerİnsan büyüme hormonu Steroid

Gebelik Testi İçin İnsan Koryonik Gonadotropin Hormon Enjeksiyonu

Çin Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Sertifikalar
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Gebelik Testi İçin İnsan Koryonik Gonadotropin Hormon Enjeksiyonu

Human Chorionic Gonadotropin Hormone Injection For Pregnancy Test
Human Chorionic Gonadotropin Hormone Injection For Pregnancy Test Human Chorionic Gonadotropin Hormone Injection For Pregnancy Test Human Chorionic Gonadotropin Hormone Injection For Pregnancy Test

Büyük resim :  Gebelik Testi İçin İnsan Koryonik Gonadotropin Hormon Enjeksiyonu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 9002-61-3
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1KIT
Fiyat: USD40/KIT
Ambalaj bilgileri: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 800KITS / AY
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: HCG Takma ad: insan koryonik gonadotropin
Belirtimi: 10iu / flakon 10 kat / kit 100iu / kit Politika: Yeniden yükleme politikası
Açıklama: Beyaz Lyophilized toz İşlevi: Hamilelik testi
Teslimat: 5-7 GÜN Nakliye: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX
Vurgulamak:

insan büyüme hormonu tozu

,

yasal insan büyüme hormonu

Hamilelik Testi için Orijinal 5000IU İnsan Koryonik Gonadotropin HCG

İnsan Koryonik Gonadotropin HCG

HCG, İnsan Koryonik Gonadotropin, hamilelik sırasında üretilen bir hormon. HCG sadece in vitro diagnostik kullanım içindir, test cihazı kullanıma kadar kapalı kalmalıdır, son kullanma tarihinden sonra kullanmayın. Sağlanan reaktifler ve materyaller arasında hızlı HCG S / U Test Kartı, tek kullanımlık numune pipeti, kullanım talimatları yer almaktadır.


İlk adım idrar toplanmasıdır. Herhangi bir zamanda toplanan örnekler kullanılabilir (ilk sabah idrarı genellikle en yüksek hormon konsantrasyonu içerir). İdrarın santrifüj veya filtrelenmesi gerekmez, idrar numuneleri, koruyucu olmayan plastik veya cam temiz kuru bir kapta toplanmalıdır. Örnekler, toplamadan sonraki 3 gün içinde test edilemezlerse, 2-8 derecede buzdolabında saklanmalıdırlar.


İnsan Koryonik Gonadotropin, bir kadının yumurtalıklarında bir yumurtanın normal gelişimini desteklemek, yumurtlama sırasında yumurtanın salınmasını uyarmak, ayrıca kadınlarda döllenme ve tedavi edilmesine neden olmak ve erkeklerde sperm sayısını arttırmak için kullanılır. HCG ayrıca genç erkeklerde testislerinin normalde skrotum içine düşmediği durumlarda da kullanılır. Bu bir hipofiz bezi bozukluğundan kaynaklanabilir.

İnsan Koryonik Gonadotropin HCG nasıl çalışır?

Test cihazının zarı, test bölgesi üzerinde anti HCG antikorları ve kontrol bölgesi üzerindeki keçi anti fare IgG antikorları ile kaplanmıştır. Test sırasında, idrar numunesinin, test şeridi üzerinde önceden kurutulmuş olan HCG monoklonal antikor-kolloid altın konjugatı ile reaksiyona girmesine izin verilir.

Karışım daha sonra membran kromatografik olarak kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Pozitif bir örnek için, konjugat bir antikor-antijen kompleksi oluşturan HCG'ye bağlanır. Bu kompleks, test bölgesi (T) üzerinde hareketsizleştirilmiş anti HCG antikoru tarafından yakalanır ve HCG konsantrasyonu 25mIU / ml'ye eşit veya daha büyük olduğunda bir pembe renk bandı üretir.

Test bölgesindeki bu renkli bandın olmaması, olumsuz bir sonuç ortaya koymaktadır. Bir prosedür kontrolü olarak hizmet etmek için, kontrol bölgesinde (C) renkli bir bant, HCG'nin varlığına veya yokluğuna bakılmaksızın her zaman görünecektir.

İnsan Koryonik Gonadotropin HCG Etkileri

HCG hamilelik sırasında plasenta tarafından üretilir. HCG testi, bir kadının gebe olup olmadığını veya doğum kusurları için bir tarama testinin bir parçası olarak kullanılabilir. İnsan Koryonik Gonadotropin HCG testi kandaki veya idrardaki hCG'yi kontrol etmek için yapılır. Bazı hCG testleri kesin miktarı ölçer ve bazıları sadece hormonun var olup olmadığını kontrol eder.

Plasentadaki hücreler, İnsan Koryonik Gonadotropini üretir. Plasenta döllendikten ve uterus duvarına yapıştıktan sonra yumurtayı besleyen kesecidir.ÇG, ikizler, üçüzler, dörtlüler, vb. Gibi çoğul gebeliklere sahip olma şansını artırabilir.

HCG ilk önce yaklaşık 11 gün sonra kan örneğinde tespit edilebilir. HCG seviyeleri 72 saatte iki katına çıkmaya devam ediyor. En üst seviyelere, kavramadan sekiz ila 11 hafta sonra ulaşırlar. HCG seviyeleri daha sonra azalır ve hamileliğinizin geri kalanı için sabit kalır.

HCG, belirli tümörler tarafından, özellikle bir yumurta veya spermden (germ hücre tümörleri) gelenler tarafından anormal olarak da yapılabilir. HCG seviyeleri genellikle rahimde anormal doku, bir molar gebelik veya normal bir gebeliğe göre uterusun (koriokarsinom) kanserine yakalanan bir kadında test edilir. Bir molar hamilelik olmadığından emin olmak için amiscarriage'den sonra birkaç hCG testi yapılabilir. Bir erkekte, hCG seviyeleri, traktest kanserine sahip olup olmadığına bakmak için ölçülebilir.

Uygulamalar:


Araştırmalar, HCG'nin vücudun metabolik fonksiyonlarını büyük ölçüde kontrol edip geliştirebileceğini ve yağ rezervlerine depolamak yerine kalorilerin kullanılmasına ve yakılmasına yardımcı olabileceğini düşündürmektedir.


HCG (insan koryonik gonadotropin), hamilelik sırasında genellikle kadınlar tarafından üretilen doğal bir insan hormonudur.


insan koryonik gonadotropin (HCG), bir tür glikoprotein salgılayan plasental trofo bastik hücreler tarafından, alfa ve beta dimer glikoproteinden oluşur.


HCG gebelik testi göstergelerinden biri olarak, sıklıkla aynı zamanda, gebelikle ilişkili hastalık, tümör teşhisi, diferansiyel ve belirli bir değerin seyri gibi bazı hastalıklar.

HCG 5000iu / şişe, 10vials / kit
HGH (% 95 saflık) 10IU / şişe, 10vial / kit
HGH (% 99,8 saflık) 10IU / şişe, 10vial / kit
Jintropin 10IU / şişe, 10vial / kit
kigtropin 10IU / şişe, 10vial / kit
Hygetropin 8iu / şişe, 200iu / kit
Hygetropin 10IU / şişe, 10vial / kit
somatropin 10IU / şişe, 10vial / kit
Riptropin 10IU / şişe, 10vial / kit
Getropin 10IU / şişe, 10vial / kit

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)