Ana sayfa ÜrünlerKilo Kaybı Büyüme Hormonu

Test Enanthate / Testosteron Enanthate Kilo Kaybı Ham Steroid Tozu

Sertifika
Çin Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Sertifikalar
Ürünleriniz fantastik, daha sonra satın alacağım

—— Michael

Ben sohbet şimdi

Test Enanthate / Testosteron Enanthate Kilo Kaybı Ham Steroid Tozu

Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder
Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder

Büyük resim :  Test Enanthate / Testosteron Enanthate Kilo Kaybı Ham Steroid Tozu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: Mking
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: CAS 315-37-7
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş Paket veya Gerektiği Gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 1000 kg
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz kristal toz Sınıf: Tıbbi Sınıf
Türü: ilaç hammaddeleri Tahlil: % 99 Min
Takma ad: Test E Sertifikalı: Evet
Garanti: reshipping Sevkiyat yöntemi: Fedex UPS EMS DHL TNT HKEMS EUB
Vurgulamak:

kilo stripping steroidler

,

yağ azaltma steroidler

Test Enanthate / Testosteron Enanthate Kilo Kaybı Ham Steroid Tozu

Ürün adı Testosteron Enantat
Diğer adı Testosteron Enantat, Steroid, Vücut Geliştirme, Anabolik Steroid,
Testosteron Enantat, Hormon, Steroid Tozu,
Testosteron Enantat, 250mg Testosteron Enantat,
Testosteron Enantat, Kas Arttırıcı,
Testosteron Enanthate, Test En
CAS kayıt numarası 315-37-7
Erime noktası 34-39 derece
Moleküler formül C26H40O3
Moleküler ağırlık 400.6
tahlil % 99
Görünüm beyaz kristalloid tozu.

Testosteron Enantatın Kimyasal Özellikleri

Daha önce belirtildiği gibi, Testosteron Enantat sadece Testosteron kimyasal yapıya bağlı Enantat ester ile Testosteron olduğunu. Spesifik olarak 'Enantant' Enanthoik asittir, ancak bir kez Testosteron'a bağlanır, kimyada bir ester bağı (veya ester bağı) olarak uygun bir şekilde refere edilir. Enanthoik asit Testosteron yapısındaki 17-beta hidroksil grubuna bağlanır. Esterlenmiş anabolik steroidler daha fazla yağda çözünebilir ve enjeksiyon bölgesinden yavaşça serbest bırakılırlar - bununla birlikte, esterlerin anabolik steroidin salım oranını neden uzattığının ana nedeni bu değildir. Yarı ömrünün ve salım hızının arttırılmasının temel nedeni, Testosteron Enantant'ın kan dolaşımına girmesinden sonra, enzimlerin, ester ve hormon arasındaki bağı koparmak için çalışmasıdır. Sonuç, esterin enzimler tarafından hormondan uzaklaştırılması ve solun, vücuttaki işini yapmakta serbest olan saf Testosteron olmasıdır. Testosteron molekülünden esterin ayrılmasını sağlayan bu enzim işlemi, daha yavaş salım oranlarından sorumludur. Testosteronun tek başına hiçbir ester ile bağlanmadığı yaklaşık 2 - 4 saatlik bir yarı ömre sahiptir. Enantat esterinin testosteron Enantat'ı oluşturmasıyla Testosteronun yarı ömrü şimdi 10 güne kadar uzatılarak hormonun daha yavaş salınması ve aktivitesi sağlanır.

Testosteron Enanthate Yan Etkileri

Testosteron Enanthate, çok ılımlı bir yan etki profiline sahip bir anabolik steroiddir. Potansiyel kazançlar ve kuvvet açısından faydalarını yan etki potansiyeli ve profiline göre düşünürsek, bu konuda çok makul bir anabolik steroid olarak kabul edilebilir. Testosteron Enanthate'nin yan etki dağılımı genellikle oldukça çeşitlidir, fakat anlaması gereken şey Testosteron Enantant'ın bir Testosteron bileşiği olması, vücudun en doğal anabolik hormonudur. Sonuçta, Testosteron vücudun doğal olarak içsel olarak ürettiği şeydir ve bu nedenle vücudun en çok ilk ve en çok alıştığı şeydir. Herhangi bir yan etkinin olduğu gibi, bireyin vücut reaksiyonu, duyarlılığı ve genetiği, bir bireyin belirli bir yan etkinin daha fazla veya daha azına sahip olup olmayacağı konusunda büyük bir etken rol oynar (ya da hiç yaşamaz).

Testosteron Enantat yan etkileri, kullanıcıların ve potansiyel kullanıcıların en çok endişe duydukları en belirgin yan etkiler olan östrojenik yan etkilerinkileri içerir. Bu, Testosteronun orta derecede aromatize olabilen bir anabolik steroid olduğu (Testosteronun vücutta ılımlı bir hızda Estrojene dönüştüğü anlamına gelir) gerçeğinden kaynaklanır ve bu elbette ki testosteron Enantantın dozu ile orantılıdır. Doz arttıkça, östrojen içine daha fazla aromatizasyon derecesi. Östrojen dönüşümünün ortaya çıkan yan etkileri arasında şunlar sayılabilir: su tutma ve şişkinlik, kan basıncındaki artışlar (su tutulmasından kaynaklanan), artan yağ kazanımı / retansiyonu ve jinekomastinin potansiyel gelişimi.

Androjenik yan etkiler de Testosteron Enantat kullanımı ile potansiyel bir deneyimdir. Bu Testosteronun kendi başına bir androjen olması, vücutta androjen reseptörleri ile etkileşir ve androjenik yan etkiler sergileyecektir. Bununla birlikte, androjenik yan etkilerin gerçek kütlesi, Testosteronun çok daha güçlü bir androjen Dihidrotestosteron (DHT) azaltımının sonucudur. Bu, vücutta Testosteronun kafa derisi, prostat ve deri gibi geçtiği birkaç anahtar dokuda gerçekleşir. Androjenik yan etkiler arasında şunlar sayılabilir: artan yağlı ciltler (sebum sekresyonu), artmış akne oluşumu (sebum sekresyonuna bağlı), vücut ve yüzdeki kılların büyümesi ve bireyin genetik yatkınlığa sahip olması durumunda erkek tipi kellik (MPB) yaşama riski artar. o.

Çalışmalar, testosteron Enanthate'nin, oral yoldan verilen aşırı dozlarda bile, herhangi bir dozajda karaciğer toksik (hepatotoksik) olduğunu tespit etmemiştir. Testosteron Enantat ile karaciğer sorunları için risk yoktur.

Bir anabolik steroid olması nedeniyle, Testosteron Enanthate, HPTA'nın (Hipotalamik Pituiter Testiküler Eksen) bozulmasının ve / veya baskılanmasının bir başka deyişle, doğal endojen Testosteron üretim baskılamasında yan etkiler sergiler. Testosteron Enantat yan etkileri ayrıca kan kolesterol düzeylerinin geçici olarak değiştirilmesi gibi kardiyovasküler değişiklikler ve yan etkiler içerir.

Hoşgeldin Testi Örnek Sipariş !!

Herhangi bir soruşturma çok takdir edilecektir!

İletişim bilgileri
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)