Ana sayfa ÜrünlerKilo Kaybı Büyüme Hormonu

% 99 Sağlıklı Ağızdan Aktif Anabolik Steroid Oxymetholone / Anadrol

Sertifika
Çin Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Sertifikalar
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

% 99 Sağlıklı Ağızdan Aktif Anabolik Steroid Oxymetholone / Anadrol

99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol
99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol 99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol 99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol 99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol

Büyük resim :  % 99 Sağlıklı Ağızdan Aktif Anabolik Steroid Oxymetholone / Anadrol

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS: 10418-03-8
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1grams
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: gerektiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Oxymetholone CA'LARI: 10418-03-8
Takma: 99. %6 Politika: Yeniden yükleme politikası
Ambalaj: gerektiği gibi Teslimat: 5-7 iş günü
SEVK İRSALİYESİ: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Açıklama: Beyaz toz
Vurgulamak:

kilo kaybı tozu

,

yağ azaltıcı steroidler

% 99 Sağlıklı Ağızdan Aktif Anabolik Steroid Oxymetholone / Anadrol

Anadrol nedir?


(Oxymetholone)
[17 beta-hidroksi-2-hidroksimetilen-17 alfa-metil-5 alfa-androstan-3-on]
Moleküler Ağırlık: 332.482
Moleküler Formül: C 21 H 32 O 3
Erime Noktası: 178-180C
Üretici: Syntex (Aslen)
Yayın Tarihi: 1960
Etkin Doz: 100mgs (optimal)
Aktif yaşam: <16 saat
Algılama Süresi: 8 haftaya kadar
Androjenik: Anabolik Oranı: 45: 320

Anadrol Döngüsü


Anadrol Döngüsü nedir? Ne kadar kullanmalısın? Aslında, bu aslında Anadrol 50 ile ilgili en ilginç gerçeklerden biri. Görüyorsunuz, çoğu steroidler, "ne kadar çok kullanırsanız, o kadar çok kazanırsınız" demenin süslü bir yolu olan "doz yanıt eğrisi" dediğimiz şeyi üretirsiniz.

Anadrol, doz yanıt eğrisinin çok hızlı bir şekilde düzleştiği birkaç steroidden biridir. 50 mg Anadrol aldığınızda, çok iyi kazançlar elde edersiniz. 100 mg Anadrol aldığınızda, daha da fazla kazanç elde edersiniz. Bununla birlikte, 100mg / gün'ün kilo alımında 150mg / gün kadar etkili olduğu ancak daha az yan etki oluşturduğu ve daha az toksik olduğu bulunmuştur (4). 50mgs'den 100mg'ye sıçramanın faydaya karşı maliyette kabul edilebilir bir artış oluşturduğunu hissediyorum, ancak dozajlar 100mg'yi aştığında durum böyle değil. Şimdi, birbirleriyle karşılaştırıldığında 50mgs ve 100mg Oxymetholone'un aslında gücü nasıl etkilediğini görelim:

Mukavemetli (%) değişimler plasebo (dolu çubuklar), 50 mg / gün oksimetilen (açık çubuklar) ve 100 mg / gün oksimetilen (gri çubuklar) alan gruplar için gösterilmiştir. Yukarıdaki çubuklar, 1-tekrar maksimum mukavemet testleri için taban çizgiden 12. haftaya nispi değişimi (%) temsil eder. Hata çubukları, ortalamadan 1 SE'yi temsil eder. * Plasebodan anlamlı fark, P <0.05; Wilcoxon testi ile plasebodan anlamlı fark, P <0,02. Ek istatistiksel analizler için metne bakınız.

Gördüğünüz gibi, bu çalışmada, Anadrol 50'nin dozunu ikiye katlamak, test deneklerinin güç kazanımlarını neredeyse ikiye katladı. Şimdi, Oxymetholone'dan vücut kompozisyonundaki değişikliklere baktığımızda (aşağıdaki grafik), 100mgs (50mgs grubuna karşılık) alanların daha fazla yağ kaybına ve daha fazla Yalın Vücut Kitlesine sahip olmasına rağmen, dramatik olmadığını görebiliyoruz. iki grup arasında güç farkları arttıkça:

Vücut kompozisyonundaki değişiklikler, plasebo (dolu çubuklar), günde 50 mg oksimolon (açık çubuklar) ve günde 100 mg (gri çubuklar) alan gruplar için gösterilmiştir. Çubukların üzerindeki sayılar ortalama mutlak değişiklikleri temsil eder ve hata çubukları 1 SE'dir. Toplam yağsız vücut kütlesi (LBM) ve toplam yağ için, 3 grup arasındaki farklar anlamlı bulundu (P <0.0001, tek yönlü ANOVA). * Plasebodan önemli farklılıklar.

Her ne kadar belirli bir ilacın neden bir şey yapıp yapmadığı konusundaki spekülasyonları yapmaya eğilimli olmamam da, bu durumda ben de yapacağım. Anadrol'ün daha yüksek dozlarının yemek yapmayı zorlaştırmak için yeterince iştah bastırma (en azından anekdot olarak) verdiğini tahmin ediyorum. İnsülin direncini ve glukoz intoleransını da arttırabilir (5). Bu, makrobesin emilimini daha verimsiz hale getirme etkisine sahiptir ve dozajın 100mgs / gün'ün üzerine çıktığında kazanımların azaltılmasında da bir faktör olabilir. Ne yazık ki, Anadrol aynı zamanda vücudunuzun doğal hormonal sistemi üzerinde, diğer birçok oral steroid ile eşit, ancak çoğu enjektabl kadar kötü değildir ve pek çok anabolik olduğu için kesinlikle lipid profilinizdeki kadar sert değildir.

Anadrol Vücut Geliştirme


(2). İlginç bir yan not olarak, bu bileşik üzerindeki tıbbi literatürün bir kısmı vücut ağırlığının kilogramı başına 1-5 mg'lık bir doz önermektedir. Ortalama vücut geliştirmeci için ne kadar saçma bir dozun ne kadar saçma olduğunu anlamanız için burada bir saniye bekliyorum!

Anadrol Liquiad Anadrol ve diğerleri satın alınır

Bu steroid kapsüller, tabletler (bazı hatta 75mgs!), Sıvı ve hatta kağıt şeklinde karaborsada çok kullanılabilir. Fiyatlar değişebilir ve bu bileşiği satın aldığınız form dahil olmak üzere birçok farklı faktörün göstergesi olabilir (kağıt genellikle en pahalı ve en az sıvı olacak ve yaşadığınız yerde). Her durumda, 50 mg başına 2.50-3.00 $ 'dan fazla ödeme yapmamalısınız.

Jintropin 10IU / şişe, 10vials / kit
hygetropin 10IU / şişe, 10vials / kit
hygetropin 8IU / şişe, 25vials / kit
somatropin 10IU / şişe, 10vials / kit
Riptropin 10IU / şişe, 10vials / kit
kigtropin 10IU / şişe, 10vials / kit
Igtropin (IGF-1 LR3) 0.1 mg / şişe, 10vials / kit
Igtropin 1 mg / şişe, 10vials / kit
Taitropin 10IU / şişe, 10vials / kit

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)